Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз с италиянка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз с италиянка

    По неволя, за добро ил иза лошо смених голфа с Ланчия Дедра.Първи впечтления мнооого добри Ето и няколко снимки да се похваля http://img.data.bg/i.php?show=101072..._id=9x7cqe#img
    VTS 16V

    #2
    ееечестито колегаще се сетиш за италианското ти ама,...1 приятел имапе същата 1.6яко я пържеше.... добра е колицата ади да не ти се чупи ...
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Re: И аз с италиянка

      Dandi написа:
      По неволя, за добро ил иза лошо смених голфа с Ланчия Дедра.Първи впечтления мнооого добри
      Това се казва "еволюция", "развитие", "напредък" и т.н.Ако беше сменил Дедрата с Голф, щеше да е обратното Честито колега, ако си взел читава кола, ще се убедиш в предимството на горещокръвните италианки пред студенината на швабите.И добре дошъл в клуба!Дай малко повече данни за колата? Двигател?

      Коментар


        #4
        1.6 моно 75 кс с газова.Абе бавничка си е но сравнение с голфа ( 1.4 60кс) е самолет
        VTS 16V

        Коментар


          #5
          Честито!Само здраве и късмет."Ръчкай" с разум и мнооого безпроблемни километри!!!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Честито и много безаварийни километри!
            НАМАЛЕТЕ СКОРОСТТА - СПАСЕТЕ ЖИВОТ!!!

            Коментар


              #7
              BEAUTY написа:
              Честито и много безаварийни километри!
              Никога не е късно да откриеш себе си!
              Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
              Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

              Коментар


                #8
                Честито и от мене!Добре изглежда Много безаварийни!
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Да ти е честита! Смени всички консумативи, поддържай двигател и ходова част и ще ти се отблагодари колата. Вярвам вече се кефиш като седнеш вътре Не се обиждай, но сравнение с голф по отношение на дизайн не може да има
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    gantcho написа:
                    Да ти е честита! Смени всички консумативи, поддържай двигател и ходова част и ще ти се отблагодари колата. Вярвам вече се кефиш като седнеш вътре Не се обиждай, но сравнение с голф по отношение на дизайн не може да има
                    Е няма какво да се убиждам, на черното бяло не може да се каже В голфа се чувствах като в бункер, въпреки това си ме кефи де Абе да се возим с нещо пък колкото толкова :D
                    VTS 16V

                    Коментар


                      #11
                      Честито и много безаварийни километри
                      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                      Коментар


                        #12
                        Малииии! Симпатяга е колата!Добре дошъл в клуба!И аз като хлапе имах голф 1, ама като седнах после в ритмото...Ай няма да казвам, че съм бил голфаджия, щот’ да не ме бият колегите...Пожелавам ти само безаварийни километри и да те радва много!Честито, колега!

                        Коментар


                          #13
                          gantcho написа:
                          Да ти е честита! Смени всички консумативи, поддържай двигател и ходова част и ще ти се отблагодари колата. Вярвам вече се кефиш като седнеш вътре Не се обиждай, но сравнение с голф по отношение на дизайн не може да има
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар

                          Working...
                          X