Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Променена: ЯКИ ПРИЧЕСКИ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Променена: ЯКИ ПРИЧЕСКИ!

    Здравейте колеги, препоръчайте моля ви добър фризьор в София, по центъра някъде, че вчера една така ме направи, че цяла седмица ще си стоя вкъщи, и още повече се изнервям, като незнам къде да отида да я оправят. Голям проблем помагайте

    #2
    Пусни някоя снимка да видим, за да можем да препоръчаме...
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      хахаха аз на улицата не искам да изляза, ти снимка ми искаш нормален фризьор/ка ми трябва, за обикновено мъжко подстригване с машинка ама да е еднакво от двете страни, ох, може да ви е смешно, но на мен ми се плаче... от години при една и съща си ходя и бях доволен, но замина за чужбина

      Коментар


        #4
        Eто един, ама взима доста..... Сори, не издържах
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          ЕЕеееййй!!! Не се подигравайте, не ви го пожелавам да ви се случи и на вас!П.П. Ако не беше на моята глава и на мен щеше да ми е смешно...

          Коментар


            #6
            KML написа:
            ЕЕеееййй!!! Не се подигравайте, не ви го пожелавам да ви се случи и на вас!П.П. Ако не беше на моята глава и на мен щеше да ми е смешно...
            Ти си некво куку...А публичен дом искаш ли да ти се препоръча... в авто форум?
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Е защо куку, нали е в раздел общи приказки?! Като гледам другите теми, съвсем на място си е и моята... защо, вие не се ли подстригвате?! Съвсем културно помолих за съвет...

              Коментар


                #8
                KML написа:
                Е защо куку, нали е в раздел общи приказки?! Като гледам другите теми, съвсем на място си е и моята... защо, вие не се ли подстригвате?! Съвсем културно помолих за съвет...
                Не му се впрягай на Ники, той така си плямпа
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  В сравнение с темата за "таковнето" тази направо блести от чистота, но все пак едно, че е автофорум и друго, че не всички сме от вашия софийски квартал и ни е леко тъпо да го четем това.
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #10
                    KML написа:
                    ... защо, вие не се ли подстригвате?!
                    аз...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #11
                      ами то си има заглавие, и то много ясно написано, като ти е тъпо- прескочи темата и толкова Ники, прав си, съжалявам само за автомобили и за таковане може да се пише в този форум останалите са.. куку

                      Коментар


                        #12
                        И аз, и аз

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          И аз, и аз
                          Да пуснем обща тема с теб предлагам... Клуб на анонимните... коафьори! Или пък... в кой квартал не ви бръснат за... слива?
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #14
                            Тцтцтц що тъй се нахвърлихте върху човека бе то ко става въпрос има бая теми дето спама е на мах ! Кулинарна,за таковането и кво ли още не ...
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Аз от 11-годишен си се стрижа сам... гола глава 1-ви номер... не иска нито майсторлък, нито поддръжка супер удобно е... А майка ми е фризьорка и умира от яд Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X