Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антирадар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да не изпадаме в излишни полемики, пък и достатъчно оспамихме темата! Друга ми беше идеята да рипам така... Зашото ми е писнало от идиоти! Ето например вчера карам до Ботевград, със служебната - дизел. Понеже нямах достатъчно пари в себе си, заредих за 20 кинта и пътувам най-икономично - с 80-90, при спускане - на свободна до 60 и т.н. Успях с 12-13 литра да пропътувам ~ 330 километра. Е, смазаха се да ме изпреварват лъскави джипове и голфове - в завои без видимост, с колони от ТИР-ове пред мен, при двойна непрекъсната линия, в села с ограничение 40.. и т.н..... Та за това и малко остро подходих в тази тема!

    Коментар


      #17
      Humppa написа:
      Да не изпадаме в излишни полемики, пък и достатъчно оспамихме темата! Друга ми беше идеята да рипам така... Зашото ми е писнало от идиоти! Ето например вчера карам до Ботевград, със служебната - дизел. Понеже нямах достатъчно пари в себе си, заредих за 20 кинта и пътувам най-икономично - с 80-90, при спускане - на свободна до 60 и т.н. Успях с 12-13 литра да пропътувам ~ 330 километра. Е, смазаха се да ме изпреварват лъскави джипове и голфове - в завои без видимост, с колони от ТИР-ове пред мен, при двойна непрекъсната линия, в села с ограничение 40.. и т.н..... Та за това и малко остро подходих в тази тема!
      Humppa,да не се обидиш нещо,щото не искам да се заяждам,но такова "пенсионерско"каране също може да е опасно.Иначе по темата-18 години вече карам без радардетектори,антирадари,CD на огледалото и други подобни.Човек просто трябва да си го може.Освен това в България работи СНО,демек Система за Насрещно Оповестяване.На нея се доверявам безусловно,по-добре е от "Кобра" и секви други щуротий за по 150-200лв.и нагоре.п.п.Като караш служебна кола увеличи малко перото "разходи за гориво"
      ===============================
      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
      ===============================

      Коментар

      Working...
      X