Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко от вас са си виждали съседните номера?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко от вас са си виждали съседните номера?!

    От доста време се каня да питам, колко от вас са си виждали съседните номера на регистрационите табели? Става дума да са същите буквучки +/- 1, мосля това е брояча. Аз лично съм виждал моя номер само ве с В (аз съм със С) тук във Варна, а в София съм виждал пак като моя номер, само че с различни крайни букви, като колата беше на мацка и беше черно Типо . Истинския съседен номер съм виждал преди години. Нашия стар верен другар, зеления Моско беше АА-5688, а в квартала малко по-нагоре живееше друг Моско, само че оранжев (или бил някога червен?!) с номер АА-5687 :D . Незнам, може да е детско някакси, ма много се кефа като видя някой подобен

    #2
    На мойта съм ги виждал и +1 и -1, даже и колите са напълно еднакви, ама предполагам не се счита, щото са ни служебни :DИначе преди години имахме Ситроен ХМ, 5460 беше номера. Един път видяхме същия Ситроен, но друг цвят със същия номер, но с различни букви накрая :D

    Коментар


      #3
      На моята кола не съм виждала, но един ден се сбърках направо - така се шашнах. Брат ми също кара Браво (с тся разлика че не е счупено като мойто, още си го кара човека като пич) та..регистрацията му е с цифри СА 2857 (последните букви не ги знам). Та гледам на съседната улуца тъмно синьо Браво ГТ с регистрация СА 2857 (някакви букви) и си викам: Тоя па полудя ли защо си паркира колата на 2 улици под нас...прибирам се вкъщи гледам хоп колата м у пред нас.. Викам да бе, от къде мина тоя? Връщам се до съседната улица, няма я оная кола (викам той е бил ама от къде е минал - то няма друг път освен по този по който аз минавах). Питам го брат ми от къде е минал - той ми каза че съм се побъркала. На другия ден излизам от нас, минавам по улицата - гледам пак "брат ми" паркирал на съседната улица.. Викам си : Е, не! Тоя нарочно ме прави на луда! Прибирам се да си взема ключовете че си ги бях забравила и гледам на брат ми колата пак пред нас.. Викам тоя съвсем ме побърка. Пак го питам, пак ми вика, че съм луда.. Накрая го хванах да му показвам къде е уж "паркирал", гледаме няма никаква кола там.. Е директно полудях! Накрая я снимах и съзрях, че само крайните букви са различни. Колата същата, цвета същия, емблеми, табелки едно към едно... Егати мал шанса!
      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        В духа на темата - малко офтопик да вкарам - една весела история да ви споделя: След лятната среща на форума, аз и колежката ju с още едни девойки отидохме на Рилския манастир, и паркирахме там нагоре по улицата след манастира. Паркирах аз, а колежката - през кола след мен. Отиваме, разглеждаме, тъпчем се с мекици, и решаваме да си ходим. Тръгваме към колите, и вече си викаме "Айде бе, къде паркирахме, не стиганхме ли вече....", при което аз виждам една Брава 1:1 с моята. И казвам "Ето бе, стигнахме, ето я мойта кола." И вече сме на 1 метър от тази Брава, а в този момент колежката ju се оглежда за нейната кола.... и нали знаете какво е чувството ако не си видите колата там където очаквате да я видите? Леко шаш и паника. Мисля че имаше и нещо от сорта на "А моята кола тогава къде е !?!?!?". Вече бях започнал и аз да се чудя какво става, когато на калника на онази Брава забелязах надпис "1.6 100". И съответното успокоение "Спокойно, тая не е мойта, продължаваме да вървим." Иначе в някаква тема бях постнал 1 снимка, случайно бях паркирал до едно Браво, със същите цифри като моите, но с други букви. Наскоро пак го виждах по улиците.

        Коментар


          #5
          Амм аз съм засичал две коли с номер като моя само разлик в посл букви. даже и двете съм ги снимал, едната беше такси ОК :D
          Brava 103HP
          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

          Коментар


            #6
            Миналата година видях номер като моята красавица в софия в квартал абе незнам до американското посолство :D 6656 е тя беше с софиифки номер разбира се
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              #7
              Има поне още 2 които съм виждал със същия номер (с различни последни букви разбира се)
              Прикачени файлове
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Три ли четири коли съм виждъл с като моя номер.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #9
                  trace написа:
                  ....
                  Колега, снимката просто е уникална!!! (Не на нисана..)

                  Коментар


                    #10
                    Една от служебните коли е със същия номер като моята, и някой колега я паркирал до мен. Излизам на терасата и гледам две коли с еднакви номера една до друга, едната моята . Втрещих се, щото реших че колегите са ми свалили номера и са го забили на баничарката - правили са го и преди, ама видах последните букви и се успокоих .
                    Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
                    Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
                    Ex: Marea 2.4 JTD 2000
                    Ex: Brava 1.6 1997
                    Ex: Puntо 1.1 1994

                    Коментар


                      #11
                      Пък аз съм виждал само гоуф 3ка с мойте цифри различки крайни букви хубу, че не беше някой пренишки вариант
                      Fiat punto 1,1
                      Fiat bravo 1,6 16v
                      Fiat bravo 2,0 20v
                      Honda civic 1,5
                      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                      Коментар


                        #12
                        И аз малко извън темата.Колкото и да не ви се вярва, дори и на мен не ми се вярва, ама това ми е първия автомобил, на който въобще не си знам регистрационния номер.Ей сега ако не го видя в талона не мога да си напиша рег. номер.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          Мойта не съм, но пред блока ми имаше един Опел и едно Волво като собствениците им не се познават, но бяха с номера СА 7481 ВА и СА 7482 ВА.Пък на баща ми служебната беше СА 7489 ВА.
                          '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                          '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                          Коментар


                            #14
                            Аз съм виждал моя номер + 2 в цифрите Беше няква баничарка :D
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              Хехе, аз пък видях моя номер **9628** на друга форумска кола На снимките от срещите във Варна съм я виждала - едно към едно с мойта, и цвят и всичко, само дето регистацията и е варненска.Питах колегите от Варна на кой е тая кола, обаче никой не можа да ми каже... Дано сега прочете и си признае Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

                              Коментар

                              Working...
                              X