Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са камерите в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Така както е тръгнало да питам и аз. Каде има камери извън София?
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #32
      Аууу това ме заинтригува много. при първа възможност ще се огледам по Сливница. минавам главно по тъмно и не съм ги забелязал.иначе в центъра на паветата си ги знаете, аз изгорях вече там за червено, мн кофти, не се гордея хич, все внимавам но що съм минал да ме питате.... идея си нямам. все пак единственото хубаво от цялата история че на камерта си личи че бравата е перфектно измита и стойката хваща око
      Brava 103HP
      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

      Коментар


        #33
        miro2177 написа:
        Аууу това ме заинтригува много. при първа възможност ще се огледам по Сливница. минавам главно по тъмно и не съм ги забелязал.иначе в центъра на паветата си ги знаете, аз изгорях вече там за червено, мн кофти, не се гордея хич, все внимавам но що съм минал да ме питате.... идея си нямам. все пак единственото хубаво от цялата история че на камерта си личи че бравата е перфектно измита и стойката хваща око
        Няма начин да не ги видиш - те са хиляди

        Коментар


          #34
          Слях темата с друга по същия проблем. Ако искате да разширите списъка на камерите просто го копирайте и в края му добавете нови такива забелязани от вас.Но според мен темата за камерите трябва да си е в раздел "Пътна обстановка" където има такава със същото заглавиеКолега Uox, преди да пуснеш нова тема прочети текста в червено над полето за писане.И спазвай правилата на форума!

          Коментар


            #35
            ilkor написа:
            Слях темата с друга по същия проблем. Ако искате да разширите списъка на камерите просто го копирайте и в края му добавете нови такива забелязани от вас.Но според мен темата за камерите трябва да си е в раздел "Пътна обстановка" където има такава със същото заглавиеКолега Uox, преди да пуснеш нова тема прочети текста в червено над полето за писане.И спазвай правилата на форума!

            Коментар


              #36
              Uox написа:
              miro2177 написа:
              Аууу това ме заинтригува много. при първа възможност ще се огледам по Сливница. минавам главно по тъмно и не съм ги забелязал.иначе в центъра на паветата си ги знаете, аз изгорях вече там за червено, мн кофти, не се гордея хич, все внимавам но що съм минал да ме питате.... идея си нямам. все пак единственото хубаво от цялата история че на камерта си личи че бравата е перфектно измита и стойката хваща око
              Няма начин да не ги видиш - те са хиляди
              Видях ги тия камери вчера, наситина ще ти извадят очите. Нещата загрубяват много, обаче няма начин, тва е и трябва да внимаваме. Аз вече изгорях веднъж и вече внимавам повече. Така че камерите не са лошо нещо.Макар че като се замсиля с тия камери насочени срещу движението, ако снимат яко, ще стане страшно - габарити, халогени, колани, телефони, бус лента ужас, в кат трябва да работят денонощтно
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #37
                Не знам колко е актуално... http://maps.google.com/maps/ms?msa=0...64,0.2211&z=12

                Коментар


                  #38
                  Като стана дума за камери : http://www.dnes.bg/article.php?id=66461
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #39
                    Съжалявам, че вдигам тема на 300 години, но малко актуализация за хората, които ги следят тия неща:http://fakti.bg/bulgaria/70408-kamer...aign=firstpage
                    punto HGT

                    Коментар


                      #40
                      аз пък съжалявам, че може би не е точно по темата, но тия камери, които са на кръстовищата снимат ли навлезлите на жълто, че вчера минах под една такава с 20-30 км/ч? и изобщо за какво и как следят?ред: Благодаря, ще спя спокойно.
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        #41
                        slonikon написа:
                        аз пък съжалявам, че може би не е точно по темата, но тия камери, които са на кръстовищата снимат ли навлезлите на жълто, че вчера минах под една такава с 20-30 км/ч? и изобщо за какво и как следят?
                        Не, иначе до сега да са изгорели 90% от водачите Знам, че снимат докато е червено само

                        Коментар

                        Working...
                        X