Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Направих сефтето за годината ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Признавам, че изобщо не погледнах датите, просто темата ми се видя интересна.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #17
      emdless4 написа:
      археолози
      Колега, искренно се радвам да те видя из наш’те редици отново... макар и с друго возило. Една бира (с лихвите май стана цяла каса вече де) ми тежи към теб...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #18
        Sandeto написа:
        emdless4 написа:
        археолози
        Колега, искренно се радвам да те видя из наш’те редици отново... макар и с друго возило. Една бира (с лихвите май стана цяла каса вече де) ми тежи към теб...
        Живо - здраво! :D Ех как помниш! А за лихвите не се притеснявай, ще ги поделим П.С. Сега видях - в Захарна Фабрика работиш нали? Щото и аз съм там през деня и това с бирата като нищо може да стане скоро. Ей как ме зарадва

        Коментар


          #19
          За три години нищо не се е променило така, че още е валидна темата . :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            emdless4 написа:
            .......П.С. Сега видях - в Захарна Фабрика работиш нали? Щото и аз съм там през деня и това с бирата като нищо може да стане скоро. Ей как ме зарадва
            Супер!!! Ти къде се ситуираш в Захарна фабрика? Айде на лични, че модераторите току виж ни подпукали... Тъкмо си мислехме да ви подпукваме. На чат го обърнахте и съвсем офф-топик.Модераторски екип на fiat-bg.org
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #21
              emdless4 написа:
              Sandeto написа:
              Бляххх... От де я изровихте тази тема?!?!??!?????
              археолози
              Ми отде...оня ден и мене са ме подпряли...и един познат видял номера и го записал ама ми го даде чак на следващия ден щот аз бях по работа в Банско...пуснах жалба ама ще пия студената вода май...счупен мигач, изкривен и обелен калник и олющена броня... и разбира се винаги е по-лесно да избягаш нали!
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #22
                Какво правят тея хора на паркинг не знам... И аз пострадах... Така са ме подпряли, че предния ляв фар е пукнат на 3 места, калника вдлъбнат, ръба на капака и той огънат...
                RIP Притежателка на горда Panda RIP
                Bravo 1.2 16V

                Коментар


                  #23
                  ju написа:
                  Какво правят тея хора на паркинг не знам... И аз пострадах... Така са ме подпряли, че предния ляв фар е пукнат на 3 места, калника вдлъбнат, ръба на капака и той огънат...
                  Юле, ми маневристи, ко да ги правиш?

                  Коментар

                  Working...
                  X