Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не купувайте MDF за баня!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не купувайте MDF за баня!

    Колеги, след целия ремонт на апартамента, допуснах една грешка, която направих при покупката за обзавеждане на банята.Взех мебели от МДФ, който бил специален с незнам си какви покрития и бла, бла, бла...Преди това бях предупреждаван от приятел, който се занимава с обзавеждането на бани, ама в момента на покупката и пустите му недостигания на финансови средства в момента на покупката ме подведоха.Ето какво представлява шкафа след около 2 месеца използване...Сега естествено както приказката казва "Евтиното излиза скъпо" си поръчах пак шкафове от ПВЦ, ама след дъжд качулка...Та наистина ако и на вас ви предстои да купувате въпросни шкафове за баня, каквото и да ви говорят никога не купувайте от МДФ а само и единствено от пластмаса.Както гледате тази ужасна гледка искам дамо да ви кажа, че първата пукнатина на вратичката се появи след второто къпане в банята!
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Нормално е. Много се раздува. Не е пригодено и , който каквото и да ми казва не си струва. Ти си се убедил в това, но си изпатил за жалост. Дори и да е със специално покритие, на ръба има фуга, която ще се раздуе.
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    Коментар


      #3
      ...че к’о му има бре..? Тез пукнатини придават някак поооо-... разчупен вид на мебелта.
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Ммм...да от бая време се занимавам с производството на мебели и винаги съм се чудел кои са тези идиоти дето правят мебели за влажни помещения от MDF. To MDF-а поема повече влага от тези мопове дето ги рекламират по телешопа. А ако знаете как гори това нещо не е истина, дано не разбирате по лошия начин. Правил съм мебели от HDF там работата е съвсем друга.
        brava 1.6_v16 elx

        Коментар


          #5
          gjf

          Е как може да си слагате дървени простотии в банята,то е ясно ,че от влагата ще се пре... Само пластмаса и неоргаични материали Аз незнам някъде да се продават такашитени шкафове за баня Но все пак си си взел поука де,това е важното.ПС. Колега това е много кофти при положение ,че бюджета недостига,но всяко зло за добро,свиркай си и винаги си казвай ,че има доста по-големи беди и ще се успокояваш
          Nissan Primera 1.6 16v P11
          ex.Fiat Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Re: Не купувайте MDF за баня!

            BO написа:
            Колеги, след целия ремонт на апартамента, допуснах една грешка, която направих при покупката за обзавеждане на банята.Взех мебели от МДФ, който бил специален с незнам си какви покрития и бла, бла, бла...Преди това бях предупреждаван от приятел, който се занимава с обзавеждането на бани, ама в момента на покупката и пустите му недостигания на финансови средства в момента на покупката ме подведоха.Ето какво представлява шкафа след около 2 месеца използване...Сега естествено както приказката казва "Евтиното излиза скъпо" си поръчах пак шкафове от ПВЦ, ама след дъжд качулка...Та наистина ако и на вас ви предстои да купувате въпросни шкафове за баня, каквото и да ви говорят никога не купувайте от МДФ а само и единствено от пластмаса.Както гледате тази ужасна гледка искам дамо да ви кажа, че първата пукнатина на вратичката се появи след второто къпане в банята!
            ами колега едно ще те посъветвам сега земи касовата бележка и право в магазина.Ако не знаеш стоката ти има 1 година гаранция дори да не е писана .Ако не ти признаят гаранцията право при една комисия за защита правата на потребителя и се оплакваш ,да знаеш винаги печелиш и ще ти върнат парите

            Коментар


              #7
              Re: Не купувайте MDF за баня!

              lubomm написа:
              ами колега едно ще те посъветвам сега земи касовата бележка и право в магазина.Ако не знаеш стоката ти има 1 година гаранция дори да не е писана .Ако не ти признаят гаранцията право при една комисия за защита правата на потребителя и се оплакваш ,да знаеш винаги печелиш и ще ти върнат парите
              Само да вметна, че са 2 години! Кунева президент! :D Ако имаш бележка и това наистина го водят шкаф за баня може и да мине рекламацията
              Brava 1.6 16V 103hp

              Коментар


                #8
                А за новите после мога да ти препоръчам Амик-Интер. До пицария Верона в Красна поляна им е магазина! Можеш да си поръчаш по твой си размер и т.н.Аз така на два пъти си ги поръчах за да не претоварвам бюджета като правех големия ремонт. Там още като кажеш че е за баня и са те ориентирали към ПВЦето! Между другото имаше по рано в Бриколажа едни шкафчета с огледало от МДФ за баня ( на фирма Висота бяха) и им почерняха само ръбовете леко!
                F31 BMW 320d

                Коментар

                Working...
                X