Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

опит за спиране от полицай ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    style34 написа:
    Ама тука някои хора сериозно си вярват, че може колегата да каже, че е бил еди къде си и да му повярват, а? Ами то тогава дай никога да не спирам на палка. Газ до дупка пък те после не могат да докажат по никакъв начин, така ли? Минавам на червено, с 80, в града, спират ме, ама аз не спирам - няма проблем - как ше докажат, че съм бил там? Нещо много елементарно ми се струва. И дали ще си държа сандвича 5 минути докато го изям или ще си държа телефона е все едно, особено ако си пусна високоговорителя на телефона и не се налага да го държа до ухото си, ама тогава май пак могат да ме глобят...опс забравих, че мога да не спирам на палка
    даде колега самоче пред мен нямаше палка с надпис Стоп на пътя нямаше полицай а на 3 метра в ляво между кулите се чуваше някакво си свирене и някакъв размахваше палка и това чак като го задминах го видях (заради подсвиркването ) ако беше пред мене щях да си спра .
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #32
      колега ще ти се размине ако искаха да те спрът щяха да те засрешнат с патрулка още на следващото кръстовище .ОТНОСНО ГОВОРЕНЕТО ПО ДЖИЕСЕМИТЕ ДОКАТО КАРАТЕ: КОГАТО ШОФИРАТЕ ГОВОРИТЕ ЛИ СЪС ИЛИ БЕЗ СЛУШАЛКИ РИСКЪТ ДА НЕ ВИДИТЕ БЯГАЩО ДЕТЕ ДОКАТО СЕ ОПИТВА ДА ПРЕСИЧА Е ГОЛЯМ.ПО СЪЩИЯ НАЧИН НЕСИ ВИДЯЛ УНИФОРМЕНИТЕ .ЗАРАДИ ГОВОРЕНЕТО ПО ТЕЛЕФОН БАЩА МИ ЩЕШЕ ДА МЕ ЗГАЗИ ЗАЩОТО СЕ СЪСРЕДОТОЧИЛ В РАЗГОПВОРА И НЕ ГЛЕДА ЧЕ МИНАВАМ ОТСТРАНИ ДА СЕ КАЧА В КОЛАТА И СИ ТРЪГВА ПИЧА . СЛЕД ТОВА ТЕЛЕФОНА БЕШЕ ИЗТРЪГНАТ ОТ РЪЦЕТЕ И УДАРЕН АВТОМАТИЧНО В ЗЕМЯТА .

