Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На кой работата му е хоби ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    tomazo написа:
    на мен хобито ми е работа
    Ските ли? Да не си ски учител (инструктор)?
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #17
      scrolllock написа:
      При мен конфликта е тотален между образование/работа/хоби
      Мдааа, и при мен така.
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #18
        Много странен въпрос. Освен тези с компютърните хобита, много ми е чудно другите на които им съвпадата работата с хобито, какво е? Моето най-голямо хоби е риболова, за жалост няма как да си ловя риба и някой да ми плаща достатъчно . Относно работата, работя си по завършената специалност и много ми харесва динамиката и разнообразието, няма ден с ден еднакъв. Та, обобщавам - моята работа не съвпада с риболова, но си я харесвам много
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          Ами аз съм завършил едно, в момента уча друго и работя трето. И все в сверата на спорта или по-конкретно футбола. Но съм отворен човек и обичам почти всички спортове... дори и хокей на лед... Дори за хобито си, което е като работата ми, все още не получвам пари, но... има време за всичко.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #20
            Компютрите са ми хоби, от първи клас почнах да чета и да придобивам компютърна грамотност, завърших средното образование с спец."Електронен техник на компютърни системи", през свободното си време чета всевъзможни неща свързани с компютрите (Software/Hardware), и сега работя като "Системен администратор" в голяма фирма. Заплащането ми е доста добро, изпитвам удоволствие от работата си, и когато не се случи някакъв страхотен проблем, по цял ден си клатя краката, гледам филми и си цъкам в Интернет... за мен ходенето на работа е като хоби, само дето ми плащат за това :D
            Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
            Polo 1.0, юли 1997г.

            Коментар


              #21
              На мен - строител съм
              '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
              '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

              Коментар

              Working...
              X