Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка на цифров фотоапарат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз имам FE230 и си мисля, че за 430лв. (цена с допълнителна карта, преди около 20 месеца) можех да си купя и по-хубав апарат

    Коментар


      #32
      Днес бях до Technopolis,Technomarket и DOMO.Значи A590 в технополис беше 260лв,карта 2гб-14лв.В техномаркета,А590 беше 289 :D те за това сигурно пускат тая "отстъпка" в интернет.Вече съм 80% сигурен за A590,благодаря за съветите и на ogi,като видя какви снимки е направил,сигурно ще купя апарата Благодаря на всички за съветите и мненията!
      Punto 1.2 75hp '95

      Коментар


        #33
        MaxSpeed написа:
        Днес бях до Technopolis,Technomarket и DOMO.Значи A590 в технополис беше 260лв,карта 2гб-14лв.В техномаркета,А590 беше 289 :D те за това сигурно пускат тая "отстъпка" в интернет.Вече съм 80% сигурен за A590,благодаря за съветите и на ogi,като видя какви снимки е направил,сигурно ще купя апарата Благодаря на всички за съветите и мненията!
        Със здраве да го ползваш като го купиш
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #34
          Колеги само едно не ми стана ясно.Коя матрица би следвало да е по добре- 1/1.8’ или 1/2.5’ ?
          Punto 1.2 75hp '95

          Коментар


            #35
            MaxSpeed написа:
            Колеги само едно не ми стана ясно.Коя матрица би следвало да е по добре- 1/1.8’ или 1/2.5’ ?
            По-голямата
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #36
              :оффтопиц: Тоя вица за борците - обрали чейнджбюро (примерно) и единия казал - "за мен - една втора, и за теб една втора !" другия казал - "аааааа не ! аз искам повече - една трета. Даже една четвърт искам "

              Коментар


                #37
                jenshen73 написа:
                MaxSpeed написа:
                Колеги само едно не ми стана ясно.Коя матрица би следвало да е по добре- 1/1.8’ или 1/2.5’ ?
                По-голямата
                Всмисъл 1/1.8 ? Съвсем се обърках в тия характеристики на апаратите.
                Punto 1.2 75hp '95

                Коментар


                  #38
                  Трябва да видиш размерите на матрицата, примерно 22,2 х 14,8мм и така да ги сравняваш коя е по-голяма. Аз тези другите както са ги дали, нищо не им разбирам. Ако няма такива данни, като горните, в описанието което са ти показали в магазина, хващай модела на апарата,който те интересува и търси инфо в нета.

                  Коментар

                  Working...
                  X