      Коментар


        #33
        metropolix написа:
        даде колега самоче пред мен нямаше палка с надпис Стоп на пътя нямаше полицай а на 3 метра в ляво между кулите се чуваше някакво си свирене и някакъв размахваше палка и това чак като го задминах го видях (заради подсвиркването ) ако беше пред мене щях да си спра .
        Искаш да кажеш колите, "кулите" е нещо съвсем друго.
        gari_brasna4a написа:
        колега ще ти се размине ако искаха да те спрът щяха да те засрешнат с патрулка още на следващото кръстовище .ОТНОСНО ГОВОРЕНЕТО ПО ДЖИЕСЕМИТЕ ДОКАТО КАРАТЕ: КОГАТО ШОФИРАТЕ ГОВОРИТЕ ЛИ СЪС ИЛИ БЕЗ СЛУШАЛКИ РИСКЪТ ДА НЕ ВИДИТЕ БЯГАЩО ДЕТЕ ДОКАТО СЕ ОПИТВА ДА ПРЕСИЧА Е ГОЛЯМ.ПО СЪЩИЯ НАЧИН НЕСИ ВИДЯЛ УНИФОРМЕНИТЕ .ЗАРАДИ ГОВОРЕНЕТО ПО ТЕЛЕФОН БАЩА МИ ЩЕШЕ ДА МЕ СГАЗИ ЗАЩОТО СЕ СЪСРЕДОТОЧИЛ В РАЗГОПВОРА И НЕ ГЛЕДА ЧЕ МИНАВАМ ОТСТРАНИ ДА СЕ КАЧА В КОЛАТА И СИ ТРЪГВА ПИЧА . СЛЕД ТОВА ТЕЛЕФОНА БЕШЕ ИЗТРЪГНАТ ОТ РЪЦЕТЕ И УДАРЕН АВТОМАТИЧНО В ЗЕМЯТА .
        Тези големи букви за какво са, че не разбрах? И с малки да го беше написал пак се вижда.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #34
          style34 написа:
          metropolix написа:
          даде колега самоче пред мен нямаше палка с надпис Стоп на пътя нямаше полицай а на 3 метра в ляво между кулите се чуваше някакво си свирене и някакъв размахваше палка и това чак като го задминах го видях (заради подсвиркването ) ако беше пред мене щях да си спра .
          Искаш да кажеш колите, "кулите" е нещо съвсем друго.
          gari_brasna4a написа:
          колега ще ти се размине ако искаха да те спрът щяха да те засрешнат с патрулка още на следващото кръстовище .ОТНОСНО ГОВОРЕНЕТО ПО ДЖИЕСЕМИТЕ ДОКАТО КАРАТЕ: КОГАТО ШОФИРАТЕ ГОВОРИТЕ ЛИ СЪС ИЛИ БЕЗ СЛУШАЛКИ РИСКЪТ ДА НЕ ВИДИТЕ БЯГАЩО ДЕТЕ ДОКАТО СЕ ОПИТВА ДА ПРЕСИЧА Е ГОЛЯМ.ПО СЪЩИЯ НАЧИН НЕСИ ВИДЯЛ УНИФОРМЕНИТЕ .ЗАРАДИ ГОВОРЕНЕТО ПО ТЕЛЕФОН БАЩА МИ ЩЕШЕ ДА МЕ СГАЗИ ЗАЩОТО СЕ СЪСРЕДОТОЧИЛ В РАЗГОПВОРА И НЕ ГЛЕДА ЧЕ МИНАВАМ ОТСТРАНИ ДА СЕ КАЧА В КОЛАТА И СИ ТРЪГВА ПИЧА . СЛЕД ТОВА ТЕЛЕФОНА БЕШЕ ИЗТРЪГНАТ ОТ РЪЦЕТЕ И УДАРЕН АВТОМАТИЧНО В ЗЕМЯТА .
          Тези големи букви за какво са, че не разбрах? И с малки да го беше написал пак се вижда.
          абе колега ти да не си даскъл по български език Yellow_Flash_Colorz_PDT_25

          Коментар


            #35
            style34 написа:
            metropolix написа:
            даде колега самоче пред мен нямаше палка с надпис Стоп на пътя нямаше полицай а на 3 метра в ляво между кулите се чуваше някакво си свирене и някакъв размахваше палка и това чак като го задминах го видях (заради подсвиркването ) ако беше пред мене щях да си спра .
            Искаш да кажеш колите, "кулите" е нещо съвсем друго.
            gari_brasna4a написа:
            колега ще ти се размине ако искаха да те спрът щяха да те засрешнат с патрулка още на следващото кръстовище .ОТНОСНО ГОВОРЕНЕТО ПО ДЖИЕСЕМИТЕ ДОКАТО КАРАТЕ: КОГАТО ШОФИРАТЕ ГОВОРИТЕ ЛИ СЪС ИЛИ БЕЗ СЛУШАЛКИ РИСКЪТ ДА НЕ ВИДИТЕ БЯГАЩО ДЕТЕ ДОКАТО СЕ ОПИТВА ДА ПРЕСИЧА Е ГОЛЯМ.ПО СЪЩИЯ НАЧИН НЕСИ ВИДЯЛ УНИФОРМЕНИТЕ .ЗАРАДИ ГОВОРЕНЕТО ПО ТЕЛЕФОН БАЩА МИ ЩЕШЕ ДА МЕ СГАЗИ ЗАЩОТО СЕ СЪСРЕДОТОЧИЛ В РАЗГОПВОРА И НЕ ГЛЕДА ЧЕ МИНАВАМ ОТСТРАНИ ДА СЕ КАЧА В КОЛАТА И СИ ТРЪГВА ПИЧА . СЛЕД ТОВА ТЕЛЕФОНА БЕШЕ ИЗТРЪГНАТ ОТ РЪЦЕТЕ И УДАРЕН АВТОМАТИЧНО В ЗЕМЯТА .
            Тези големи букви за какво са, че не разбрах? И с малки да го беше написал пак се вижда.
            колегата явно има желание да трупа постове пък нека безгрешния да я поправи всеки знае че коли се пише с О но имам моменти в който просто по енерция го пишеш
            1.6 16v 96 г. 103 hp.
            България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
            Да мина да те взема...или да взема да те мина?

