Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виждалили ли сте такова чудо :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    NikMar написа:
    Виждал съм и счупен колянов вал през средата на ФИАТ 125, счупена биела която се показва през блока на Жигула и т.н. Желязо е всичко може да се случи.
    Аз съм виждал ГАЗ 53 дизел със счупен на 3 места колянов вал да се движи и дори си разтовари товара като вдигна коша.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      плашете ме още :D
      Fiat Punto 1.4 gt turbo
      Ford Fiesta 1.3 new port

      Коментар


        #18
        stenli написа:
        NikMar написа:
        Виждал съм и счупен колянов вал през средата на ФИАТ 125, счупена биела която се показва през блока на Жигула и т.н. Желязо е всичко може да се случи.
        Погледни в Алфа форума на колко им изкокнаха биелите, че на една точно по пътя към Италфеста миналата година Аз се разминах само с прогорено бутало на моята, а на колегата на Ланчия Епсилон едната биела беше останала без долната част където седи биелния лагер. На Вектра Б 2.0 дизел съм виждал колянов вал на две строшен, бях много учуден но впоследствие разбрах че това не било единствен случай.
        Да ама колегата си призна че е пробвал да й сгъне стрелката на километража, а при горните 2 случая такова натоварвяне не е имало, жигулата го счупи при скорост 60 км/ч по равен път а Фиата с малко по-голяма скорост някъде около 90- 100. Явно умората на материала си казва думата.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар

        Working...
        X