Имах две гюдерии, които си купих от една автомивка, но вече се изпокъсаха. Използвах ги за подсушаване на екстериора на автомобила след измиване и бяха перфектни - плъзгаха се леко по повърхностите, абсорбираха отлично водата и не оставяха никакви следи. Оттогава пробвам най-различни, но не съм доволен от нито една. Последно си купих някаква от ярешка кожа, но и тя не става: просто не може да се движи леко по повърхностите, а залепва за тях и за мен е неизползваема.
Ако сте си поръчвали от сайт и сте доволни, дайте линк.
					Ако сте си поръчвали от сайт и сте доволни, дайте линк.

 
  . Но тези последните от ярешка кожа са направо неизползваеми, защото залепват. Така че това е едното ми изискване - да се движи леко, без да залепва. Напоследък гледам доста хора използват едни такъва мъхести гюдерии, не знам от каква материя са, както и микрофибърни. И двата вида не могат да обират хубаво водата. Колата остава на ивици или точки след забърсване. И трябва да бършеш още и още и още..., докато постигнеш същия ефект, който се постига още на първото-второто подсушаване с качествена гюдерия. Това е
 . Но тези последните от ярешка кожа са направо неизползваеми, защото залепват. Така че това е едното ми изискване - да се движи леко, без да залепва. Напоследък гледам доста хора използват едни такъва мъхести гюдерии, не знам от каква материя са, както и микрофибърни. И двата вида не могат да обират хубаво водата. Колата остава на ивици или точки след забърсване. И трябва да бършеш още и още и още..., докато постигнеш същия ефект, който се постига още на първото-второто подсушаване с качествена гюдерия. Това е  И важен е и размерът. За мен около 60/40 см. е перфектният размер.
 И важен е и размерът. За мен около 60/40 см. е перфектният размер.
Коментар