Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На кой работата му е хоби ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На кой работата му е хоби ?

    Казват, че хора, които практикуват ( работят със заплащане ) хобито си са истински щастливци. Аз лично не се оплаквам от моята работа, но за съжаление тя няма нищо общо с "извънкласните" ми интереси. От хобито си не мога да печеля, а работата ме е обсебила отвсякъде. Чувствам се зает и нерадостен на работното си място...Любопитен съм, има ли щастливци във форума ?... Ако има - от сега им казвам, че приятелски им завиждам.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    #2
    Re: На кой работата му е хоби ?

    ntodorov написа:
    Казват, че хора, които практикуват ( работят със заплащане ) хобито си са истински щастливци. Аз лично не се оплаквам от моята работа, но за съжаление тя няма нищо общо с "извънкласните" ми интереси. От хобито си не мога да печеля, а работата ме е обсебила отвсякъде. Чувствам се зает и нерадостен на работното си място...Любопитен съм, има ли щастливци във форума ?... Ако има - от сега им казвам, че приятелски им завиждам.
    Аз съм на твоето дередже. Даже ще пускам оплакване срещу един от мойте преки ръководители.

    Коментар


      #3
      Ми на мен горе-долу работата ми е второто хоби в живота.

      Коментар


        #4
        На мен работата ми съвпада с хобито на 100% Лошото е че и на работа и в къщи все с едно и също се занимавам ... напоследък обаче не остава време за хобита ...

        Коментар


          #5
          Е и аз ще се включа към късметлийте на които работата им съвпада с хобито :D
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            И аз имам съвпадение на образование, хоби и професия!

            Коментар


              #7
              Re: На кой работата му е хоби ?

              ntodorov написа:
              Казват, че хора, които практикуват ( работят със заплащане ) хобито си са истински щастливци. Аз лично не се оплаквам от моята работа, но за съжаление тя няма нищо общо с "извънкласните" ми интереси. От хобито си не мога да печеля, а работата ме е обсебила отвсякъде. Чувствам се зает и нерадостен на работното си място...Любопитен съм, има ли щастливци във форума ?... Ако има - от сега им казвам, че приятелски им завиждам.
              Градски , едва ли има такива случаи , ако пък има едва ли са много. Дава личен пример с мене. От ученик нагоре много ме кефеше да гледам новини , особено ония 5 минутните на Евронюз. Тях ги гледах през 25 минути Не че някаква мания съм бил развил ама ми е харесвало. През студентството започнах работа в една телевизия , където част от работата беше да превеждам световните новини. Ами след 1 седмица спрях да гледам други новини освен тези които ми се налагаше служебно. След като я напуснах тази работа си възвърнах стария навик почти моментално. А другото за което се сещам е предполагам че знаеш приказката: "Когато и оная работа ти стане работа , не е работа".
              Brava 1.6 ELX

              Коментар


                #8
                За да бъде едно работно място перфектно, трябва:1. Да ти доставя удоволствие работата, която работиш;2. Да ти е добро заплащането;3. Шефът и колегите да са готини.Ако едно от тези неща не е в ред, се чувстваш дискомфортно.На първото ми работно място само първото от тези условия беше на лице,На второто - първите две а сега елиминирах и No.3 (сам съм си шеф) и всичко е ОК Напоследък нещо т.2 почна да ми бяга, но ... Не мога да кажа, че работата ми е хобито, но ми доставя удоволствие да си я върша, а и напоследък май не ми останаха хобита. Освен форума

                Коментар


                  #9
                  Само ако знаете как ИЗОБЩО не ми се стои зад бюро по цял ден.... ама пусти семеен бизнес - с него не може, без него ’ич

                  Коментар


                    #10
                    и при мен може да мине за хоби доволен съм от работата си и от шефове и колеги и от заплащането си ВМОМЕНТА съм доволен
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      #11
                      На мен работата не ми е хоби но много я харесвам-това не знам брои ли се.
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #12
                        По-добре на колене пред бара, от колкото прав пред струга. Няма как каквото и да е задължение да ми доставя удоволствие. Обичам риболова, но ако някой ме застави следващите 20 години всеки ден да ставам в 4ч. няма да стане .....Ако няма всяка седмица някаква нова простотия сам си я заформям, мразя еднообразието. Иначе като малък се правех на началник и вече съм, спазвайки приказката "малко прасе и малък началник не се ритат, щото не знаеш каква свиня ще стане"

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм един от шефовете в нашето дружество, имам и голяма свобода. Определено мога да "творя", но съм обсебен от работата си дори, когато почивам...Май трябва да изляза в отпуск за по-дълго време, защото я допуснах ( работата си ) до личното си пространство и то много надълбоко в него.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #14
                            на мен хобито ми е работа
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              При мен конфликта е тотален между образование/работа/хоби
                              Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

                              Коментар

                              Working...
                              X