Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте и официално, и отново!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте и официално, и отново!

    Здравейте, колеги и приятели!
    Пак съм във фирмата! И пак с хеч /трети подред/. Модификация която се доказа, като адски практичен габарит на автомобил, за мен!
    За съжаление Пежото проби бутало, но не на Калояново, а на обикновен път ... но тва е друга тема! Обаче в тая връзка и понеже не мога без кола ... просто полудявам в градски транспорт, а и с личен автомобил се чувствам свободен! Се принудих да потърся автомобил и след известно лутане от Враво2 до Джулиета, попаднахме на един доста ... очукан екземпляр 1,6 мултиджет, но в Пунто ЕВО /199/.
    В крайна сметка се оказа с лек удар отпред в дясно, с увиснала муцуна, с една-две "екземи" по боята, но всъщност много симпатичен автомобил.
    Има доста гъдели, екстри, но пък някои липсват, като: електрохроматично огледало, ел. прибиращи се странични огледала и други дреболии ... парктроник /някой ще каже, че за тоя мъник, за кво ми е парктроник, ама е удобство, собено в центъра на Пловдив/
    Има си проблеми, но това ще разискваме с колегите, на които им е интересно, в съответните раздели.

    Та това е, на първо четене, ще се радвам да имаме поводи за позитивно бъбрене във връзка с автомобилите ни?!

    А това е и новото фиатче, по нататък ще пиша и за разните доработки, с по-хубави снимки, дано ви е интересно:
    Click image for larger version

Name:	IMG_20211117_101800.jpg
Views:	308
Size:	2,70 MB
ID:	2755870 Click image for larger version

Name:	IMG_20211117_101818.jpg
Views:	196
Size:	2,66 MB
ID:	2755871 Click image for larger version

Name:	IMG_20211218_173019.jpg
Views:	199
Size:	1,51 MB
ID:	2755872
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    #2
    Честито ,Джими ! Крайно време беше да качиш някоя снимка на возилото !
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Честито и със здраве да я караш. Аз като редовен кибик по обявите я знам тази кола. Да ти кажа на твоите снимки изглежда по-добре от колкото в обявата.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #4
        dobrujanetza написа: Преглед на мнението
        Честито ,Джими ! Крайно време беше да качиш някоя снимка на возилото !
        Благодаря ти Адаш! Да намерих време ... най-после. И Kay_ абсолютно прав си, отпред всичко висеше ... има една греда която държи предната броня в горната част, е тя точно беше скъсана, буквално. Фаровете бяха за боклука с изпочупени конзолки и тн. Реално след регистрацията първите покепки бяха: нови фарчета, горната конзола за бронята и зимни гуми. Вътре интериора е по-добре ... снимките в обявата бяха много глупави, на живо бе друга работа. И нещо да споделя от опит: носещата, горна греда за броня НЕ става директно от Гранде Пунто, на Пунто ЕВО, изисква се отнемане на материала в преднатаму част, защото при ЕВО бронята има огъвка/ръб на вътре, към моторния отсек. Всичко друго съвпада! На снимката, ако приближите се вижда къде съм отнемал, точно при надписа с маркер.
        Click image for larger version  Name:	IMG_20211106_164827.jpg Views:	0 Size:	2,57 MB ID:	2755880
        Последна редакция от Jimy; 06.04.2022, 13:11.
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар

        Working...
        X