Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

,,кръсник на детето ми,,дайте жокер за сайт за имена.Моля...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ,,кръсник на детето ми,,дайте жокер за сайт за имена.Моля...

    колеги помагайте,ще ставам баща,сефте и наближава момента за избор на име,чувал сам за некви сайтове ли адреси с изброяване на вазможните имена и искам да вида какъв избор има та некой,ако знае каде е точно ще му е красник на детето ми тарсих ма без успех,може да давате продложения ма ще стане голем спам ли беше,а пак за анкета незнам как става.Искат да е с буквата Д аз още не сам решил.ПОМАГАЙТЕ.

    #2
    Хаха, колега, радваш.Явно си много развълнуван ама чак име по инет да търсиш.И все пак:http://stratsimir.exsisto.com/http:/...url.com/rkqy6l
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Re: ,,кръсник на детето ми,,дайте жокер за сайд за имена.Мол

      vin_d написа:
      колеги помагайте,ще ставам баща,сефте и наближава момента за избор на име,чувал сам за некви сайтове ли адреси с изброяване на вазможните имена и искам да вида какъв избор има та некой,ако знае каде е точно ще му е красник на детето ми тарсих ма без успех,може да давате продложения ма ще стане голем спам ли беше,а пак за анкета незнам как става.Искат да е с буквата Д аз още не сам решил.ПОМАГАЙТЕ.
      Колега и аз преди 1,8 месеца имах този проблем ама се разбрахме със мойта ако е момче тя да мисли името ако е момиче аз.И така тя каза роди ли се момче ще се казва като теб а аз казах ако е момиче ще се казва Михаела,не се съобразявах нито със баби нито със дядовци.Във крайна сметка детето си е мое.

      Коментар


        #4
        Мале, мале... Странна тема... че и кадърно написана...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Мале, мале... Странна тема... че и кадърно написана...
          Нали? :D Ей така се пише заглавие... Абе кво е това сайд?
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            Добромир или баналното Димитър
            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

            ZFA16000002608488

            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

            Коментар


              #7
              style34 написа:
              Vladim написа:
              Мале, мале... Странна тема... че и кадърно написана...
              Нали? :D Ей така се пише заглавие... Абе кво е това сайд?
              Саид е герой от сериала изгубени. Онзи арабина.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                EVITA написа:
                style34 написа:
                Vladim написа:
                Мале, мале... Странна тема... че и кадърно написана...
                Нали? :D Ей така се пише заглавие... Абе кво е това сайд?
                Саид е герой от сериала изгубени. Онзи арабина.
                Тц. Не се връзва с контекста :D А и пише саЙд. По-скоро става въпрос за безалкохолна напитка сайдер BTW тоя сериал не съм го гледал и все се каня да си изтегля сезоните.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #9
                  Абе защо започнахте да прецаквате темата на колегата.

                  Коментар


                    #10
                    nai7 написа:
                    Абе защо започнахте да прецаквате темата на колегата.
                    Да бе ужас, колеги що така правите Сори спирам вече.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #11
                      Много мои приятели казват, че детето си идва с името. В момента, в който го видите с майката и решавате кое е името му. И до някаква степен съм съгласна с тях. Успех с избора!

                      Коментар


                        #12
                        style34 написа:
                        Vladim написа:
                        Мале, мале... Странна тема... че и кадърно написана...
                        Нали? :D Ей така се пише заглавие... Абе кво е това сайд?
                        Защо си мисля, че след като избере име, колегата трябва да го напише в една тетрадка поне 100 пъти преди да отиде да впише детето? Да не стане някой фал... А сайД предполагам е сайт в който има много имена започващи с Д?
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #13
                          Понеже съм първороден син, аз лично, бих кръстил първороден син на баща си, без някой да ми определя буквички (то аз така и направих де ) Първородна дъщеря, до каквато след два опита не мога да се добера, вероятно щях да кръстя на майка си. Както и де е, пожелавам на колегата много късмет и радост с детето. И ако случайно не си хареса никакво име, може да провери и този списък
                          Прикачени файлове
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            gantcho написа:
                            Понеже съм първороден син, аз лично, бих кръстил първороден син на баща си, без някой да ми определя буквички (то аз така и направих де ) Първородна дъщеря, до каквато след два опита не мога да се добера, вероятно щях да кръстя на майка си. Както и де е, пожелавам на колегата много късмет и радост с детето. И ако случайно не си хареса никакво име, може да провери и този списък
                            После кой развалял темата на човека. Виж си списъка
                            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                            Коментар


                              #15
                              Колега, Момченце или момиченце ??? Аз също чакам едно малко ангелче (началото на февруари) и вече минах по този път с името
                              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                              Коментар

                              Working...
                              X