Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kik73bg написа:
    От едно изречение и минахме на друга тема,спамеща тази. Дадох определение на една постъпка! Не съм обидил никой директно,а кой как се е почувствал си е негова работа. Колегата кроко61 можеше да си спести изказването с тротила и сега темата щеше да си продължава.Аз си обичам хобито и правя всичко възможно ,за да го развивам и упражнявам,както и останалите тук предполагам.Късмет и Наслука на всички и нека темата да продължи както досега. :D
    Предполагам не си мислиш че продължавам да хвърлям гръмове както преди 35години? Дори и абсолютната давност на това престъпление отдавна е изтекла. Лек и успешен ден!!
    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

    Коментар


      Много добър излет уикенда. От събота до неделя вечер. Показвам само общата снимка.
      Прикачени файлове
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Колега тая година ми напълни душата. Браво. Продължавай все така
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          Hristian_Aleksiev написа:
          Колега тая година ми напълни душата. Браво. Продължавай все така
          Теб ти напълнил душата, мен ми се къса сърцето. Има идея за форумен риболов на пъстърва и щука, на платена любов. Идеята е за 17 - 18 октомври че е след паралей. Ако има желаещи да драснат. Дано Жоро да види темата че съм му запилял телефона.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Браво на Ники ! Аз току що се прибрах от Пясъчник. Резултата от понеделник надвечер до днес на обяд - 4 шарана около 2+ кг. ,една каракуда и две червеноперки. Имаше и две бели,които бяха пуснати,че ми се видяха малки и едно малко шаранче също пуснато. Смятахме да стоим до неделя ,но пусто време наложи предсрочно тръгване. Голяма гимнастика му ударихме,не можах да сефтосам новата лодка на влачене,но следващият път и това ще стане Банков ,ако съм тук може и да се включа,въпреки ,че мразя платените гьолове и то особено събота и неделя :D
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              Някой нещо за събота или неделя?
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Аз може да направя събота, но не съм сигурен :D
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Събота съм на помен , за неделя съм навит......

                  Коментар


                    gts.best написа:
                    Събота съм на помен , за неделя съм навит......
                    Абе аз в неделя съм на помен ама мисля да ходя за риба. Така че драсни едно ЛС с телефонче че съм ти запилял теелефоните.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      Като стана въпрос за пъстърва и щука, ето няколко снимки от последните два излета:Редактирани линкове.Модераторски екип на fiat-bg.org
                      M-Benz E 250 TD 150hp
                      M-Benz 200d 75 hp
                      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                      Коментар


                        Счупил си им зъбките! Тази голямата щука с какво тегло е?Ето един мъник от по-предната седмица Не съм сигурен, обаче това май ми е единствената щука, която хващам на блесна...
                        Прикачени файлове
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          M5kov написа:
                          Счупил си им зъбките! Тази голямата щука с какво тегло е?
                          Нямам представа, бързах да я пусна обратно в гьола, но по моя преценка около 6-7 кила.
                          M-Benz E 250 TD 150hp
                          M-Benz 200d 75 hp
                          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                          Коментар


                            Привет от Левкада колеги,вчера се изкефих яко

                            Коментар


                              Ееее. браво! Напълнихте ми душата.Аз днеска пробвах, деня хубав-но без бутване. Капочино.Наслука!
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Привет, днеска бех на една река,към 5 кг.скобари и морунажи до към 14 ч.и се прибрахме да гласуваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X