Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Багажник за колела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Багажник за колела

    Колеги, някой да си е купувал скоро багажник за колела?мисля да сложа един на Типо-то отзад, за две колела. По-рано возих 3 колела, при едно трипче, но багажника сдаде багажа...беше с едни пластмасови панти, с които се нагласява ъгъла къмто задния капак, и точно тази връзка се спраска направо. Миналия път минах около 600км, този път ще са може би към 1500-1600. Трябва ми нещо здраво. Някакви идеи? Някой да продава нещо такова?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Има такъв багажник за колела в метро.Към 100 кинта беше ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      и аз днес го мярнах, има го в брошурите иммалко под 100 лева е
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        а колега не можеш ли да го оправиш и подсилиш ако не можеш пусни снимка и ми дай цена на лични

        Коментар


          #5
          Моя е втора употреба случайно попаднах на него.Издържа до 3 големи велосипеда + 2 малки и нищо му няма.Лошото при мен е ,че цялата тежест е върху задното ми стъкло и може някой път да остана без него.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ето го този в Метро.
            Прикачени файлове
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #7
              lubomm написа:
              а колега не можеш ли да го оправиш и подсилиш ако не можеш пусни снимка и ми дай цена на лични
              Този беше на един френд. Май го е запокитил в мазето.Взех този от метро. Съветвах се с кой ли не, казаха че с тези на човек може да му изпадне колелото...и тн.Обаче до сега такъв случай не е имало, може да увисне само.Ако колелото беше тежко...разбирам, ама то е супер леко за МТБ.Ще бъдат две - G-Zero-то ми и един HT3. Общо май са към 30 кила, а багажника държи 45.Пише че е made in Italy, но се вная от някаква полска фирма. Взех си и колани, ще хвана колелата и с тях.Това, което на този е ок, е че не опира само на стъклото, а има и опора на задната броня. А точно там дето опира бронята си е доста здрава.Най-добри били тези за покрива, ако човек си има лайсни, че са и евтини. После били тези за теглич, но трябва и теглич да имам.Ако искате инфо, най-добри са тези в SLS Rossignol.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар

              Working...
              X