Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не съм се записвал тук, но мисля че му е време ! И така, място на събитието любимият ми язовир на Малко Шарково !Резултатът от тридневния тур: 5 (пет) шарана между 6 и 12 кг (на снимките са 8.200 и 10.400),като между другото двата най-големи ги хвана моят син признавам си ..... Червенопера (стигат до 600-700 грама) и каракуда само да ти се лови и да имаш здрави ръце !Тези на снимката в живарника са от последния ден за 4-5 часа риболов....Горещо препоръчвам на всички колеги този водоем. Има и костур и бяла риба. Но,ние не сме по хищника .... На слука
    Прикачени файлове
    Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

    Коментар


      Супер резултат!
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          На Малко Шарково отскачахме от наряда на Кошудере като бях войник в Болярово.С половинка артилерийски гръм ставаха чудеса.Но това на снимките си е за хвалба наистина!
          Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

          Коментар


            кроко61 написа:
            На Малко Шарково отскачахме от наряда на Кошудере като бях войник в Болярово.С половинка артилерийски гръм ставаха чудеса.Но това на снимките си е за хвалба наистина!
            Тука говорим за риболов ,а не за бракониерство и олигофрения .Моля, запазете добрия тон и се въздържайте от обидни определения.М. Петков
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              Аз по принцип съм рибоедец и се кефя на колегата-мисля че се разбра.Ма за такива като теб мога и олигофрен да стана-никакъв проблем,само да спят спокойно.
              Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

              Коментар


                Най-запомнящият ми излет като брой и активност. Без трофеи.Малко ме е срам.
                Прикачени файлове
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Впечатляващо!!!
                  Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                  Коментар


                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      kik73bg написа:
                      кроко61 написа:
                      На Малко Шарково отскачахме от наряда на Кошудере като бях войник в Болярово.С половинка артилерийски гръм ставаха чудеса.Но това на снимките си е за хвалба наистина!
                      Тука говорим за риболов ,а не за бракониерство и олигофрения .Моля, запазете добрия тон и се въздържайте от обидни определения.М. Петков
                      Аз лично не виждам нарушаване на добрия тон,а върху това изказване ( С половинка артилерийски гръм ставаха чудеса.) няма какво друго определение да дам.
                      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                      Коментар


                        Колега не знам къде си служил и дали имаш представа къде се озовах на 19 години! На втория ден от службата в батальона застреляха помощник-дежурния по поделение на портала!!!!!Войник не враг! По плаца имаше повече патрони от плочките и ако не бяха трасета никой не ги прибираше!Първата година видях повече убити от някоя смяна в Афганистански батальон българи!И сме се подписвали в документ че не е било истина!Не се хваля!Така ми е било писано -на мен и още 300 момчета в Първи батальон!И се радвах че съм се уволнил жив!Чувал ли си някой да се уволни без да е ползвал полагаема отпуска-е това съм аз!Не са жаля!На целия този фон смъртта на няколко риби как ти се струва-трудно се хваща от кантара на сравнението нали??? И си само на 19 години!!! От позиция на времето лесно се правят оценки.Жив и здрав да си.Ако ти харесва -да ти обещая че и риба няма да ям повече за да си изкупя вината. А как приятно започна темата на колегата. Командира ми -капитан Цирков-имаше лаф....тук не са ви докарали да ви науча да ядете боб-това е трябвало да направи майка ви.Тук са ви докарали да ви науча да убивате.Убий и ще те върна жив на майка ти!!!!! Веселба!!!!!
                        Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                        Коментар


                          кроко61 написа:
                          Колега не знам къде си служил и дали имаш представа къде се озовах на 19 години! На втория ден от службата в батальона застреляха помощник-дежурния по поделение на портала!!!!!Войник не враг! По плаца имаше повече патрони от плочките и ако не бяха трасета никой не ги прибираше!Първата година видях повече убити от някоя смяна в Афганистански батальон българи!И сме се подписвали в документ че не е било истина!Не се хваля!Така ми е било писано -на мен и още 300 момчета в Първи батальон!И се радвах че съм се уволнил жив!Чувал ли си някой да се уволни без да е ползвал полагаема-е това съм аз!Не са жаля!На целия този фон смъртта на няколко риби как ти се струва-трудно се хваща от кантара на сравнението нали??? И си само на 19 години!!! От позиция на времето лесно се правят оценки.Жив и здрав да си.Ако ти харесва -да ти обещая че и риба няма да ям повече за да си изкупя вината. А как приятно започна темата на колегата. Командира ми -капитан Цирков-имаше лаф....тук не са ви докарали да ви науча да ядете боб-това е трябвало да направи майка ви.Тук са ви докарали да ви науча да убивате.Убий и ще те върна жив на майка ти!!!!! Веселба!!!!!
                          До някъде не те оправдавам за посъпката ти с половинката експлозив, но като описа това което си преживал ме побиват тръпки.. Пък и си бил на 19, не си осъзнавал това което правиш, а съм сигурен че сега не би го направил. Браво че все пак си оцелял. Колегата предполаам го е написал в момент на яд и не е искал да се изрази чак толкова грубо.
                          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                          Коментар


                            Колега това беше нещо като резките на приклада на снайперист.Кой повече.И това е.Някой да е чел снайперист-убиец.А на общия фон на службата ми,,,,ни,, това бяха просто няколко риби.Сигурно е жестоко и това да дръпне артелчика часовия за ръкава и да му каже-за вечеря ми гръмни онова с клепналото ухо-щото свинарника беше на 40 метра от караулното а батальона трябва да яде.
                            Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                            Коментар


                              От едно изречение и минахме на друга тема,спамеща тази. Дадох определение на една постъпка! Не съм обидил никой директно,а кой как се е почувствал си е негова работа. Колегата кроко61 можеше да си спести изказването с тротила и сега темата щеше да си продължава.Аз си обичам хобито и правя всичко възможно ,за да го развивам и упражнявам,както и останалите тук предполагам.Късмет и Наслука на всички и нека темата да продължи както досега. :D
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар


                                tyson написа:
                                Най-запомнящият ми излет като брой и активност. Без трофеи.Малко ме е срам.
                                не знам от какво те е срам
                                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                                Коментар

                                Working...
                                X