Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да споделя кое не трябва да гледате.Едвам изтраях до средата и го махнах.Подлъгах се да го гледам заради Чарли Хънам познат ни от Sons of Anarchy в ролята на Джак.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Гледа ми се някой лек и неангажиращ комедийка...Това някой гледал ли го е?Here Comes The Boom 2012
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        krasio_79bs написа:
        Да споделя кое не трябва да гледате.Едвам изтраях до средата и го махнах.Подлъгах се да го гледам заради Чарли Хънам познат ни от Sons of Anarchy в ролята на Джак.
        На мен пък ми хареса. Аз го гледах заради Ерик Бана, с когото не съм гледал филм, който да не ми хареса. Което ме подсеща, че все се каня да изгледам http://www.imdb.com/title/tt0221073/?ref_=fn_al_tt_1 отново. Голям фен съм на Синовете, но тоя блонди е слаб актьор.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          За мен филма беше поредното потвърждение ,че не актьорите правят филма.Колко филма съм сядал да гледам заради някой актьор,а са се оказвали пълна боза.За пример Беднякът милионер.Няма известни актьори,но филма си беше сензация и го гледах с интерес.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            tyson написа:
            Гледа ми се някой лек и неангажиращ комедийка...Това някой гледал ли го е?Here Comes The Boom 2012
            Приятен за гледане,забавен филм,хареса ми като цяло.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              emzo написа:
              Някой да го е гледал ?
              Става, но ще е интересен, на тези които са гледали сериала.Deadfall - ми хареса, аз по принцип харесвам снежни филми
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                Емо,вярно ли ти хареса Бригада-наследник?
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  Да, що ?Особено като пуснаха модеринизирана версия на мелодията Мноо се накефихhttp://www.youtube.com/watch?v=PiFUzF307yoбтв ако го намеря с високо качество пак бих го изледал сериала де
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Сериала и аз бих го изгледал с удоволствие,но тая боза няма нищо общо с него,освен първите 5 минути. Едвам го изтраях до средата.Слаби актьори,слаба игра ,слаб сюжет. За мен си е пълна боза това филмче.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      Става, мудничък е, но за убиване на времето става.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Затвърди ми се мнението за филма Here Comes The Boom 2012 от Princo.Много леко и свежо филмче. Дебелият много се бие :DДнеска ако имам време (което е много съмнително) ще гледам на Емо предложението.Между другото 3 ужаса са излезли един след друг с прилично качество SinisterSilenТ HillThe CollectionЗа жалост изисква много време свободно да ги прегледам. Някой ако е гледал нещо от тези 3 ужаса да сподели впечатление.
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          Скоро изгледах отново "Dragonfly" с Кевин Костнър.Много силен филм.Днес мисля да спретна филмов ден и да "уважа" някое от вашите предложения.
                          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                          Ванга

                          Коментар


                            Гледах ’Edge of Darkness’ с Мел Гибсън. Дъщеря посещава баща си полицай за няколко дни. Убита е на прага на къщата. Всички мислят, че някой иска да отмъсти на бащата, но той започва собствено разследване и скоро започва да разкрива конспирация на високо държавно ниво.Хубав филм, на моменти муден, но Гибсън се справя много добре.

                            Коментар


                              Изгледах и последната серия на ’Last Resort’. Сериала на моменти беше муден, но последната серия - много силна. Много съм изненадан, че вместо като други прекъснати сериали действието да увисне в нищото незавършено - този път абсолютно завършиха нещата и то много добре, а не изсмукано от пръстите.Сериала се разказва за американска подводница, на която заповядват да стреля по Пакистан с ядрено оръжие, но капитана отказва, закарва подводницата на един остров и заплашва че който приближи ще отнесе ядрена ракета. Намесват се ЦРУ, други държави, изобщо много се завързва всичко и е интересно. Може би прекалиха малко с постоянните терзания ’предавам родината’ на повечето герои, но все пак е американски сериал.

                              Коментар


                                http://www.imdb.com/title/tt1045658/ Един много добър филм за почитателите на драми и романтика.
                                ex. punto elx 1.2i
                                Lancia Libra 1.6

                                Коментар

                                Working...
                                X