Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобилен салон София 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    deadairplane написа:
    BEX---GT написа:
    утре мисля да отида да разгледам, една приятелка е на щанда на опел и ми обеща каталози
    Само не мо казвай, че приятелката ти е руса с дълга коса и сини очи
    хаха, неее, другото девоче е, с тъмнокафява коса и "големи надежди" а Шкодето е 170к.с. дизел, за това ми хареса
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #32
      Valentin_V написа:
      Никога няма да се кача макар че съм на 45 не се смятам за пенсионер. И какво да говоря имал съм доста автомобили и никога не съм харесвал коли като мерцедес с изключение на купета им. Докато повечето мъже след 35 предпочитат такива скучни коли.
      че мерцедес какво общо имат с шкодата която обсъждаме
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #33
        Абе не знам аз ли нещо не съм в ред или вече всички производители правят едни и същи коли, в смисъл погледнете Mercedes E-class и новата Honda Legend и ми кажете разликите къде са? А двете марки са с коренно различни традиций и амбиций. Мицубиши- пуснаха якия дизайн на новия Лансър, след това същия тоз дизай го набутаха в Колт. Да не говорим за СУВ сегмента там всичко е еднакво, единствено тез Санг Йонг(Конг) се отличават с нещо, ама то не с хубаво. За Тойота да не говорим... Скучно е някък си вече. Да не говорим за качеството на изработка, евтини елементи, кофти сглобка, липсва тая солидност, която я има в колите от средата на 90те. Говоря за средният клас коли де, не за ферарита, джинита, с класи и тн.

        Коментар


          #34
          Е точно при Legend и Е-класата каква прилика видя? Освен това е Legend-a е много лек фейслифт, почти не е пипнат дизайна... А за Colt и Lancer не виждам нищо странно, при положение че всяка марка иска щом видиш, който и да е неин модел да кажеш- "Ааа това е еди коя си марка".

          Коментар


            #35
            Защо бе колега не ти харесват Санг Йонг? На мен лично много ми допада агресивният вид на Екшъна Не знам обаче за качествот им.П.П. Авто Фест Варна ще отвори врати преа август. Да пускате снимки и от там

            Коментар


              #36
              S имах предвид колега. Отзад, отстрани, предна решетка... Иначе за качеството на Санг Йонг не знам, двигател и трансмисия е на Мерцедес, останалото- Корея, но знам че в някой страни са забранени за продажба

              Коментар


                #37
                абе сега не е много много оферта да се купува кола наскоро произведена, до година назад, защото с кризата много падна качеството, все пак има много кост-кътинг солюшънс
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #38

                  Коментар


                    #39
                    Абе на живо, мацката от последната снимка опредлено се набиваше повече на очи от Инсигнията. Това ли е приятелката на колегата BEX :D
                    Brava 103HP
                    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                    Коментар


                      #40

                      Коментар


                        #41
                        deadairplane написа:
                        miro2177 написа:
                        Абе на живо, мацката от последната снимка опредлено се набиваше повече на очи от Инсигнията. Това ли е приятелката на колегата BEX :D
                        Не е това е колежката на приятелката му.Тоест може да е свободна все още
                        Уникална беше! С нея се разкарах из вс модели на Опел, които бяха мн зле, но послужиха за добър предтекст и накрая един доъде и я извика и прееба всичко как и да еТа сега за автосалона хаха направи ми впечатление че фиат алфа и ланча вътре интериора беше идентичен и супер як. от бравото не ми се излизаше!!! Иначе Октавията мн ми хареса, като изключиме S-класата разбира се. В нея падна голяма играчка с навигацията и копчетата за движение на седалката :D как не ни изгониха нз
                        Brava 103HP
                        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                        Коментар


                          #42

                          Коментар


                            #43
                            Не, просто италианския дизайн и вътре и вънка няма равен. даже и 500 което ме дразни мн външния вид, като се качих вътре - невероятно! а за сравнение това клиото жълтото кадето е 200коня, е вътре нЕма такава дупка!
                            Brava 103HP
                            ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                            Коментар


                              #44
                              snake написа:
                              Това ми е "болната" тема в момента. Двама познати са си поръчали от салона някакви наточени вектри със страхотни отстъпки - по-малко от 25 000 лв ще им струват колите. Та даже и наддавания вървели за такива коли, единият вече е получил предложение за 1000 лв. отгоре, а той се ослушва за оферта от 5000+. И една никак не благородна завист е налегнала скрития опелджия в мен :D .
                              Едната вектра вече е в Пазарджик. Ето за какво става дума, тази красавица струва 25 500 лв. Годината на производство е 2008, километрите-14... Почти всички екстри, за които се сетите, без парктроник и GPS.
                              Прикачени файлове
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X