Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    lubobg написа:
    Колмик.Освен че е Италианско е много качествено.Колмик е спонсора на националния отбор на Италия по риболов и нещата са им много хубави. Ето линк към чичо Веско.Неговата фирма е официален вносител са България.http://www.colmic-bg.com/ От този сайт може да си поръчваш нещата с куриер иначе фирмата е от Пловдив.
    Благодаря, колега. Днес купих точно такова влакно... 9 лв за 200 метра от магазина на Г.Делчев... момчето в магазина каза, че е най - доброто, което има... Явно е представителен магазин, защото цените са еднакви с тези в сайта
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #92
      Значи при Колмик както и при много фирми представители за съответния град цените са еднакви и се печели само от търговската отстъпка,а не сами да си изчидляват надценката.Много риби да надърпаш с новото влакно.

      Коментар


        #93
        Леле,75 лева за една ролка корда.От злато ли са я направили?Сега малко по темата.Има ли някой,който да е почитател на морския риболов?
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #94
          dudulia написа:
          Леле,75 лева за една ролка корда.От злато ли са я направили?Сега малко по темата.Има ли някой,който да е почитател на морския риболов?
          Виж щеките за по няколко хиляди и тогава парите за това влакно ще ти се сторят като пари за семки. :D Качеството струва пари.Пък и има доста по-евтини влакна на Колмик, които също няколко класи над повечето от предлаганите в търговската мрежа.

          Коментар


            #95
            Форум на веселите рибари:http://riba.forumche.org/ :D
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #96
              Яз Искър?

              Колеги някой да има инфо за Искъро Дава ли? мисля да се пробвам тия дни

              Коментар


                #97
                В момента всички реки(без Дунав) в БГ са много мътни,големи и риболова е почти невъзможен.Докото не спре да вали няма кой знае какъв смисъл да се ходи.

                Коментар


                  #98
                  В събота бях на Панчарево... само няколко костура и много, много слънчаци... направо ужас... Тази неделя мисля да се пробвам на яз.Огняново, до Елин Пелин... някой да има актуално инфо за този водоем?!
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #99
                    Онзи ден бяхме на Дунава.До обяд на 6 пръчки със стръв царевица,торен,бял,прасе,малаено топче на куката - само една платика грозна, която беше изстреляна обратно.От нямане какво да правим решихме да се пробваме в дебрите на кльонка.Колко сме успяли да докараме звука само Бог знае.Интересното е, че имахме едно откачане и едно сомче извадихме и то в най-голямата жега в периода между 12:00-14:30.На куките слагахме по 3 попови прасета с гарнитура едър торен, колкото може.
                    Прикачени файлове
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      http://dnes.dir.bg/2008/06/18/news3112470.html
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        Lane Staley написа:
                        http://dnes.dir.bg/2008/06/18/news3112470.html
                        Я да видим сега, кой ще се плацика по гьоловете! :D :D :D
                        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                        Punto М2 1.2 SX 2000г.
                        МРАЗЯ НАП!!!

                        Коментар


                          Здравейте колеги.В петък и събота пак кльонкахме (това е то,голяма зараза).В петък общия резултата е един към 14-15кг, 3 по-малки около 3-4кг и един изтърван.Наби се под лодката и се откачи мама му мръсна иначе беше от калибъра на 15-тката.В събота- КАПО, нито един удар (това е сигурно защото най-накрая си купих кантар).Кльонкахме от сутринта до към 14ч. с леко прекъсване, постояхме час и нещо за шаро но уви не бутна.Сега аз имам едно обеснение, защо рибата не кълве, но с това мнение не ангажирам никой.Рибата е групирана в големия Дунав.Няма я по бреговете и дълбоките места.Сомовете удряха все на пясъка.Незнам къде обаче е логиката
                          Прикачени файлове
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            Колеги казвайте някоя рекичка в близост до София, че ми се е приходило на мренски риболов, освен Искър, разбира се.
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              Вчера и днес бях с един приятел на Искър след гара Лъкатник. Отидохме само с блесни и воблери за клен. Резултата около 20-25 клена от които 4-5 с добри размери около 30см. Доста удряше на воблер...
                              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                              Коментар


                                Миналата седмица ходихме на едни пресевни гъолчета,само каракуди и червенопери Ужас !
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X