Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ichkin написа:
    pchelaria написа:
    Абсолютно невъзможно е да разберете кой брат казва истината и кой лъже.
    Е с т’ва не съм съгласен ... Сочиш му левият крак и го питаш : "Това левият ти крак ли е ?"
    Колегата е забравил да уточни, че имаш право на един-единствен въпрос. Без това уточнение - съвсем си прав.

    Коментар


      На колко светлинни години е слънцето? 0.00001585501251036923/

      Коментар


        ogi28b написа:
        0.00001585501251036923
        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

        Видеорегистратори

        Коментар


          Коментар


            pr_00f написа:
            Реших че ще ми е по-лесно да сканирам вместо да си играя да преписвам.Още повече при преписването вече допуснах грешка , така че си е по добре със картинки.Пускам доста загадки. След ден-два ще дам и отговорите.Приятно мислене.Следете номерацията на картинките.
            34. Ако В е благородник, тогава би следвало, че С наистина е като А. Но А би бил негодник, защото казва, че В е негодник, въпреки че В е благородник. Следователно С също би бил негодник. Ако В е негодник, тогава би следвало, че С се различава от А, защото В казва, че С е като А. Но А би бил благородник, защото казва, че С е негодник. Следователно С би бил негодник. Отговор: С е негодник Решил загадката: Иво Атанасов

            Коментар


              Решение на загадка 34 на pr_00fАко В е благородник, тогава би следвало, че С е като А, но А би бил негодник, защото казва, че В е негодник. Следователно С би бил негодник.Ако В е негодник, тогава би следвало, че С се различава от А, но А би бил благородник, защото казва, че В е негодник. Следователно С пак би бил негодник.Отговор: С е негодник.

              Коментар


                3 човека отиват в мотел. Рецепциониста им казва че стаята ще е 30 долара. Всеки плаща по 10$ преди да отиде в стаята. Рецепциониста осъзнава че им е дал стая за 25$ и праща един от помощниците да върне 5$ на настанилите се. Помощника си задържа 2$(щот е нагъл) и всеки от настанилите се получава по 1$ обратно. Като в крайна сметка всеки от тях е платил по 9$ за стаята. 3 по 9$ = 27, и 2$ за помощника - 29$ . Къде е липсващия долар??
                Manowar - Татко
                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                Коментар


                  fihi написа:
                  3 човека отиват в мотел. Рецепциониста им казва че стаята ще е 30 долара. Всеки плаща по 10$ преди да отиде в стаята. Рецепциониста осъзнава че им е дал стая за 25$ и праща един от помощниците да върне 5$ на настанилите се. Помощника си задържа 2$(щот е нагъл) и всеки от настанилите се получава по 1$ обратно. Като в крайна сметка всеки от тях е платил по 9$ за стаята. 3 по 9$ = 27, и 2$ за помощника - 29$ . Къде е липсващия долар??
                  Във единия от 3-мата човека мисля,че беше знам го по малко по различен начин .. :D дано да съм прав.
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    Хората са дали 27. От тези кинти вадим 2 са наглеца и за хотела си остават 25. На първо четене се вързах обаче
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      Я да отръскаме пепелта на тази тема за гимнастика на умаако2+3=107+2=638+4=96 /корегирано вместо 56 благодаря на nikolce/6+5=66на колко е равно9+5
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        126
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          ГОЛЯМО БРАВО! голям бързак си.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Даже има грешка в условието 8+4, трябва да е 96 Иначе не беше сложно.Аз още се чудя къде е отишъл единият долар от по-горната задача Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 .
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              Вярно, прав си в бързината съм сбърла за което се извинявам.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Какво е "пектопахт"? (Т’ва бай Лазо го измисли на миналата софийска среща )

                                Коментар

                                Working...
                                X