Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще може ли и за мен един голям за задното стъкло и два малки кръгли
    FIAT PUNTO MK1 преди -FIAT PUNTO MK2 facelift &FIAT GRANDE PUNTO 1.4 95

    Коментар


      А в Стара Загора има ли някои с налични стикери за задното стъкло....че Бравото не е разпознаваемо
      Lancia Lybra 2,4JTD '03
      Фиат Браво 1.9TD75 '97
      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

      Коментар


        Какъв се води шрифта на надписа или по-скоро кой го е правил? Защото искам да си сложа още 1 надпис, но нямам всички налични букви и въобще не се справям в създаването на такива....
        Fiat Stilo 115 h.p. 2004
        Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

        Коментар


          valti написа:
          Какъв се води шрифта на надписа или по-скоро кой го е правил? Защото искам да си сложа още 1 надпис, но нямам всички налични букви и въобще не се справям в създаването на такива....
          Виж първата страница на темата.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            Здравейте колеги,Има ли някой в района на Редута-Гео Милев-Подуене-Дружба и пр. от които мога да получа стикери или е по-добре да си ги поръчам онлайн. Искам да си закупя още ленти за номера, тениски и ключодържатели.
            FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
            Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

            Коментар


              Има: Оги

              Коментар


                Има. Електронния магазин на форума.

                Коментар


                  От къде мога да си поръчам 2 от големите стикери и на каква цена ?

                  Коментар


                    FiatBravo23 написа:
                    От къде мога да си поръчам 2 от големите стикери и на каква цена ?
                    http://www.fiat-bg.org/shop/index.php/stickers/st-002
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      На 11ти си поръчах 2 стикера от онлайн магазина, но до момента няма нищо В имейла пише Статус на поръчката : чакаща Някой някакво инфо има ли ? Спешно ми трябват стикерите, а почивам само в неделя. Нямам време да ходя до Смолян да търся рекламни студия да си я разпечатвам....
                      Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
                      Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

                      Коментар


                        Тия от онлайн магазина нещо много се мотаят напоследък! Я ги за**и, утре аз ще ти пратя два стикера Ама чак пък спешно да ти трябват... пари ли ще ти изкарат тея стикери?

                        Коментар


                          ogi28b написа:
                          Тия от онлайн магазина нещо много се мотаят напоследък! Я ги за**и, утре аз ще ти пратя два стикера Ама чак пък спешно да ти трябват... пари ли ще ти изкарат тея стикери?
                          Сменям капака на багажника. Готов е утре за шприцоване и боядисване след това. Искам да залепя стикера отдолу, а върху него черно фолио. За да си се вижда дори след затъмняване на стъклото. Моя капак нямаше дупки за сенника горе. А и на новия запълних дръжката - плътен е, и чистачката ще бъде премахната. Утре ще кача снимки, преди да го пратя за шприцоване Затова ми трябваха в рамите до края на седмицата. Ще ти бъда много благодарен за този жест Оги. Само кажи цената, че да не е 10лв на бройка, защото втория стикер е за колега
                          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
                          Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

                          Коментар


                            Спокойно, ще ти ги продам на цена от 0.02 лв., да правя гадно на магазина, щото се мотаят. Самата доставка ще ти е около 4.20 лв. Ама иначе поръчвай смело там, по принцип бързо действат. Аз си поръчах една тениска от там, дойде ми на другия ден. Ама сега тоя дето обслужва заявките май имал някви здравословни проблеми и затова се бави понякога. Утре са при тебе. И като го лепнеш - снимай и качи тук в темата, да видим как стои на новия капак с черното фолио.

                            Коментар


                              Колега, а дали ще е възможо и аз да получа един стикер за вътрешно и един за външно залепване, че доста време чакам след заявка в магазина?

                              Коментар


                                Възможно е, но има 2 проблема - единият е, че миналата седмица не си вдигаше телефона, а днес една кака казва, че нямаме достъп до този номер. Вторият произтича от първия - в Ботевград има 2 офиса, а в полето за забележки не си посочил до кой да ги изпратя, въпреки че на предната страница го пише с червени букви. Писал си адрес за получаване на място, където не трябва и няма смисъл да го пишеш. Аз няма как да знам дали там има офис или е твоят личен адрес. Трябва да отворя сайта на Еконт, да търся колко офиса има, после гледам адресите един по един. Това отнема много време и за по-голям град дори не го правя, а директно отказвам поръчката. ама май ще трябва в темата за магазина да пусна едни инструкции как се поръчва, че от всеки 10 заявки има 2, най-много 3, които са ясни и точни. Повечето правят това - пишат "до офис", а след това не посочват до кой офис и звъня на всеки поединично, за да уточняваме офиса. Опитах да ти звънна, ама нещо номерът е извън системата.Та за теб - пусни ми едно ЛС, в което ми напиши най-вече телефон за връзка, на който със сигурност ще отговориш. Това е важно както за мен, така и за куриера, при евентуални проблеми да се свърже с теб. Както и офиса, до който искаш да пратя пратката, например "офис Еконт - Дондуков 1".

                                Коментар

                                Working...
                                X