            Коментар


              #36
              metropolix написа:
              колегата явно има желание да трупа постове пък нека безгрешният да я поправи Всеки знае, че "коли" се пише с "О", но има моменти, в които просто по инерция го пишеш
              При мен чак такива моменти няма. И не, не съм даскал по български, но съм учил български език в училище.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #37
                style34 написа:
                metropolix написа:
                колегата явно има желание да трупа постове пък нека безгрешният да я поправи Всеки знае, че "коли" се пише с "О", но има моменти, в които просто по инерция го пишеш
                При мен чак такива моменти няма. И не, не съм даскал по български, но съм учил български език в училище.
                мойте поздравления за което,но не е мястото тука да се изтъкваш като гумичката на молива и да се правиш на незнам си къв (вижте ме и се почудете) и да правиш забележки за правописни и пунктуационни грешки на колегите който от бързина или неволно са сбъркали буквичка или две супер несериозно е .тука не сме на 10 години в училище и поне аз знам че всеки може да пише правилно малко или многоП.П. тая тема е осрахме с колегата сори за което

                Коментар


                  #38
                  gari_brasna4a написа:
                  мойте поздравления за което,но не е мястото тука да се изтъкваш като гумичката на молива и да се правиш на незнам си къв (вижте ме и се почудете) и да правиш забележки за правописни и пунктуационни грешки на колегите който от бързина или неволно са сбъркали буквичка или две супер несериозно е .тука не сме на 10 години в училище и поне аз знам че всеки може да пише правилно малко или многоП.П. тая тема е осрахме с колегата сори за което
                  Изтъквам се като "гумичката на молива" яко сравнение. Anyway, и аз се извинявам за спама.
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #39
                    Не става въпрос за неспиране на палка, щото както и по-горе става въпрос - ще те подгонят и най-вероятно ще те сгащят някъде. Става въпрос точно за случая на колегата. Ами я си представете, че наистина са записали номера грешно, и утре извикат вас вместо някой друг. И кво - няма отърване, така ли?Дали няма да сбъркат номера да речем СН вместо СА, или СМ със СН. Особено ако номера е малко зацапан? Или пък 3 с 8, или нещо подобно...Само със записване на номера мисля че не става. Ако е камера - да, там няма отърване. Той утре може да рече да запише номера на любовника на жена си, и така да му праскат глопби всеки ден, без човека да подозира от къде му идват...Няма такъв филм със записване на номера.Ще ме извиняваш, градски, ама ако мен ме извикат за справка в КАТ за нещо подобно (някой например ми е записал номера, като завивам на ляво от уличката между полицията и пожарната - където е безсмислено задължително само надясно) - там всеки го прави, и после ще им кажа: "да бе, верно че наруших, вземете ми сега 50 кинта". Да, ама не! " В този ден и час аз и автомобилът ми бяхме в Сливен, което ще докажат поне 5 свидетеля". Записали сте грешно номера, съжалявам!" А и в закона (ЗДвП) никъде не е предвиден такъв начин на установяване на нарушение - "записване на номера". Има "технически средства", но лист и химикал май не се вместват в тях. Друго е когато ти сложат глобата на чистачката, макар че и това може да се оспори. Но тогава вероятността да сбъркат номера или марката на колата е минимална.

                    Коментар


                      #40
                      Immortal написа:
                      ....
                      Не бе, аз точно по гръб няма да легна и ще споря и ако трябва до съд ще стигнем с ченгетата Но въпроса е, че не знам точно как се процедира в такива ситуации. А и ако кажат примерно червена Алфа Ромео 156 с рег. номер СА1975АА и твоята съвпада изцяло малко съмнително става да са видяли друга червена Алфа с една цифра разлика в номера По същата логика ако не спра на светофара и на следващото кръстовище ме спрат други куки по сигнал на първите, веднага казвам, че току що съм тръгнал от близката пресечка?! Да не говорим, че в Ямбол както и да е, ама тука много трябва да помислиш каква ще ти е версията, защото ако решат да се заяждат и прегледат записите от камерите на близките кръстовища където са искали да те спрат, веднага ще разберат, че не си бил в Перник Пак ти казвам, ще отричам до дупка, но все пак едва ли толкова лесно можеш да се измъкнеш от подобна ситуация, ако се запечат.P.S. А за левия завой, за който говориш си е наистина пълен абсурд
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар

                      Working...
                      X