Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акт за неправилно паркиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акт за неправилно паркиране

    Просто съм адски изнервен, днес ми писаха акт за неправилно паркиранеСлизам си аз да си плащам инернета, и точно за 2 мин патрулката спряла зад мен връшам се аз иа какво да видя, единия ме вика...нарушил си закон еди кой си еди що си... добре, виновен съм... почнаха да ми пишат акт...а пред мен 4 коли паркирали, идват си собсвениците качват си се и отпрашват... не ме е яд толкова за акта, колкото за това че само на мен писахаКолеги някой знае ли дали мога да отида да го платя веднага че ми взеха талона... В смисъл ако отида сега дали мога да го плата веднага?
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    #2
    Не, не можеш!Трябва синьото талонче да ти пристигне в КАТ и тогава.А защо не ги попита, как така ти си нарушител, пък другите не са?

    Коментар


      #3
      Kuku написа:
      Не, не можеш!Трябва синьото талонче да ти пристигне в КАТ и тогава.А защо не ги попита, как така ти си нарушител, пък другите не са?
      Викат, че били писали актове и на другите, а пък колата на кабеларката, просото му махнаха ръка... смятайте .. направо ми идеше да го удуша тоя педал... а пък ми вика "Забелязали сме че караш много бързо" с 40 карам из града"но като те барнем ще бъде много по лесно..."е а кажете ми как да не ги псувам после?
      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
      Punto. 1.2 16v. 86hp+

      Коментар


        #4
        Сложи си ги на оная работа - там заслужават да киснат по цял ден....Хич не се нервирай за некви мижитурки и дребни душици - те мишоците са така, личат си от километри, че чеп за зеле не става от тях!40лв. и 4т. ти е наказанието, ако не се лъжа, но си го провери в закона все пак - виж по кой член са ти написали акта.

        Коментар


          #5
          Kuku написа:
          Сложи си ги на оная работа - там заслужават да киснат по цял ден....Хич не се нервирай за некви мижитурки и дребни душици - те мишоците са така, личат си от километри, че чеп за зеле не става от тях!40лв. и 4т. ти е наказанието, ако не се лъжа, но си го провери в закона все пак - виж по кой член са ти написали акта.
          30 лв ми е акта...поне така ми каза той... а за точни не знам...Идиоти, понеже съм само аз с раличен номер, "и дай да го барнеме него"... писна ми от тия ... мерси колега
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #6
            Аз лично не разбирам какво се ядосваш - спрял си на забранено, рискувал си и си си го получил. Гледай себе си, не гледай при Вуте как е.Поздрави и не спирай така повече.П.П. Аз лично най-мразя тия спирания по за 1 мин, че точно те правят проблемите.

            Коментар


              #7
              Еми той колегата не е казъл че се сърди че са му написали акт.Знае че си е виновен,но защо само на него ще му пишат акт ? За другите коли няма ли актове и отнемане на точки ? Тва си е чиста дискриминация щото са му писали акт за номера че започва с КН ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Ами да подаде оплакване в комисията по дискриминация? Защо когато се наакам, гледам дали и другите са акали, при условие че акането е забранено, въпреки че съм се изакал бързо. Но понеже хартията ми е различна, не е белана-класик-рисайкълд, ми пишат акт. фаст_гхост - тия от кабеларката например са му пуснали безплатно кабелната, и са му пуснали безплатно ейч-би-о. Примерно. Затова му махат с ръка. Пий студена вода. Как пък на мен веднъж не ми се случи да ми вдигне колата паяк, да ми напишат акт за паркиране, или да ме хванат че минавам на червено? Случи се да карам с около 90, и да ми напишат фиш за превишена скорост с 29 км/ч. Ама не съм гледал в тоя момент кой с колко кара, гледах си мене, и се псувах че не съм видял знака.

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Ами да подаде оплакване в комисията по дискриминация? Защо когато се наакам, гледам дали и другите са акали, при условие че акането е забранено, въпреки че съм се изакал бързо. Но понеже хартията ми е различна, не е белана-класик-рисайкълд, ми пишат акт. фаст_гхост - тия от кабеларката например са му пуснали безплатно кабелната, и са му пуснали безплатно ейч-би-о. Примерно. Затова му махат с ръка. Пий студена вода. Как пък на мен веднъж не ми се случи да ми вдигне колата паяк, да ми напишат акт за паркиране, или да ме хванат че минавам на червено? Случи се да карам с около 90, и да ми напишат фиш за превишена скорост с 29 км/ч. Ама не съм гледал в тоя момент кой с колко кара, гледах си мене, и се псувах че не съм видял знака.
                  Колега осъзнавам, казаното от теб, осъзнавам че съм нарешил закона... просто в града в който уча (Тетевен) хората се познават, и не им пишат актове, но нали знаете на кого ще пишат акт на черната овца разбира се... а точно тия 3- пъти ме спираха, и багажник им отварях и всичко и нямаха за какво да се заядът... но сега ме барнаха, и сега всяка сутрин (както преди малко) ще спирам колата и ще им тропам на джама и ще им посочвам другите спрели автомобили на моето място
                  Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                  Punto. 1.2 16v. 86hp+

                  Коментар


                    #10
                    Ееее, явно те дебнат и се чудят за какво да се хванат, и ето че са намерили. Не знам дали е добре обаче да им натякваш, може би ако ги снимаш как НЕ си вършат работата, и изпратиш кадрите в телевизия някоя, или пък се обадиш на анти-корупционната комисия или там какъвто орган беше, и опишеш случая, и кажеш че си видял как някой ги черпи но не си успял да ги снимаш..... Де да знам де, само си говоря наизуст малко.

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Ееее, явно те дебнат и се чудят за какво да се хванат, и ето че са намерили. Не знам дали е добре обаче да им натякваш, може би ако ги снимаш как НЕ си вършат работата, и изпратиш кадрите в телевизия някоя, или пък се обадиш на анти-корупционната комисия или там какъвто орган беше, и опишеш случая, и кажеш че си видял как някой ги черпи но не си успял да ги снимаш..... Де да знам де, само си говоря наизуст малко.
                      Колега нямам никакво време, след даскало на работа, и не ми остава почти никакво време кога да ги снимам, иначе идеята е добра...
                      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                      Punto. 1.2 16v. 86hp+

                      Коментар


                        #12
                        И на мене ми писаха такъв акт от общинска полиция, но ще има само глоба. Точки не ми взеха. Вече общинарите се чудят как да си изкарват допълнително пари за моренце или за почивка в чужбина и започнаха да дават тъпи разпоредби
                        Fiat Bravo SX 1.4 12V

                        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                        Коментар

                        Working...
                        X