Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кола от Сливен?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кола от Сливен?

    Здравейте!Харесах една кола от Сливен,но доста познати ми казват че там цените са завишени и имало огромна вероятност да ме измамят....каквото и да означава това.Моля ако някой има информация и наблюдение да ми сподели за търговците на коли от Сливен...къде да отида,от къде да се пазя защото има оплаквания и т.н.Благодаря на всички отговорили!
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    #2
    Шанс 50/50 да те измамят имаш навсякъде, без изключение :D Що се отнася до цените, влез в mobile.bg и сравни между София и Сливен. В София, например, кола се продава за 5000, а в Русе абсолютно аналогична е с 800-1000 отгоре заради румънците, а и по принцип. Изборът в София е несравнимо по-голям при всички положения, така че си вземи някой разбирач и купи кола от София. Може и надолу по Перник и Дупница, но нямам впечатления. Май е още по-евтино, но там със сигурност думнаха познат на свекъра И каква кола си хареса, ако не е тайна
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #3
      Не е верно това за Сливен. Вярно, че първоначално колите изглеждат по-скъпи, но с добър пазарлък можеш да свалиш доста от цената.Например за моята Ланча Дедра преди месец искаха 4000. Тогава беше със здраво стъкло. Сега я взех за 3100 с пукнато стъкло, което са спукали при миене. Със смяната стана 3300. Същите са цените и в София и Дупница (където са уж най-евтини).НЯма как да те измамят, ако имаш човек, който разбира до себе си. Ако искаш, обади се, когато гледаш колата.П.С. От Дупница взехме Делтата, но после имахме доста проблеми с регистрацията. Всичко се оправи, но ни костваше доста нерви, безсънни вечери и още 200-300 лева за разкарване до Кържали и първоначално регистриране там.

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Не е верно това за Сливен. Вярно, че първоначално колите изглеждат по-скъпи, но с добър пазарлък можеш да свалиш доста от цената.Например за моята Ланча Дедра преди месец искаха 4000. Тогава беше със здраво стъкло. Сега я взех за 3100 с пукнато стъкло, което са спукали при миене. Със смяната стана 3300. Същите са цените и в София и Дупница (където са уж най-евтини).НЯма как да те измамят, ако имаш човек, който разбира до себе си. Ако искаш, обади се, когато гледаш колата.П.С. От Дупница взехме Делтата, но после имахме доста проблеми с регистрацията. Всичко се оправи, но ни костваше доста нерви, безсънни вечери и още 200-300 лева за разкарване до Кържали и първоначално регистриране там.
        Благодаря ти за отговора!Утре след 3 ще тръгна от Стара Загора и предполагам че към 4 ще съм там.Остави си телефонният номер на лични за да ти се обадя когато пристигна и да се видим някъде,не ми се иска да ида сама и продавача да ме вземе за слива не разбираща нищо и да лъже и маже.За жалост като видят жена и се забравят ...
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #5
          gantcho написа:
          И каква кола си хареса, ако не е тайна
          Алфа Ромео 156 спортвагон 2,4 ЖТД 2001 година
          НЕ на безразсъдното шофиране!

          Коментар


            #6
            Шанса да те измамят е навсякъде... нали се сеш? Виждам че си от Стара Загора, комши, направи справка и ще разбереш, че цените при вас са по надути от тези в Сливен. Аз моята я взех от там и както казаха колегите с пазарлък става всичко... а за измамата си огледай отсякъде колата преди да я земеш...

            Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
            ex:Opel Kadett 1.3
            ex:Fiat 125p
            ex:Москвич 412

            Коментар


              #7
              Bella написа:
              gantcho написа:
              И каква кола си хареса, ако не е тайна
              Алфа Ромео 156 спортвагон 2,4 ЖТД 2001 година
              Их малиииииии Успех!!!
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #8
                gantcho написа:
                Bella написа:
                gantcho написа:
                И каква кола си хареса, ако не е тайна
                Алфа Ромео 156 спортвагон 2,4 ЖТД 2001 година
                Их малиииииии Успех!!!
                Мерсажжж Тази вечер ще пиша какво що е станало с колицата ... макар още от сега да знам какво не ми харесва в нея .... ужасно грозноте имитации на дърво по таблото,глупавият "дървен" волан и скоростен лост.Ако взема тази кола това ще е първото което ще иде на боклука и волана и лоста ще се кожени , а таблото в алуминиева оптика , а не с това пенсионерско дърво
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  #9
                  Пенсионерско дърво?Както се казваше в една реклама ’...ще минат годините и ще разбереш кое е ценно и кое не...’

                  Коментар


                    #10
                    ls1 написа:
                    Пенсионерско дърво?Както се казваше в една реклама ’...ще минат годините и ще разбереш кое е ценно и кое не...’
                    Сигурно си прав ... ама на този етап това ми допада и това търся.Днес видях колата и под зоркото око на колегата Immortal от Ямбол и негов приятел решихме че колата е добра.Не съм очаквала такава динамика от таз колица ... за малко да хвръкне Утре или в четвъртък ще огледам още една и ще решавам коя...
                    НЕ на безразсъдното шофиране!

                    Коментар


                      #11
                      Какво стана?Алфата беше перфектна... кожа, можа, това онова...Пък как върти гуми таз алфа... на 1-ва, на 2-ра... на трета чак зацепи А приятеля ми беше Тенко - на италфеста беше с жълто-зеленото Интеграле, ако ме разбирате Ако не от друго, поне от италианки разбира...Мисля че няма да съжаляваш, Белла, ако вземеш тази кола...

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Какво стана?Алфата беше перфектна... кожа, можа, това онова...Пък как върти гуми таз алфа... на 1-ва, на 2-ра... на трета чак зацепи А приятеля ми беше Тенко - на италфеста беше с жълто-зеленото Интеграле, ако ме разбирате Ако не от друго, поне от италианки разбира...Мисля че няма да съжаляваш, Белла, ако вземеш тази кола...
                        Днес видях и пловдивската кола......хммм....какво да кажа ... запали на 3-4 опит , в сервизната книжка има отбелязано на 20 000 км нещо и това е...според мен реалната сервизна книжка е унищожена с цел затриване на реални следи!Колата още по-перфектна външно от тази в Сливен,но с ръждясъли спирачни дискове!Седяла била в тази авто къща 4 месеца,а аз всяка седмица минавам от там и оглеждам какво има ... и такава кола бога ми не съм виждала никога там за последните 3-4 месеца през които търся усилено!В обявата я пише черна,а на живо е тъмно синя.В обявата е 2001,а там пише 2002.Изобщо само глупости които според мен са с цел заблуда на някой много надъхан желаещ като мен и после да се чуди какво да я прави тази катафалка.Утре ще разговарям с човека от Сливен .... дано стигнем до споразумение все пак!Ще пиша
                        НЕ на безразсъдното шофиране!

                        Коментар


                          #13
                          Как се казва човека от Сливен?Може да е борсата на мой познат :D
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #14
                            dudulia написа:
                            Как се казва човека от Сливен?Може да е борсата на мой познат :D
                            Борсата е до КАТ .. мисля Шик се казва,а за човека вече не знам,не помня имена на хора
                            НЕ на безразсъдното шофиране!

                            Коментар


                              #15
                              Ами лошото е,че не знам къде му е борсата :D Миналата седмица говорих с баща му и той ми каза,че имал борса,ама като не знам къде е....Иначе познатият ми се казва Коста.
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар

                              Working...
                              X