Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мерси много между другото пак бих минал през офиса
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      Русенлии няма ли да се пофалят със залепени стикери....п.п. нема нужда да ми благодарят
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        phoenix написа:
        до колегите от София, се надяваме в петък-събота да сме в София, ще се свържа с колегата FaceLess, да му оставя 15-20 бройки.Другите, да качват снимки...... и да не се ослушват
        Колега, очакваме ви с нетърпение Ако има нещо пишете на лично или звънкайте, на разположение съм
        Fiat Punto 1.7TD
        Mazda 626 2.0
        Fiat Croma 2.4 Multijet

        Коментар


          Емоооооооооооо, Емо....значи така - дал си ми стикер за външно залепване... а аз се чудя шо нсъ зълепвъ отвътре... ама нали съм инат - залепих го отвътре зор, зор, зор ама викам си - дан съм толкоз проз, че един стикер да не моа залепа п.п. направо съм за бисерите....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            малееееее срам и позор, че и за Русе такива съм дал..... ужас. Утре се надявам да пратя стикерите за Русе, този път с правилно залепване. А на тебе ще ти пратя по групата която ще идва в неделя. Я кажи колко бройки да ти дам, че да те компенсирам п.п.срам и позор... направо ще се напия от мъка
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              Емо, нсъ притиснявъй важното е, че стикера се залепи и като изкъпя колата ще я снимам и ще я изтипосам... нема нужда да пращаш нов стикер!
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                FaceLess написа:
                phoenix написа:
                до колегите от София, се надяваме в петък-събота да сме в София, ще се свържа с колегата FaceLess, да му оставя 15-20 бройки.Другите, да качват снимки...... и да не се ослушват
                Колега, очакваме ви с нетърпение Ако има нещо пишете на лично или звънкайте, на разположение съм
                Абре, днес що не ми даде стикерчето, аааа???
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  blagun написа:
                  FaceLess написа:
                  phoenix написа:
                  до колегите от София, се надяваме в петък-събота да сме в София, ще се свържа с колегата FaceLess, да му оставя 15-20 бройки.Другите, да качват снимки...... и да не се ослушват
                  Колега, очакваме ви с нетърпение Ако има нещо пишете на лично или звънкайте, на разположение съм
                  Абре, днес що не ми даде стикерчето, аааа???
                  Защото не ми донесоха До колкото разбрах, тия дни phоenix и aveo трябваше да дойдат в София, но сигурно им е изникнало нещо щом не се обадиха. Пък и теб човек трудно може да те види, аз 1 месец те чаках да се появиш, за да ти дам стикер Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                  Fiat Punto 1.7TD
                  Mazda 626 2.0
                  Fiat Croma 2.4 Multijet

                  Коментар


                    Добре де що не си изтеглете файла и да си го извадите нито е скъпо пък и е лесно
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      ...опааааа, пропуск. Само аз идвах в София, но понеже нямах много време, се обадих на колегата Esper, който пък се оказа, че не е на работа в момента, та стикерите са оставени на негов колега, който до колкото разбрах ще му ги предаде в понеделник, т.е. утре....така че от утре ще бъдат на разположение. Стикерите са седем броя, това ми е дал Емо, това съм оставил на Миро...

                      Коментар


                        FaceLess написа:
                        blagun написа:
                        FaceLess написа:
                        phoenix написа:
                        до колегите от София, се надяваме в петък-събота да сме в София, ще се свържа с колегата FaceLess, да му оставя 15-20 бройки.Другите, да качват снимки...... и да не се ослушват
                        Колега, очакваме ви с нетърпение Ако има нещо пишете на лично или звънкайте, на разположение съм
                        Абре, днес що не ми даде стикерчето, аааа???
                        Защото не ми донесоха До колкото разбрах, тия дни phоenix и aveo трябваше да дойдат в София, но сигурно им е изникнало нещо щом не се обадиха. Пък и теб човек трудно може да те види, аз 1 месец те чаках да се появиш, за да ти дам стикер Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                        Ама моят стикер е донесен с първата пратка още Баси имам си календар, ама стикер си нямам
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          Ама ти още ли нямашМного стават пропуските. Този уикенд, пак се надяваме да дойдем, дано за разлика от миналата седмица наистина да успеем да дойдем. То зависи от Явор де, все пак ние се огъваме според неговите ангажименти, Така че ако дойдем и да не дойдем, ще пратим още 20-30 стикера по него. Причината да пратя само 7, е че рекламното студио където съм поръчал 60 бройки, се оакаха, и бройките още не са готови... и до днес, а трябваше да са готови още в сряда. . Та дано тези дни да са готови и да отида да ги платя и да си ги взема. Ако това нещо стане преди този петък, и ние можем да дойдем с Явор до СФ, лично ще ги донеса, и ще има достатъчно подаръци, за компенсация.
                          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                          ИТАЛФЕСТ 2007

                          Коментар


                            И аз продължажам да чакам търпеливо.Пише те тук на кои сте ги дали в София като пристигнат.
                            Fiat Tipo 1,4 i.e.
                            1995г.

                            Коментар


                              Айде на стикерите Явор ми остави въпросните 7 броя.Пишете на лични при желание за притежание Намират се в София, Бизнес Парк, сграда 9 - през деня.Може и на телефон - 088 8227811 - Миро.Сори че ги забавих с няколко дни но бях в отпуск през миналата седмица.
                              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                              Коментар


                                добре де колегиии аз съм от Бургас към кого трябва се обърна за да получа и аз такъв стикер или трябва да отида до Варна.

                                Коментар

                                Working...
                                X