Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моята улица, моите дупки...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моята улица, моите дупки...

    Тук имам желание да поговорим за улици и дупки... кръстил съм така темата щото това е моята улица... а тя е в тоя вид от октомври 2007 г. , когато решиха да копаят 2 метра надолу да полагат тръба ф 400 за мръсен канал... от едната страна... после от другата - подмениха тръбата за чистата вода... и сега е така... ето малко снимки от днес...http://www.snimka.bg/album.php?album...d=9943936п.п. моля модераторите да качат снимките в темата, ако им се намери свободно време, щото аз тъй и не се научих как става тая работа
    Прикачени файлове
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Колега ще я оправят спокойно,моята улица я направиха като нова,засега ще правят само улиците където няма повече да се строи.

    Коментар


      #3
      Re: Моята улица, моите дупки...

      donnna написа:
      Тук имам желание да поговорим за улици и дупки... кръстил съм така темата щото това е моята улица... а тя е в тоя вид от октомври 2007 г. , когато решиха да копаят 2 метра надолу да полагат тръба ф 400 за мръсен канал... от едната страна... после от другата - подмениха тръбата за чистата вода... и сега е така... ето малко снимки от днес...http://www.snimka.bg/album.php?album...d=9943936п.п. моля модераторите да качат снимките в темата, ако им се намери свободно време, щото аз тъй и не се научих как става тая работа
      Става като ги качиш в нормално място и затвориш всеки линк с[img][/img], примерно
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        е какво искаш колега имате си безплатен канал даже за две коли какво те притеснява .Това може да го сложиш като екстра

        Коментар


          #5
          Да са ти честити ! С здраве да си ги ползваш
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Мда, за съжаление всички ги ползваме тези екстри.Ако започна и аз да снимам дупките на улиците около блока, ще трябва да си взема sd карта с повече памет за апаратчето, че с тия 2 gb в момента, до никъде няма да стигна.Кофтито обаче , е че и ВиК, Топлото и др, много качествено подпомагат за това.Копаят да си оправят аварията, и след това в дупката нахвърлят малко чакъл и я оставят така 2-3 месеца, за да можем доволно да им се насладим...
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #7
              Аз няма да помествам снимки на сегашното ми местоживеене защото улиците в Казанлък са под всякаква критика.Когато завали дъжд става още по страшно защото дупките се запълват с вода и управляваш по спомени.В комбинация с недисциплинираните велосипедисти на възраст от 50 до 80 години положението става страшно.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                тук при нас един съсед реши да прекъсне пернишкия трафик със средна скотост 80км/ч на панорамния път (който е тесен, павиран и със завои) затова реши да прекопае пътя -извади сумати редове павета...луда работа..
                Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Аз няма да помествам снимки на сегашното ми местоживеене защото улиците в Казанлък са под всякаква критика.
                  Аз имам снимки от твоята улица - да пусна ли?
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    Мммм пък аз съм си супер хората доидоха миналата година махнаха калта напраиха паркинг напраиха и улиците до нас всичко е много хубаво като неброим неграмотниците дето паркират на места за 3 коли или тия дето спират пред гаражите и забравят да си махнат кощрумбелите от там
                    Subaru B9 tribeca 3.0
                    Peugeot 307 04
                    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                    Fiat Brava 1.6 16V 103

                    Коментар

                    Working...
                    X