Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    200 км/ч - Типо 1,6 DOHC 6500 оборота, по думи на познати даже и 2-3 км от горе, но не съм обърнал внимание / то си е дандания / :D По книга май са 185 км/ч и на равно ги прави без проблем.
    LANCIA LYBRA SW 2.4 JTD '2000
    FIAT PUNTO 1.2 75 ELX '97

    Коментар


      #17
      ... в отговор на МАРИО !!!

      ... в отговор на МАРИО !!! ... забравих да кажа само, че карам "на задна" Това е пълна лъжа!Ето оригиналната снимка:мариобг

      Коментар


        #18
        ьееьеьепоне да се беше постарал с монтажаМного аматьорски е направенНякой ден ще ви покажа изтребител без забележки :P
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          прекъсвач на 5-та ... около 250

          Коментар


            #20
            Re:

            FIRE 8V написа:
            Правил 160 км/ч на магистралата, но предпочитам да го давам по-кротко
            ха ха ха ха ха ха
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #21
              ZAZ

              Смея се на ниска скорост :D :D :D А Зазката на баща ми ги е правела 140, но на колко години...
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

              КУПУВАМ: Теглич за Темпра
              КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
              КУПУВАМ: Спортен волан

              http://www.tempra-clube.hit.bg
              http://www.tempras.myfreebb.com

              Коментар


                #22
                От С. Загора за Раднево една вечер напълних километража оборотомера беше над 7, но едва ли скороста е била 220 защото максималната на Брава 1.6 е 187км/ч, така че уместен е въпроса колко лъже километража?! А и дали грешката се натрупва със скороста или е постоянна?
                Почиствам пътни знаци.

                Коментар


                  #23
                  ...Не повече от 90 км/ч..Аз не съм самоубиец Това е най-разумната скорост за Фиат Пандау, 1986 год. по магистрала ...Въпреки, че ката ръчна 5-та и откача
                  FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

                  Коментар


                    #24
                    icko PB7932XB написа:
                    От С. Загора за Раднево една вечер напълних километража оборотомера беше над 7, но едва ли скороста е била 220 защото максималната на Брава 1.6 е 187км/ч, така че уместен е въпроса колко лъже километража?! А и дали грешката се натрупва със скороста или е постоянна?
                    Колега нямате ли прекъсвач на оборотите
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #25
                      Форсирал съм я на място и някъде около 7 започва да прекъсва, но това не го усетих когато я карах. След 160 ускорява много бавно. Лошото беше като започнах да спирам, защото пред мен имаше кола - от предните накладки започнаха да излизат искри все едно режеш с флекс - весела история - тези същите ги смених на около 15хил. почти на метал - пълни боклуци. От тогава не съм я пробвал колко върви. Карам си я нормално и понеже често ходя тази дестинация Пловдив - С. Загора - Раднево сега манията ми е да видя какъв минимален разход на гориво ще стигна при нормално каране.
                      Почиствам пътни знаци.

                      Коментар


                        #26
                        jorko написа:
                        прекъсвач на 5та ... около 250
                        прекъсвач на 5-та доста над 260 )))

                        Коментар


                          #27
                          По магистрала Хемус - 180 показваше цифровият скоростомер - но все ми се струва, че не може да е толкова - дали и цифровите грешат - чувал съм, че производителят нарочно увеличавал ъгловата грешка при по-висока скорост - с цел да ограничи ’геройствата’ на луди глави като нас?
                          Alles in Ordnung

                          Коментар


                            #28
                            Увеличавам постиженията си На срещата в Сливен на 06.02 на летището при дърпане с Дедра километража показа 162 км/ч, като можеше и още, но минах финала и пуснах педала. А иначе на 4-та изключи на 6300 оборота при около 145 км/ч.

                            Коментар


                              #29
                              Immortal написа:
                              Увеличавам постиженията си На срещата в Сливен на 06.02 на летището при дърпане с Дедра километража показа 162 км/ч, като можеше и още, но минах финала и пуснах педала. А иначе на 4-та изключи на 6300 оборота при около 145 км/ч.
                              що са ти толкова къси предавките като с голем двигател
                              _______________________________________
                              0885261834

                              Коментар


                                #30
                                Сигурно колегата се е объркал-имал е в предвид 3-та сигурно!Защото на 4-та на мен 1.6 и.е. на 170 на 4-та съм 6000 но на 3-та не съм пробвал колко съм!Ама искам да пробвам колко ще вдигна лятото колко ще вдигна с новички гуми че сега задницата ми играе все едно "валс"!
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X