Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ////Punto//// написа:
    Към пич-а който защитавам турчолята. Ти видя ли по новините какви са ръцете на граничните полицаи от схватката с "мирните рибари" ? Само това ми кажи? И разбра ли, че са се опитали да потопят лодката на граничарите ?
    Още в първия ми пост казах,че не заемам ничия страна и незащитавам никой. Има си съд , където се решава кой прав, кой крив. Или предпочитате тези неща да се решават с анкети във форумите?
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #17
      VooDoo написа:
      Още в първия ми пост казах,че не заемам ничия страна и незащитавам никой. Има си съд , където се решава кой прав, кой крив. Или предпочитате тези неща да се решават с анкети във форумите?
      Лошото е, че не се знае доколко този съд ще е безпристрастен.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #18
        trace написа:
        VooDoo написа:
        Още в първия ми пост казах,че не заемам ничия страна и незащитавам никой. Има си съд , където се решава кой прав, кой крив. Или предпочитате тези неща да се решават с анкети във форумите?
        Лошото е, че не се знае доколко този съд ще е безпристрастен.
        Аз също съм съгласен съдът да реши кой е виновен,то това е цивилизованият начин.Но тук за друго иде реч,ние като българи да защитим нашият сънародник по всеки позволен и законен начин.А не да чакаме пак някоя Сесилия да спасява Българи.То България отдавна е вече само територия,ама поне Българи да останат бре!!!!
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #19

          Коментар


            #20
            Отдавна съм се подписал под тази петиция.Дано помогнем на човека!
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22
                Аз подкрепям. Преди години съдиха един сливенски полицай, за това че е гръмнал един циганин, в момент на крадене на подземен кабел, като циганина извадил пистолет и го насочил към полицая. Полицая го изпреварил и после го съдиха.По принцип съм против отнемането на живот поради каквато и да е причина, но от друга страна пазителите на реда трябва да се уважават (в т.ч. и граничните полицаи). Нали именно това им е работата.Иначе ми е много интересно на кои точно 3 езика са им извикали да спрат, и ако между трите не е бил турски, как са очаквали турските рибари да ги разберат?

                Коментар


                  #23
                  Много много съжалявам! че пистолета е гръмнал само веднъж! трябвало е да ги избият всичките! да ги удавят! Ето сега - турците които са в НАШАТА ВЛАСТ ни правят смешни! доган се обадил и веднага гъзолизците са изкарали момчето виновно! Момчето което защитава националната граница от престъпници! От бракониери! Представяте ли си в индийското правителство да има пакистанци? или в руското - чеченци????

                  Коментар


                    #24
                    Абе колеги ние луди ли сме бе какво ни има?! Самия факт, че може да има разговор по въпроса ме навежда на едни много нездрави мисли за нащо мило общество. Защитава момчето НАЦИОНАЛНАТА ни граница, изпълнява си ДЪЛГА по може би най-добрия начин, вместо да ги разстрелят на място те се сбиват с тях в опит да ги арестуват и дай сега да го съдим щото някой си отгоре се обадил... Ебаси държавата ебаси чудото. Просто не мога да повярвам. Много съм любопитен какво щеше да стане ако в държава, която аз по принцип много много не обичам, а именно САЩ, мексикански траулер се нахака в американски териториални води без разрешение и нападне патрулен катер??? Ще ги разчекнат на място! А тук какво? Дай да съдим момчето. Превишило си било правомощията?? По ЗАКОН имат право да ги растрелят като кучета тия. Още повече, че наглостта комшийска няма граница. Преди 2 години наблюдавах далеч на север, демек дълбоко в Български териториални води, траулер с гордо веещо се турско знаме да трали плажната ивица на около 100м от брега. Това нормално ли е ми кажете???! Мен ако ме хванат, че съм изнесъл с харпуна един калкан ще ме нахендрят на секундата. Нямам думи просто.

                    Коментар


                      #25
                      " ... Ще ги разчекнат на място ... " Не тях, а нас ще ни разчекнат, и ще ни хакат , и ще ни сексът , и квот се сетите още. Когато едно общесво е основно от марионетки ще бъде така. Голяма част са абсолютни непокисти! И как тези хора ще си решат проблемите ... аве нали има некой там, той да му мисли ,като нестане ша го сменим ... да де ама и следващите са такива. На мене ми е много интересно,с какво "държи" Доган хората ,които имат някакъв шанс да го свалят! Как утрепаха,толкова мафиотчета , а този дето държи целите Родопи, че и "отгоре" още се подиграва с България и с нас. Може би отговора е , че всички в "НАРОДНО СЪБРАНИЕ" АД си бъркат по дупките и си плюят в устите! Колегата каза че в щатите ще те смачкат ако решиш само да се изрепчиш на властите, да ама там тези институции имат и власт и права. Но пък го има и респекта и уважението от срана на гражданите,т.е. всички са американци. В България само до Куклен да отидеш и вече български НЕ СЕ говори....
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #26
                        !

