Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква стана с резултатите от конкурса за най-яка снимка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква стана с резултатите от конкурса за най-яка снимка?

    От гласуването е видно че снимката на колегата киро оф дъ дей печели всички овации и е избрана за най-красива снимка от конкурса. Друг е въпроса че това е най-тъжната снимка ама айде... vox populi. От тъй наречената управа обаче, хабер няма :D Кога и къде ще се връчи наградата... интервю с наградения... P.S. Най красива снимка според мен е тази снимка, която с кеф да си я сложиш на десктопа примерно. Да е жива снимка, да излъчва жизнерадост, да радва, да те накара да гледаш и да си викаш... ибаси кефа :D Сега след гласуването, колко от вас биха си сложили снимката на дядото с дюлите на десктопа? м?
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

    #2
    ............
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      И ся к’во...!? Да се гръмна ли!?
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Kiro Of The Day си спечели конкурса съвсем почтенно и "законосъобразно". Огромна заблуда е, че повечето са гласували за него, щото го познават. Това беше най-голямата простотия, която прочетох, свързано с конкурса. Дебатите около снимките поне бяха някакси логични, ама това......Не ти прави чест колега...Наградата ще бъде връчена на хижа Яна, с оригинално направена и специално изготвена грамота...полята с обилно количество алкохол и т.н. и т.н.......

        Коментар


          #5
          Re: Каква стана с резултатите от конкурса за най-яка снимка?

          msi написа:
          От гласуването е видно че снимката на колегата киро оф дъ дей печели всички овации и е избрана за най-красива снимка от конкурса. Друг е въпроса че това е най-тъжната снимка ама айде... vox populi. От тъй наречената управа обаче, хабер няма :D Кога и къде ще се връчи наградата... интервю с наградения... P.S. Най красива снимка според мен е тази снимка, която с кеф да си я сложиш на десктопа примерно. Да е жива снимка, да излъчва жизнерадост, да радва, да те накара да гледаш и да си викаш... ибаси кефа :D Сега след гласуването, колко от вас биха си сложили снимката на дядото с дюлите на десктопа? м?
          Колега, затова аз на моя десктоп съм си сложил колата , а ако имах дете то щеше да бъде на десктопа :D
          fiat coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            Егати, човек да си спечели конкурса честно и вие да го накарате да се чуства гузен, вместо да се изкефи. Бива ли такова нещо?
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Снимката беше хубава !!! Затова гласувахме за нея и тя спечели . Не виждам защо все търсите нещо нередно,спекулация или тем подобни ... ако пък беше спечелило кучето или светкавицата щяхте да кажете що не спечели дядото ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                И ся к’во...!? Да се гръмна ли!?
                Гръмни тапата на едно френско шампанско заслужил си го
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #9
                  Аз не съм казвал мнение по този конкурс, защото все още не съм схванал логиката на Авео. Иначе очаквах, че Кирето ще думне една такава снимка - дядо, насред полето - в случая около него щайги с дюли, вероятно приготвени за продан на пазара в Кюстендил...

                  Коментар


                    #10
                    Връзкарска работа! Аз съм обиден, огорчен, иде ми да си изям фотоапарата! Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Поздравявам колегата аз по едно време бях забравил за конкурса и гледам а мойта снимка сред челните като сте на хижата да направите хубави снимки и да пуснете, и една бира за мен да пиеш
                      Fiat punto 1,1
                      Fiat bravo 1,6 16v
                      Fiat bravo 2,0 20v
                      Honda civic 1,5
                      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                      Коментар


                        #12
                        PASSARELLA написа:
                        Аз не съм казвал мнение по този конкурс, защото все още не съм схванал логиката на Авео. Иначе очаквах, че Кирето ще думне една такава снимка - дядо, насред полето - в случая около него щайги с дюли, вероятно приготвени за продан на пазара в Кюстендил...
                        Аз очаквах друга - някоя кака, плаж, краставици...
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар

                        Working...
                        X