Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за рутер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    PM_u_bo написа: Преглед на мнението

    Именно - "ще излязат от скалата." А това е там където е рутера. А където спи някой? Или в офис , точно където стоиш по цял ден?
    MESH ти спестява пускането на кабел свързващ няколкото AP, но за сметка на връзка с радиосигнал.
    За вредата от радиоизлъчвателите се знае отпреди много десетилетия, ама сега 'удобството' е по-важно от здравето.
    Все пак най-важно е да имаш бърз Интеренет със силен сигнал, който не прекъсва. И да е лесно .
    Какво тук значи някакво си електромагнитно излъчване. Или електромагнитна радиация, както е другото научно име.

    Елементарен опит - вземи две клетки с птички, сложи едната до някой рутер, а другата максимално далече от рутер. Клетката да не е от тел. Може да направиш временна с мрежа против комари или строителна найлонова.
    Искаш да кажеш, че ще живея сред птички и глогинки, когато си изключа меша ? Сигурно си прав, ама ако живеехме в други времена. В който и апартамент да съм, скалата се пълни...дори с на комшиите ми рутерите. Ефирът е мръсен и без моя меш. Иначе да, когато гонех птичките с прашките си преди 40 години и нямаше нет, със сигурност бях по-здрав и по - млад.😃
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #17
      Искам да кажа, че интензитета на полето намалява логаритмично спрямо разстоянието.
      Моля те не закачай птичките и глогинките. Да са живи и здрави комшиите и скалата на рутерите. Мръсния ефир ако се бърше често от прах ще стане чист.
      Преди 40 години имаше нет - като ти кажеха 'нет' и знаеш че нема да стане.
      Изкупуване на автомобили на добри цени
      /////

      Коментар

      Working...
      X