Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за популязирането на форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идеи за популязирането на форума.

    Колеги,хрумна ми една идея която мисля да приложа основно на територията на Бургас.В Бургас има доста коли с марката ’’ФИАТ" но досега не съм виждал нито една със знаци на форума и това ме навежда на мисълта да популяризирам с каквото мога форума.Идеята ми е от проста по-проста, но надявам се да е ефективна.Където видя фиатка без стикер ще получава покана за регистрация във форума.Ако скоро някой намери такава покана на колата си и има регистрация да се замисли кога ще си лепне и стикер Отворен съм за идеи и предложения които да не изискват много време и усилия, все пак сме заети с ежедневието си хора.Моята покана ще изглежда ето така:
    Прикачени файлове
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    Re: Идеи за популязирането на форума.

    krasio_79bs написа:
    Колеги,хрумна ми една идея която мисля да приложа основно на територията на Бургас.В Бургас има доста коли с марката ’’ФИАТ" но досега не съм виждал нито една със знаци на форума и това ме навежда на мисълта да популяризирам с каквото мога форума.Идеята ми е от проста по-проста, но надявам се да е ефективна.Където видя фиатка без стикер ще получава покана за регистрация във форума.Ако скоро някой намери такава покана на колата си и има регистрация да се замисли кога ще си лепне и стикер Отворен съм за идеи и предложения които да не изискват много време и усилия, все пак сме заети с ежедневието си хора.Моята покана ще изглежда ето така:ПС.Да ме извините ако има вече такава тема,ама не можах да я открия
    Аз лично съм пробвал подобно нещо ,но ефектът не беше много голям...Все пак Пазарджик е по-малък от Бургас и мисля ,че при вас ще има някакъв ефект... Успех в начинанието!!!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Супер е идеята, и на мен ми се въртеше нещо такова, особенно като паркирах Стильо между 2 от неговата порода, а собствениците не бяха на около, ще стане супер визитка от това.

      Коментар


        #4
        Re: Идеи за популязирането на форума.

        krasio_79bs написа:
        Колеги,хрумна ми една идея която мисля да приложа основно на територията на Бургас.В Бургас има доста коли с марката ’’ФИАТ" но досега не съм виждал нито една със знаци на форума и това ме навежда на мисълта да популяризирам с каквото мога форума.Идеята ми е от проста по-проста, но надявам се да е ефективна.Където видя фиатка без стикер ще получава покана за регистрация във форума.Ако скоро някой намери такава покана на колата си и има регистрация да се замисли кога ще си лепне и стикер Отворен съм за идеи и предложения които да не изискват много време и усилия, все пак сме заети с ежедневието си хора.Моята покана ще изглежда ето така:ПС.Да ме извините ако има вече такава тема,ама не можах да я открия
        Краси ще помагам с каквото мога :D .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Знаеш ли как бих ти се радвал ако вместо това ми лепнеш направо стикер и кажеш къде да ти пратя парите .
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            А бе важното е купон да става и да популяризираме форума, все пак такава беше темата .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Re: ...

              karloson написа:
              Идеята е добра. Само една забележка - поДДръжка се пише с две "д". Не се заяждам, просто искам всичко да е както трябва.
              Приема се .Моя грешка.Няма да се излагаме, веднага се поправям
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Идеята е добра и съществува още от началото на форума. Няма лошо да се напечатат листчета и да започваме разпространение! Дори би било готино, ако видите, че колата има стикер на форума пак да сложите листче на, което например да пише "теб те мерна Владим, поздрави"
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Мисля, че имаше една тема на човек, намерил такъв стикер под чистачката си, но за София.
                  Fiat Brava 1.2 16V, 1999
                  Peugeot 307 1.6 16V, 2007

                  Коментар


                    #10
                    Ако одобрявате идеята нищо не ви коства и вие да я приложите.Колкото повече-толкова по добре.Нали това е идеята.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      изтрито
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        На мен идеята ми допада много.Ако беше осъществена по отодавна например, може би щях да знам за форума още преди 1,5г когато си купих Бравото..Съжалявам че в момента принтера ми е без мастило, иначе щях да пробвам как изглежда..Дано идеята не си остане само на думи...
                        ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

                        Коментар


                          #13
                          ...

                          Аз го преработих малко с моя ник накрая.
                          Прикачени файлове
                          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                          Коментар


                            #14
                            Хубаво ще е, ако ще се прави такива нещо да се измисли дизайн на "визитката", който да еднакъв за всички.
                            Alfa 159 SW 2.4 Ti
                            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                            Коментар


                              #15
                              gamma написа:
                              Хубаво ще е, ако ще се прави такива нещо да се измисли дизайн на "визитката", който да еднакъв за всички.
                              Много вярно! Още от създаването на форума има такава идея, както каза и колегата Vladim. Файлът може да се изтегли от всеки и да се разпечатва. Единна визитка на форума. Какво тук значат някакви никове? Нищо няма да говорят на хората...
                              FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                              FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                              Коментар

                              Working...
                              X