Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли някаква тънкост при поставянето ,защото при мен не иска да се отлепи само хартията а буквите да останат.Отлепват се и те заедно с хартията на която са поставени . В момента така стои и хартията с буквите залепена на задното стъкло. Стикера го получих от Пешо сега на срещата в с.Ягода.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      Стъклото се почиства със спирт или някакъв препарат за стъкла, но хубав. След като си премахнал прозрачното фолио, притискаш хубаво буквите и започваш да отлепяш. Ако се вдигнат буквите заедно с фолиото отново притискаш и почваш да отлепяш от друго място, така докато не стане. Ако не иска да почне от никъде отлепяш някоя буква от хартията с нещо остро или плоско и леко докосваш до стъклото. Така би трябвало да стане.
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        Стъклото го почистиха идеално момчетата от автомифката където ми слагаха и стикера на Стилото .Но така и така не искат буквите да останат залепени .Ще опитаме по тоя метод бавно буква по буква леко да я притискаме към стъклото .Момчета предположиха че трябва времето да е топло и стъклото да е топло за да могат да се залепят .
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          Стъклото да не е мазано с някаква вакса отблъскваща вода?
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            Колеги, някой може ли да ми изпрати с наложен платеж два малки стикера за вътрешно лепене?
            Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
            ex-Fiat Stilo 1.9JTD
            ex-Fiat Bravo 1.9JTD

            Коментар


              Е Благодарение на колегата Immortal шибнах и аз един стикер на мареята ей тук на паркинга.Е поляхме го и подобаващо събитието с бира при него в Козлодуй
              Прикачени файлове
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар


                Коцев,мен повече ме затрудни началното отлепване,после на стъклото с яко притискане само на буквите стана лесно и беше около 10 градуса,ако много е стар стикера пак може да не стане лесно,а и стъклото просто го минах с сух парцал,няма спирт нема нищо и сега е ок,отзад и отпред.
                Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                Коментар


                  Ами покарах така десетина дни и вчера оставих слънцето да напече хубаво задното стъкло и стана далаверата .После видях че имаше няколко букви на които въздуха не беше изгонен добре та с пръст ги притисках докато изкарах въздуха и сега всичко е наред .Пък и забелязах, че сега със стикера колата стана по бърза и по малко бензин гори.
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    коцев написа:
                    Ами покарах така десетина дни и вчера оставих слънцето да напече хубаво задното стъкло и стана далаверата .После видях че имаше няколко букви на които въздуха не беше изгонен добре та с пръст ги притисках докато изкарах въздуха и сега всичко е наред .Пък и забелязах, че сега със стикера колата стана по бърза и по малко бензин гори.
                    Май имаш право Коцев качва няколко кончета отгоре и по мое наблюдение.
                    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                    Коментар


                      На 17 Май отивам на Чепеларе на друга сбирка и тогава хептен ще си проличи .
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Днес пристигнаха стикерите. Имаше и бонуси даже. Един малък стикер повече, плюс значка и химикалка. Благодарности на Оги.
                        Прикачени файлове
                        Fiat Grande Punto 1.3 Multijet, 75hp (10.2008г.)

                        Коментар


                          Сьрдечно благодаря и аз за стикерите,химикалите и ключодържателите.Вчера ги поръчах и днес вече са при мен.На моята кола са залепени,довечера и на сина ще ги лепнем.

                          Коментар


                            И аз се уредих със стикери и рекламни материали благодарение на Оги днес. Благодаря [/img]
                            Прикачени файлове
                            Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                            ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                            ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                            Коментар


                              Колеги може ли някой и мен да ме уреди със стикер моляяяя.
                              BMW E46 coupe
                              Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                              Коментар


                                Емо ако вземеш стикери вземи и един за мен , на мареата нямам а бравото замина...... Аз съм във Обеля и ще дойда до надежда да си го взема : PPP
                                Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                                Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                                Коментар

                                Working...
                                X