Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честита Коледа!!! :D Вчера ги ,,наскубах’’с мухарката ,на р.Стряма край с.Слатина.Рибата я пускам веднага и затова няма снимки.10-12клена за час ,абе голям кеф и отлично време.Лошо ,че са пости ама от днес ще наблегнеме на свински пържоли .Айде и умната :D :D :D

    Коментар


      Някой мераклия за риболов на 03/01/2015год. Риболов на Пъстърви че СОК1 нещо ми запали финилЯ, червено вино и суджуци от мен Място на Негован
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Почти съм мераклия, въпреки че на този гьол ходя 2 пъти и все се отказвам като видя каква е лудница.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          siluro написа:
          Почти съм мераклия, въпреки че на този гьол ходя 2 пъти и все се отказвам като видя каква е лудница.
          Айде, други мераклии. Иначе ще видим дали ще хванем риба
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Може и аз да се включа,но кой ще кара ,като ще има вино и суджуци
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              Аре аз ще карам че от вчера съм на кортикостеройди и са ми забранили всякък алкохол поне за месец.Вчера си купих още два вида пелети, стръв ще взема, само от гадния вердевас още не няма никъде, ама утре ще ми доставят. Така че съм там. Ако още и -200С да е температурата.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                При -200 по Целзий, линията ти ще се счупи при замятане. С теб какво ще се случи, както са ти забранили червеното вино, само можем да гадаем. :D Весело посрещане на 2015!Дано донесе трофеи за всички!
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Ми 6 бр. , на щипок и камола, студа беше УЖАС термометъра на колата показваше -16С
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    S_BANKOV написа:
                    Ми 6 бр. , на щипок и камола, студа беше УЖАС термометъра на колата показваше -16С

                    Коментар


                      BANKOV- качвай по някоя снимка ве мен Ей така да оплакнем окото. Мен лично зимата само снимките ме крепят и филмите.
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        S_BANKOV написа:
                        Ми 6 бр.
                        Браво!
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          S_BANKOV написа:
                          Ми 6 бр.
                          Браво! Ама ти вчера ли ходи или на 2-ри ,щото вчера си беше направо пролет,или твоя термометър още не се е сгрял от студа. Аз не дойдох ,защото не си намерих топлите ботушки,а по цвички не ми се мръзнеше. Оказа се че след есенния риболов са останали в кемпера
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            На 2-ри ходих, снимки няма, телефона стачкува и не искаше да зацепи със сничките, бяхме само 3-ма ентусиасти.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                              Прикачени файлове
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                Гледам сега един банер във форума се върти.Може да свърши работа на някой тукашен човек:http://stotak.com/Casio-AW-82D-1AVES...FQjLtAodzBAASg
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X