Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобилен салон София 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автомобилен салон София 2009

    Колег, посетихт ели го? Чакам снимки на италиански красавици!

    #2
    Посетих го в Неделя. Има само две коли които ми харесаха ( естествено от гледна точка дали мога да си ги позволя ) - Новото Браво и Новия Меган. На кантар са.П.С. Имам снимки на едно Ламбо, но сега нямам кабел за да ги смъкна.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Това ми е "болната" тема в момента. Двама познати са си поръчали от салона някакви наточени вектри със страхотни отстъпки - по-малко от 25 000 лв ще им струват колите. Та даже и наддавания вървели за такива коли, единият вече е получил предложение за 1000 лв. отгоре, а той се ослушва за оферта от 5000+. И една никак не благородна завист е налегнала скрития опелджия в мен :D .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Вектри ли?Че те произвеждат ли ги? Или пробутват сток? Тез вектри ще да са произведени преди две години. Новото Браво с 90 коня двигател беше толкова - 25 бона промоционално за изложението. Но съветът ми ( и от позицията на тествал автомобила ) - опитай и новия Меган и после избирай.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Не знам подробности, но ми казаха, че за някакви залежали вектри става дума, които се поръчват от вносителя по време на изложението с голяма отстъпка.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Току що се върнах от там, не е чудо, същото е, както преди две години.От фиатите успях да забележа, че бравото и 500 бяха заключени, а малката точка беше отворена, даже огледах и какво става под капака.Пандата също беше отворена, забелязах, че прилича много на старото браво по интериор.Има и яхти, скутери, атв, мотори, но нямам снимки да ви покажа.Направи ми впечатление едно возило на две успоредни колелета, което може да се види от няколко години насам и на есенния панаир в Пловдив.До колкото ми стана ясно, тръгва напред, като му наклонят горната част напред и спира като се дръпне назад, защото нямаше газ/спирачка на пръв поглед.На панаира беше много странно да гледам как го карат.Иначе в IEC имаше и щандове на garmin и някаква компания, която се занимава с проследяване на коли върху карта с gps.

            Коментар


              #7
              Защо са заключили най-атрактивните ФИАТ-ки? Ах тези АИ

              Коментар


                #8
                Имаха си "охрана", а остави, ами в началото видях кола с надпис КОЛАТА Е ЗАКЛЮЧЕНА, не беше фиат, друга беше.Мерцедесите бяха отключени и имаше опашки от хора да разцъкват копчетата и врътките вътре..На тях им бяха сложили по още един акумулатор в багажника да се тегли ток от него.Иначе повечето коли бяха отворени и доста хора бяха си оставили пръстите навяскъде

                Коментар


                  #9
                  Бях вчера скука е... Доста производители ги няма , а иначе всичките италянски бяха отключени При другите марки и те дори и да е заключено отключват Само на кадилак беше и не ми се питаше да отварят ескалейда ,че ми е слабост Моден цвят както казаха ще е син.Такива бяха и повечето бързи модели без клиото.Но италянските са си най-хубави и тва си е
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43671
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        Бях там днес, харесаха ми Лексъсите и Рено Клио и купетата А на паркинга до паркиралите коли, един пич с няква кола удари едно Пежо 307 при паркиране!

                        Коментар


                          #13
                          утре мисля да отида да разгледам, една приятелка е на щанда на опел и ми обеща каталози
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            Малко снимки със съдействието на колега от Алфа форумаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=390155 Боби кога ще гледаме каталози
                            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Аз ходих в събота... повечето коли бяха отключени, с изключение на Лексусите и Кадилаците.В компактния клас бях направо удивен от Фиат 500, една страхотна малка количка, няма друга такава симпатяга.След като се качих в S-класата после никоя друга кола не можа да ми направи особено впечатление, наистина не случайно S-class е станало нарицателно за "най-доброто". В средния клас Мазда 6 много ми хареса отвън, но интериора е ужасен... чувстваш се като в изтребител.
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X