                        За огромно съжаление, нашата държавица предпочита да ’’лиже г..а’’ на Турция отколкото да защити своя сънародник.Защото виждаш ли добри отношения сме имали с Турция. Наистина момчето е изпълнявало ДЪЛГА към страната си.Ако всички бяхме поне на половина токова отдадени на страната си, нямаше да сме на това положение И немога да повярвам че БЪЛГАРИН се съмнява в невинността му!Към колегата VooDoo ако на границата беше твоето дете на мястото на граничния? Щеше ли въобще да се замислиш дали е действал законосъобразно?По същата лигика, във Варна полицая (който не е бил на служба в момента) вървейки по улицата чува писъци от една къща и се впуска да помага на възрастно семейство, което е пребито и ограбено от 2-ма цигани. Полицаят прострелва единия в глезена и го задържа. Другият го наръгва с нож и избягва. Замисли се ако не подкрепяме ’’истинските БЪЛГАРИ’’ дали ще има други които ще посмеят да изпълнят дълга си?П.С. Извинявам се за отклонението но мисля че случаят е подходящ за пример.Нищо лично колега VooDoo просто изказвам мнение!!!
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          #27
                          Наистина примера си е на място. Има и още много такива. Ако някой от вас има контакт с някой обикновен редови полицай, да седне да си поговори с него и ще се наслушате на такива дивотии, каквито нямат място в едно нормално въображение. Сега някой сигурно ще писне, че от полицай приказки да слушаш... Да, много мърша има, но има и много свестни и кадърни хора, които заслужават уважението ни и обществената подкрепа в такива моменти.

                          Коментар


                            #28
                            Re: !

                            Fiat_Alfa_Fen написа:
                            За огромно съжаление, нашата държавица предпочита да ’’лиже г..а’’ на Турция отколкото да защити своя сънародник.Защото виждаш ли добри отношения сме имали с Турция. Наистина момчето е изпълнявало ДЪЛГА към страната си.Ако всички бяхме поне на половина токова отдадени на страната си, нямаше да сме на това положение И немога да повярвам че БЪЛГАРИН се съмнява в невинността му!Към колегата VooDoo ако на границата беше твоето дете на мястото на граничния? Щеше ли въобще да се замислиш дали е действал законосъобразно?По същата лигика, във Варна полицая (който не е бил на служба в момента) вървейки по улицата чува писъци от една къща и се впуска да помага на възрастно семейство, което е пребито и ограбено от 2-ма цигани. Полицаят прострелва единия в глезена и го задържа. Другият го наръгва с нож и избягва. Замисли се ако не подкрепяме ’’истинските БЪЛГАРИ’’ дали ще има други които ще посмеят да изпълнят дълга си?П.С. Извинявам се за отклонението но мисля че случаят е подходящ за пример.Нищо лично колега VooDoo просто изказвам мнение!!!
                            Бях решил да не пиша повече в тази тема , но колегата Fiat_Alfa_Fen ме провокира( в добрия смисъл на думата) да се включа отново. В постовете на всички имаше повече емоции отколкото опит за рационално мислене. Емоциите са хубаво нещо, но човек трябва да мисли преди да каже нещо. Ето как стоят нещата според мен: Български граничар прострелва турски рибарин , който по-късно почива. Напълно възможно е другите рибари да са изопачили истината пред турските власти и преса. Създава се нагласа в турското обество ,че нашите граничари са причинили умишлено смърта на техен сънародник. И в този случай е напълно нормално по дипломатически път Турция да иска разледване на случая. Всяка една нормална държава трябва да защитава интересите на своите граждани. Ако нашия граничар е действал законно няма за какво да се притеснява от това разследване. Абсурдно е да се мисли,че български съд ще го осъди , ако е невинен. Такава е общо взето ситуацията според мен. Спомнете си какво направи България за медицинските сестри в Либия. Ние тук бях ме убедени ,че са невини, но цела Либия мислеше обратното. Хората вярват в това което искат да вярват. Аз лично искам да знам истината-друго не ме интересува.
                            SEAT Leon Cupra 300
                            Triumph Street Triple 765 R

                            Коментар


                              #29
                              Съгласен съм с колегата VooDoo. Не го нападайте. При абсолютно всеки случай завършил с инцидент се прави вътрешно разследване. Това е задължително. Ако това не се направи, значи системата си е*ала мамата. Ако вътрешното разследване показва, че граничарят е действал правомерно, няма от какво да се страхува. А това, че ще има дело, не е страшно, то си е по дипломатически причини - дано един ден и нашата страна се грижи за гражданите си така, като ненавижданата от вас Турция.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                #30
                                Lane Staley написа:
                                Съгласен съм с колегата VooDoo. Не го нападайте. При абсолютно всеки случай завършил с инцидент се прави вътрешно разследване. Това е задължително. Ако това не се направи, значи системата си е*ала мамата. Ако вътрешното разследване показва, че граничарят е действал правомерно, няма от какво да се страхува. А това, че ще има дело, не е страшно, то си е по дипломатически причини - дано един ден и нашата страна се грижи за гражданите си така, като ненавижданата от вас Турция.
                                Благодаря ти за подкрепата, колега! Подозирам ,че ще си единствен :D
                                SEAT Leon Cupra 300
                                Triumph Street Triple 765 R

                                Коментар

                                Working...
                                X