Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужас! Доживяхме нацизма и у нас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ужас! Доживяхме нацизма и у нас

    Появи се плакат на Хитлер в СофияБилборд със снимка на Адолф Хитлер се появи недалеч от посолството на Израел в София, предаде агенция EPA. Плакатът се появява точно 2 седмици преди датата, на която е роден бившият нацистки диктатор - 20 април. Тази година се навършват 120 години от рождението му, припомня агенцията. На рекламния плакат, поставен от неидентифицирана компания, лицето на Хитлер е показано като пощенска марка на Германския Райх. Текстът под нея - "Те говорят - ти слушаш", също не издава инициатора на акцията.Според читатели на Дир.бг., участници във форума към новината, в столицата са се появили плакати и на други диктатори - Сталин, Франко и Саддам Хюсеин.Призовавам вътрешния министър Михаил Миков и столичният кмет Бойко Борисов незабавно да предприемат мерки за отстраняването на скандалния билборд на фашисткия лидер Адолф Хитлер в София. Това каза председателят на партия "Ред, законност и справедливост" Яне Янев, предаде БГНЕС. Той призова прокуратурата веднага да започне досъдебно производство за разкриване и наказание на извършителите на "това престъпно деяние" и "срамен факт за България". http://dnes.dir.bg/2009/04/07/news42...html#sepultura
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Тва си е чиста пробва провокация според мен, много вероятно с еврейски отенък.

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #3
      А защо линка завършва с името на траш банда
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        оле мале!!!

        Коментар


          #5
          Някой болен мозък си прави скандална реклама.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            За тея хора, които са сложили билборда няма лошо, защото привлича доста погледи, но пък мястото където е поставен....
            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

            Коментар


              #7
              Ха ха голяма простотия е абсолютно всичко. Нещо от сорта блъснаха човек 54837538279 дни преди голямата катастрофа еди каде си никаква логика. Или, че била близко до посолството голяма работа то има и новини на турски език ама скандала го няма. Всичко е с цел провокация явно да не говорим, че съм почти сигурен че е измислица някой виждал ли е билборда ?
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                Само немога да разбера защо УЖАС а? Отговори ми не е ли УЖАС голям УЖАС всяка сутрин да пее ходжата от джамията?!!?!?!? Не е ли УЖАС в центъра на голям "европейски" ганьовски град да има джамия и да пее по 3 пъти на ден и там ходжата?! Или всичко е УЖАС, което си научил от криворазбраната цивилизация, която е промила самосъзнанието на народа, като се опитва да наслагва една култура, на един народ, под чийто робство сме били.
                MB 280 S W108 67' - pickUp
                MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                Коментар


                  #9
                  Suppish написа:
                  Само немога да разбера защо УЖАС а? Отговори ми не е ли УЖАС голям УЖАС всяка сутрин да пее ходжата от джамията?!!?!?!? Не е ли УЖАС в центъра на голям "европейски" ганьовски град да има джамия и да пее по 3 пъти на ден и там ходжата?! Или всичко е УЖАС, което си научил от криворазбраната цивилизация, която е промила самосъзнанието на народа, като се опитва да наслагва една култура, на един народ, под чийто робство сме били.
                  Няма по гадно нещо от нацизма. Може би единствено комунизмът на Пол Пот.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Suppish написа:
                    Само немога да разбера защо УЖАС а? Отговори ми не е ли УЖАС голям УЖАС всяка сутрин да пее ходжата от джамията?!!?!?!? Не е ли УЖАС в центъра на голям "европейски" ганьовски град да има джамия и да пее по 3 пъти на ден и там ходжата?! Или всичко е УЖАС, което си научил от криворазбраната цивилизация, която е промила самосъзнанието на народа, като се опитва да наслагва една култура, на един народ, под чийто робство сме били.
                    Ходжата не пее, пее мюезина, и то по 5 пъти, не по 3. Между другото това пеене е ’заимствано’ от ранните православни християнски песнопения.Открийте разликите:http://www.youtube.com/watch?v=X3YoB...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=CWgYVrNAm1w Интересно ми е на мен кой ли слага тия билбордове?!?

                    Коментар


                      #11
                      Suppish написа:
                      ...като се опитва да наслагва една култура, на един народ, под чийто робство сме били.
                      Това не е култура,това е религия! Същата ситуация е,когато кришнарите тръгнат по главната и пеят, т.е. нещо нормално за един голям град. Още повече ,че България ,като цяло е изключително важен кръстопът на всякакви народи и религии. И от тук нацизмът именно в наща държава е меко казано смешка! Иначе този , който си е позволил да афишира дори и "част",а то е много повече, от тази НЕЧОВЕШКА страна от историята ни е ... луд!!!!!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Защо се хващате на рекламни трикове не мога да разбера...Те точно това целят. Прекалено много внимание се обърна на тази глупост.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Аз също не съм чак толкова възмутен и огорчен Действително тази история се преекспонира. Хитлер ми е "по-симпатичен" от, например, Георги Димитров. Не че одобрявам фашизма, но на света има и по-лоши неща.
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък искам само да вметна, че историята я пишат победителите, така че не бъдете на 100% сигурни в това което сте чули и прочели за Хитлер. Основно действащо лице за концентрационните лагери е Хайнрих Химлер. Нима Сталин е извършил по-малко престъпления спрямо руският народ? Обаче не се вдига толкова шум около неговата личност. Не съм адвокат на никой от споменатите, искам само да кажа, че ние знаем само това, което са ни казали, а много истини остават скрити до ден днешен и може никога да не ги разберем. В годините на Втората Световна Война са се въртяли такива задкулисни игри, че нямам думи....

                            Коментар


                              #15
                              gantcho написа:
                              Аз също не съм чак толкова възмутен и огорчен Действително тази история се преекспонира. Хитлер ми е "по-симпатичен" от, например, Георги Димитров. Не че одобрявам фашизма, но на света има и по-лоши неща.
                              Апартейда например?Лелеееееееее, заради това изказване ти ще черпиш една бира.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар

                              Working...
                              X