Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой каква музика си има във фиатката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой каква музика си има във фиатката?

    аз съм си направил музичката сам и съм доволен

    #2
    Re: Кой каква музика си има във фиатката?

    drago_1 написа:
    аз съм си направил музичката сам и съм доволен
    Добре тогава и Браво на тебе! Ама след това изказване се очаква да кажеш най-малкотокаква е "музичката" и как си я направил! п.с. То и аз сам си сложих касетофона и говорителите и също съм доволен!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      не сложих веднага снимка понеже не са ми хубави това са снимки като си я правих , но ето:
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        CD-mp3 sony CDX-F5500 4*50W, увилвател Thunder TCA 4080 4*80W 2*210W, елипси PR-6390turbo 2*100RMS, бас Boschmann VT-12KR 12" 4 ома 220W RMS

        Коментар


          #5
          мойта музичка е скромна: 12"Магнат в тубаусилвател Алпин в12мп3 player Кларион4 колонки от рено меган (оригиналните)до колкото си спомням май имаше такава тема

          Коментар


            #6
            Трикомпонентна система JBL, 4х150 W усилвател, mp3 player Panasonic...Имам и туба с 12" говорител, 90 литра, но не смея вече да я слагам в колата...
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Мойта е оригиналната на типото!Заводско без музика и само на "музиката" от двигателя! :P
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Мойта е скромна, имам CD Player Panasonic и 2 50 ватови елипси отзад.

                Коментар


                  #9
                  Хедюнит LG TCH-M550R 4x50W, предни говорители DLS 4x50W, елипси Pioneer 4x90W, бас туба Magnat 1000 - 200W, усилвател Blaupunkt 1x180W. Всичките мощности са RMS с изклучение на хедюнита, където предполагам че към колоните ще е около 20-22W. Спрял съм да правя други неща че няма къде да ги слагам

                  [Skype - FIAT_FREAK

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм скромен Mp3 JVС и оригиналните колони на Темпрата ама са малко издухали
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #11
                      И моята е скромна.Cd Mp3 Panasonic CQ-C1321 NW 4x25RMS. Отпред колони Magnat 2x30 W , отзад елипси Kenwood 2x90W. Всичко пак RMS..Кората сам съм си я правил от MDF
                      Прикачени файлове
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #12
                        След като ми задигнаха JVC -то от фичка, си карам без музика. Обмислям да взема от един познат прост стар радиокасетофон със cd-in жак, да видим дали и него ще го задигнат, дето едва ли и 2 лева някой би им дал за него....
                        Punto 1.1 SX 95г

                        Коментар


                          #13
                          музика

                          Ами нее вярно че като има евтин касетофон и него няма да го вземат докато го няма сопственика .На дедото от Ладата му взеха говорителите които в Конрат са 2 лв.двата и бяха счупили кутиите които са 5лв. двете. Аз съм си сложил един радио касетофон Грундиг 2*20 W .И слушам повече радио в София и това е .
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Мойта е скромна, CD Player Panasonic 4x45 Green, 2 елипса Hertz и 2 предни колонки :D
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              колега абе ти багажника на пунтото не го ли ползваш аз си сложих колони само в гнездата 2x45 на sony и отпред 2x10 na aiwa сега чакам заплата за да купя едно касетофонче или мп3 плеар .......но все пак разчисти малко багажника

                              Коментар

                              Working...
                              X