Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво правите в свободното си време?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво правите в свободното си време?

    Здравейте!Искам да разбера с какво се занимавате докато си почивате и не карате любимия ФИАТ.Аз например разпускам слушайки музика и смеейки се с приятели в един сайтМодерирано! Премахни си и сайта от подписа. Следва официална предипреждение.Модераторски екип на fiat-bg.org
    http://bgm8.bg/ - сайт пълен с интересни и забавни хора

    #2
    Като гледам, ти явно рекламираш сайтове.. :DИначе в свободното си време рисувам, ходя на езда, правя разни дреболии, като например саксия от кокосов орех или изкуствени плодове от хартия, аранжирам цветя. Това са по-скоро хобитата ми май...
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      1.Ако е хубаво времето яхвам мотора и гледам да се кача на високо в балкана.Умората от каране не може да се замени с нищо.2.При лошо време в гаража човъркам къде мотора къде колата.От месец насам съм се захванал с изработката на ремарке-колесар за мотори и общо взето не скучая.3.Ако не правя горните две модерирам във форума и се старая да помагам на колеги.Не съм от сънливите и спя колкото да съм жизнен и бодър.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        SokOtPraskova написа:
        Като гледам, ти явно рекламираш сайтове.. :DИначе в свободното си време рисувам, ходя на езда, правя разни дреболии, като например саксия от кокосов орех или изкуствени плодове от хартия, аранжирам цветя. Това са по-скоро хобитата ми май...
        Прав си донякъде... :D Иначе от заниманията ти съдя че си креативна личност Мен по скоро ме е налегнал мързел...
        http://bgm8.bg/ - сайт пълен с интересни и забавни хора

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          1.Ако е хубаво времето яхвам мотора и гледам да се кача на високо в балкана.Умората от каране не може да се замени с нищо.2.При лошо време в гаража човъркам къде мотора къде колата.От месец насам съм се захванал с изработката на ремарке-колесар за мотори и общо взето не скучая.3.Ако не правя горните две модерирам във форума и се старая да помагам на колеги.Не съм от сънливите и спя колкото да съм жизнен и бодър.
          еееее направи още едно блазе ти ,че имаш условия за тия благинки :D
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            dimipetro написа:
            SokOtPraskova написа:
            Като гледам, ти явно рекламираш сайтове.. :DИначе в свободното си време рисувам, ходя на езда, правя разни дреболии, като например саксия от кокосов орех или изкуствени плодове от хартия, аранжирам цветя. Това са по-скоро хобитата ми май...
            Прав си донякъде... :D Иначе от заниманията ти съдя че си креативна личност Мен по скоро ме е налегнал мързел...
            Да, и аз се самоопределям като такава. А теб определям като мързелан
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              Tornado написа:
              1.Ако е хубаво времето яхвам мотора и гледам да се кача на високо в балкана.Умората от каране не може да се замени с нищо.2.При лошо време в гаража човъркам къде мотора къде колата.От месец насам съм се захванал с изработката на ремарке-колесар за мотори и общо взето не скучая.3.Ако не правя горните две модерирам във форума и се старая да помагам на колеги.Не съм от сънливите и спя колкото да съм жизнен и бодър.
              еееее направи още едно блазе ти ,че имаш условия за тия благинки :D
              Чакай да стане моето първо и после ще видим.Между другото купувам регистрация за ремарке може и строшено ремарке с регистрация.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Re: Какво правите в свободното си време?

                dimipetro написа:
                Здравейте!Искам да разбера с какво се занимавате докато си почивате и не карате любимия ФИАТ.Аз например разпускам слушайки музика и смеейки се с приятели вhttp://bgm8.bg/
                Фиата се кара 24/7 ! :D
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Основна част посвещавам на малката ми дъщеричка, много обичаме да се возим в колата насам-натам и да посещаваме детските площадки из града, както и да ровим из плажа с разни шарени лопатки. Това, което остава, го разпределям между Фиата, Футбола и Форума, трите Ф
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    la squadra azzurra написа:
                    Основна част посвещавам на малката ми дъщеричка, много обичаме да се возим в колата насам-натам и да посещаваме детските площадки из града, както и да ровим из плажа с разни шарени лопатки. Това, което остава, го разпределям между Фиата, Футбола и Форума, трите Ф
                    Епа и аз със щерката ама като ми остане време ходя на волейболни мачове,колега другия път ела със мен за Фиата винаги ще има време.Беше интересно знаеш защо

                    Коментар


                      #11
                      Какво е това свободно време?
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #12
                        la squadra azzurra написа:
                        Основна част посвещавам на малката ми дъщеричка, много обичаме да се возим в колата насам-натам и да посещаваме детските площадки из града, както и да ровим из плажа с разни шарени лопатки. Това, което остава, го разпределям между Фиата, Футбола и Форума, трите Ф
                        Скуадра, брадъре. Това, което си написал все едно съм го писал аз. Добавям - рзходките до вилата ( с. Лозарево - предбалканско селце до Сунгурларе )...Скуадра - аз имам щерка на 4 години и за нея няма по-голям кеф от многото пясък на плажа...А когато сътворявам нейния кеф забравям за всичко. Другата страст ми е футбола, но щерката не го споделя с мен. Фиата ми е необходимост и любовен трепет ( да ме прощава жената)
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #13
                          Re: Какво правите в свободното си време?

                          dimipetro написа:
                          Здравейте!Искам да разбера с какво се занимавате докато си почивате и не карате любимия ФИАТ.Аз например разпускам слушайки музика и смеейки се с приятели в ....
                          Свирки! P.S. Много лош начин за автореклама, много ...

                          Коментар


                            #14
                            Re: Какво правите в свободното си време?

                            emdless4 написа:
                            dimipetro написа:
                            Здравейте!Искам да разбера с какво се занимавате докато си почивате и не карате любимия ФИАТ.Аз например разпускам слушайки музика и смеейки се с приятели в ....
                            Свирки!
                            Хаха, колега дай координати
                            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              #15
                              Re: Какво правите в свободното си време?

                              SokOtPraskova написа:
                              Хаха, колега дай координати
                              само на ЛС

                              Коментар

                              Working...
                              X