Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

опит за спиране от полицай ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    опит за спиране от полицай ?

    Здравейте колети ситулацията е следната движасе по ул.Кукуш и си говоря по телефона и по едно време чувам че отдясната страна ми свиркат когато се обръщам в ляво и гледам на отсрещния тротулат двама полицай (без патрулка) самоче докато се усета че на мен махат с палката ги подминах веднага след това ги видях че се обаждат по станцията .същетвеният ми въпрос е могат ли да ми направят нещо ???
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    Ако са ти записали номера, да!
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      ми знам ли принципно май ми го записаха ?какви са последствията ?
      1.6 16v 96 г. 103 hp.
      България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
      Да мина да те взема...или да взема да те мина?

      Коментар


        #4
        Нищо не могат да ти направят.Нито са имали камера, нито имат свидетели.Те по тази логика могат на който си искат да пишат актове...Не се притеснявай. До последно ще твърдиш, че по това време ти и колата ти не са били там. Може грешно да са записали номера ти (вместо нечий друг - са записали твоя...).И все пак не говори по телефона като шофираш. Бе толкова ли е трудно да си сложите по една слушалка бе, мама му стара...или нещо друго. Аз например си смених ЦД-то с такова с блутут. Музиката си спира сама, говоря си без никакви хендсфрита спокойно и не нарушавам закона. Струваше ми само 100 лв. (200, но продадох старото за 100).

        Коментар


          #5
          колега имам слушалка самоче ми звънна детето да каже че се е прибрало буквално за 2 секунди и тея гадове даже ми и свиркат ала нали бяха на отсрещтния тротулар и докато ги видя минах
          1.6 16v 96 г. 103 hp.
          България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
          Да мина да те взема...или да взема да те мина?

          Коментар


            #6
            Re: опит за спиране от полицай ?

            metropolix написа:
            Здравейте колети ситулацията е следната движасе по ул.Кукуш и си говоря по телефона и по едно време чувам че отдясната страна ми свиркат когато се обръщам в ляво и гледам на отсрещния тротулат двама полицай (без патрулка) самоче докато се усета че на мен махат с палката ги подминах веднага след това ги видях че се обаждат по станцията .същетвеният ми въпрос е могат ли да ми направят нещо ???
            Ето за това не е препоръчително да се говори по телефона когато се управлявя автомобил. Ще извиняваш колега но това което го разказваш граничи с безумно шофиране и сега питаш ще ми направят ли нещо, и едвали не как да се измъкна Да ще те потърсят от полицията и най-малкото ще има санкция за неспиране на стоп палка за това дават 2-3 месеца лишаване от управление. Един приятел затова е без книжка сега. Пожелавам ти да ти се размине.
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              колега там е работата че нямаше СТОП той беше на отсрешния тротулар пред мен нямаше палка пък и не искам да се оттървавам по -конкретно ме интересува какви може да са последствията ?
              1.6 16v 96 г. 103 hp.
              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

              Коментар


                #8
                стига с това говорене по телефона, с кво пречи, че заема едната ръка ли? а бъркането в носа, а пушенето не заемат ли едната ръка? на мен проблема при говоренето не ми е че не ми стигат ръцете, всеки тук се справя с карането и с една ръка, не караме лади все пак да въртим волана с всички сили, пречи губенето на концентрация, което с хенд фри или без пак се получава. а по темата- могат разбира се, това дето полицаите ще доказват нещо си е обратното- ти трябва да докажеш, че не са прави, а не те да доказват, че са прави. освен това полицаите са си един на друг свидетели. проблеми ще имаш ако се хванат и съобщят. вече ако ходиш на съд примерно за обжалване, може би да шадне акта- от 20 метра, ти си в движение... къде ще видят, че говориш по телефона- но това вече с адвокат. накратко- ако не решат да ти простят, ще те потърсят да се обясняваш
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Тук малко не съм съгласен - с какво пречи телефонът - пречи с това, че за да си съсредоточен в разговора и да не бръщолевиш, трябва да си разконцентриран от шофирането. Още не се е родил този човек, който може да е съсредоточен в две неща едновременно, както и например да гледаш в две точки едновременно, да слушаш два отделни звука едновременно. Има такива машини, викат им роботи. Пушенето на цигара е инстинктивно, на пушачите не се налага да мислят как да приближат ръка до устата, и как да засмучат фаса. Бъркането в носа също е рефлекс. Проблемът изобщо не е в крането с една ръка. Яденето на баничка също е вид рефлекс, но например гримирането трябва да се санкционира най-строго.

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    по темата- могат разбира се, това дето полицаите ще доказват нещо си е обратното- ти трябва да докажеш, че не са прави, а не те да доказват, че са прави. освен това полицаите са си един на друг свидетели. проблеми ще имаш ако се хванат и съобщят.
                    колега това сигорен ли си ? защото по тази логика като се замисля не бях аз там ами ти ????(ако ме разбираш)
                    1.6 16v 96 г. 103 hp.
                    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Тук малко не съм съгласен - с какво пречи телефонът - пречи с това, че за да си съсредоточен в разговора и да не бръщолевиш, трябва да си разконцентриран от шофирането. Още не се е родил този човек, който може да е съсредоточен в две неща едновременно, както и например да гледаш в две точки едновременно, да слушаш два отделни звука едновременно. Има такива машини, викат им роботи. Пушенето на цигара е инстинктивно, на пушачите не се налага да мислят как да приближат ръка до устата, и как да засмучат фаса. Бъркането в носа също е рефлекс. Проблемът изобщо не е в крането с една ръка. Яденето на баничка също е вид рефлекс, но например гримирането трябва да се санкционира най-строго.
                      нали и аз това казвам- с хендс фри няма да те глобят, въпреки че пак губиш концентрацията. значи или трябва съвсем да бъде забранено да се говори по тел въобще, без значение с хендс фри или не, или пък да се разреши да си лафиш и без хендс фри, защото все губиш концентрация. има къде по-опасни занимания от говоренето по телефон докато караш- идва сезона на дините , да не би да е по-малко опасно да зяпаш, ама пък никоий няма те глоби metropolix- аз не съм адвокат и въпреки че съм гледал много филми не им вярвам :D очевидно изказалите мнение по-горе не са се сблъсквали с полиция- това е полиция, занимава се уроди, изроди, боклуци и т.н.- мислиш ли, че някой те гали с перце и се опитва да те убеди, че разбираш ли не си прав? видели са ти номера, повече не им пука. ще ти кажат като не си бил ти в колата докарай този дето е бил, ако не заведеш някой акта си остава за теб. така мисля аз и мнението ми не се основава на опит с ТАКАВА ситуация като твоята.
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        Лошо колега записали са те, трябвало е като си видял че на теб свиркат да спреш където можеш и да ги изчакаш да дойдат при теб или ти да отидеш при тях.А сега и с това следене на мрежата направо у вас могат да дойдат след това самопризнание от твоя страна.Най малкото сега като те види някъде патрулка ще те спре веднага.
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар


                          #13
                          отнемането на концентрацията като говориш по телефона по време на шофиране е равно на отнемането на концентрация докато си бъркаме в носа докато се мъчим да издавим "пилето"...или колкото се отнема концетрацията като е пълна колата с хора и като водите някакъв разговор.........
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                          Коментар


                            #14
                            Сви**и в кола също отнемат концентрацията ама незнам да са забранени
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                            -------------------------------------
                            1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                            Коментар


                              #15
                              Е ти в колата сви**и ли правиш?!??? Майтап бе, да не се засегнеш сега?

                              Коментар

                              Working...
                              X