Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за популязирането на форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Щом е обсъден и приет като краен вариант ще използвам новото лого.До сега качих няколко варианта но никой не ми спомена че това е старото лого.Ще го корегирам когато се прибера у дома на личният компютър.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #62
      Ето още един вариант за реализация на идеята ти - вместо със специализирана програма - в MS Word (достатъчно разпространена е). В случая са 10
      Прикачени файлове
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #63
        Поправих логото.Файла е JPG от това по лесно за разпечатване не се сещам. Пускам и директен линк http://img37.imageshack.us/img37/3794/cardnovologo.jpg Умишлено не съм я адресирал към Гн/Г-жа.Адресирал съм към собственика на автомобила.По талоните съм виждал че пише ’’Собственик-.......................... Никъде не уточняват от какъв пол е притежателят.За това и аз така ще направя.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #64
          Готово.Днес си поръчах първите 100 визитки.Разпечатахме първо 1 лист с 10 визитки за до го видя как изглежда на хубава хартия и профи принтер.Супер станаха.Дадох си поръчката и след работа отивам да си взема и останалите бройки.От утре почвам да ги поставям по ФИАТките.ПП.Визитките са ми готови.Тъкмо ги взех от печат.
          Прикачени файлове
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #65
            БРАВО КОЛЕГА
            "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
            Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

            Коментар


              #66
              Ето, това вече е работа! Аз си свалих файла и утре също ще си разпечатам
              FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
              FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

              Коментар


                #67
                krasio_79bs написа:
                Готово.Днес си поръчах първите 100 визитки.Разпечатахме първо 1 лист с 10 визитки за до го видя как изглежда на хубава хартия и профи принтер.Супер станаха.Дадох си поръчката и след работа отивам да си взема и останалите бройки.От утре почвам да ги поставям по ФИАТките.ПП.Визитките са ми готови.Тъкмо ги взех от печат.
                Поздравявам те за ентусиазма Краси, днес ми сподели по телефона че са станали добре но на живо са още по-добре
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #68

                  Коментар


                    #69
                    ако може да попитам колко пари ти зеха за 100 визитки ??
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар


                      #70
                      За 100 бр. цената е 10 лева тук в Бургас.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #71
                        Мдааа, и аз те поздравявам за ентусиазма! Ние ще разучим къде колко ще ни вземат, разпечатваме и ги подкарвам и аз. :D
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          #72
                          Вече съм поставил визитки на няколко коли.Отделно съм дал и на няколко колеги от форума.Интересно ми е,има ли и други колеги които да са си направили визитките или сме силни само на приказки?
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #73
                            krasio_79bs написа:
                            Вече съм поставил визитки на няколко коли.Отделно съм дал и на няколко колеги от форума.Интересно ми е,има ли и други колеги които да са си направили визитките или сме силни само на приказки?
                            Преди 3 години и аз се бях ентусиазирал и съм разнесъл доста подобни по града.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #74
                              Ами фръцbook?Ето:http://www.facebook.com/group.php?gi...id=99951758470

                              Коментар


                                #75
                                krasio_79bs написа:
                                Вече съм поставил визитки на няколко коли.Отделно съм дал и на няколко колеги от форума.Интересно ми е,има ли и други колеги които да са си направили визитките или сме силни само на приказки?
                                Както бях се заканил малко по-горе в постовете, разпечатах едно пробно количество. Вече пъхам под чистачките от тях. Да си призная, правя го избирателно. Преценявам по мои си критерии къде да оставя. На част от ФИАТ-ите в града знам собствениците (без лично да ги познавам) и на много от тях от километри си личи, че не са фенове, а случайно са попаднали на тая кола...
                                FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                                FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                                Коментар

                                Working...
                                X