Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Израел - Газа / политическа тема /

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Израел - Газа / политическа тема /

    ....кратко, точно и ясно:Що ми се струва, че Хамериканците имат нещо общо с тази помия. Отдавна знаем, че Америка подкрепя Израел. Какво се случва според вас...P.S.Току що чух, че обстановката се влошава и нещата стават крайно сериозни. Това беше повода да пусна тази тема.Нищо не е научило човечеството от вековната си история, нищо.....

    #2
    Re: Израел - Газа / политическа тема /

    Авео написа:
    Какво се случва според вас...
    Нещата следват естествения си ход!
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Re: Израел - Газа / политическа тема /

      nikki_sixx написа:
      Авео написа:
      Какво се случва според вас...
      Нещата следват естествения си ход!
      И с това изчерпваш темата.Парче земя с много претенции, по-силните печелят, това е! Аз съм за евреиите, не че палестинците са ми противни, но нещата трябва да следват някаква логика. Еврейте са образовани, природно интЕУгентни и с доста голям спектър на вляние, отделно си имат и кусурите като всяка нация. Относно Американците, не ги надценявайте това е проблем зароден от цялата световна общност... Господ е еврейн все пак

      Коментар


        #4
        кво се случва ли? лично мнение...надъханите мюсульмани фъргат ракети в Израел... онея пък с тежката артилерия... и кво става - некой дипли кинти - я от вдигане цената на петрола, я от продажба на оръжие, други - обикновения човечец - и от двете страни - страда...нищо ново под слънцето...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Това си е чиста игра на американците, просто се опитват да качат цената на петрола.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            van_dal написа:
            Това си е чиста игра на американците, просто се опитват да качат цената на петрола.
            В това няма логика, ама никаква ... За какво им е на САЩ да вдигат петрола, за да им замине и без това мижавата икономика ли, едва ли....

            Коментар


              #7
              van_dal написа:
              Това си е чиста игра на американците, просто се опитват да качат цената на петрола.
              я на хамериканците, я на братушките... че май рашъните са го закъсали с тая цена на петроля... пък те мноо се любят с арабеските...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                LiGuru написа:
                van_dal написа:
                Това си е чиста игра на американците, просто се опитват да качат цената на петрола.
                В това няма логика, ама никаква ... За какво им е на САЩ да вдигат петрола, за да им замине и без това мижавата икономика ли, едва ли....
                Защото с по-голямата цена на пертола влизат и повече долари в обръщение. Спомни си защо американците свалиха от власт Саддам Хюсеин, защото исаше да обърне цената на пертола им в евро. Пък и каквото и да не е САЩ все още имат някое друго находище на нефт.
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  и кво става - некои дипли кинти - я от вдигане цената на петрола, я от продажба на оръжие, други - обикновения човечец - и от двете страни - страда...нищо ново под слънцето...
                  Има и трети.., като нас - кавалджии, които собствения си двор не могат да оправят.., но бистрят какво става при съседите...
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    van_dal написа:
                    LiGuru написа:
                    van_dal написа:
                    Това си е чиста игра на американците, просто се опитват да качат цената на петрола.
                    В това няма логика, ама никаква ... За какво им е на САЩ да вдигат петрола, за да им замине и без това мижавата икономика ли, едва ли....
                    Защото с по-голямата цена на пертола влизат и повече долари в обръщение. Спомни си защо американците свалиха от власт Саддам Хюсеин, защото исаше да обърне цената на пертола им в евро. Пък и каквото и да не е САЩ все още имат някое друго находище на нефт.
                    Повече търсене, по-скъп долар ---> Слаба икономика. За Садам, тук почти съм съгласен, но с малко отклонение. Садам не го свали Америка, а Европа и Руснаците защото свалиха протекцията. Садам правеше дъмпинг на петрола, пускаше на ниски пари и Арабския свят губеха парета от това, а както знаем парите на Арабите са в Европа и Русия, а не в USA ....

                    Коментар


                      #11
                      Re: Израел - Газа / политическа тема /

                      Авео написа:
                      ....кратко, точно и ясно:Що ми се струва, че Хамериканците имат нещо общо с тази помия. Отдавна знаем, че Америка подкрепя Израел. Какво се случва според вас...P.S.Току що чух, че обстановката се влошава и нещата стават крайно сериозни. Това беше повода да пусна тази тема.Нищо не е научило човечеството от вековната си история, нищо.....
                      Намери кво да питаш Явка.Само като си помисля ,че следващото ми IP от което е възможно да комуникираме е там и тръпки ме полазват.Дано не е вярно ама де да знам все пак.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Сървайвър само един ще остане и спечели една плюнка земя, но от там ще се почне третата световна война поне според Нострадамус, а той е предрекъл не едно и две неща...
                        Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
                        Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
                        Fiat Punto II 1.2 8V 00'
                        ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

                        Коментар


                          #13
                          Съгласен съм с първото мнение на LıGuru.Каквото и да става в Обетованата земя, ние няма как да го спрем. Ще се надяваме евреите да излязат толкова умни, колкото всички казват и не се стигне до много по-сериозен конфликт.

                          Коментар


                            #14
                            тяхното си е жив фанатизъм (на евреите) ама всеки си е прав за себе си

                            Коментар


                              #15
                              Живеем на едно сравнително цивилизовано място от земната повърхност, наречено Европа. И често забравяме, че по-голямата част от останалия свят не е така добра, подредена и толерантна. Има много нерешени конфликти, които за съжаление няма да се решат от очилатите чичковци в кабинетите, а с оръжие и кръв... Не знам кой е прав и как ще завърши този конфликт, това са два изстрадали народа, които продължават да се унищожават.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X