Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sota написа:
    sok1 написа:
    sota написа:
    Някой не е ли ходил скоро на Орландо за риба да каже има ли или няма .
    Утре ще ходя и ще ти кажа. Иначе в неделя минах към 17.30 ч. само на кафенце, както се казва "разузнаване без бой". На едно място (до тръбите) хората, въпреки доброто си оборудване и богата гама от захранки и стръв, бяха хванали само едно шаранче от сутринта. 50 м в страни от тях (до мрежата, води се "дашно" място) един тъкмо си тръгваше с 15 шарана в метален живарник, хванати на царевица от консерва и пелети. Та риба има, въпросът е да я нацелиш.
    Тогава чакам да пишеш какво си хванал ,че мисля да ходя и аз там .
    От 6.00 до 8.00 часа - три шаранчета.В 12.30 късане от огромен амур, ама с 0.14 повод друго и не очаквах. В 13.00 едно шаранче, в 14.30 едно амурче и от 16.00 до 19.00 едно шаранче и две откачени. Слаба работа...
    Прикачени файлове
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      Мале като ви гледам как се снимате с тия малки шаранчета и амурчета и ме хваща яд.

      Коментар


        Bane написа:
        Мале като ви гледам как се снимате с тия малки шаранчета и амурчета и ме хваща яд.
        Малки според кого? Според теб или според закона? Закона мисля, че съм го спазил, въпреки, че са хващани на ПЛАТЕН гьол. И да, признавам, аз не съм от "catch and release team", а както казва СБАНКОВ - от "catch and release in the frying pan".
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          Абе, единия шаран да не е от някое военно подразделение, че има медальон с обозначенията си? :D :D :D
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            Bane написа:
            Мале като ви гледам как се снимате с тия малки шаранчета и амурчета и ме хваща яд.
            Така по-добре ли е?

            Коментар


              Това кефалюги ли са?
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                Вид кефал - Пеленгас . Латинско Име:Mugil cephalus. Форма на кефал с вкус на калкан Казват му още червен кефал заради цвета на очите.P.S. Чехъла е 44 номер :P

                Коментар


                  sok1 написа:
                  Bane написа:
                  Мале като ви гледам как се снимате с тия малки шаранчета и амурчета и ме хваща яд.
                  Малки според кого? Според теб или според закона? Закона мисля, че съм го спазил, въпреки, че са хващани на ПЛАТЕН гьол. И да, признавам, аз не съм от "catch and release team", а както казва СБАНКОВ - от "catch and release in the frying pan".
                  а сом?
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    ferryman написа:
                    [Така по-добре ли е?
                    В буквалния смисъл си изтрепал рибата. Бравос!
                    S_BANKOV написа:
                    а сом?
                    Не съм хвърлял за сом. ПП. Ако някой ще ходи в неделя, да свирка. След работа, т.е. в неделя преди обяд, мога да минада пия едно кафе. А може да хвърля и една плувка?...
                    Stop giving directions, just say "Follow me."
                    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                    Коментар


                      sok1 написа:
                      Bane написа:
                      Мале като ви гледам как се снимате с тия малки шаранчета и амурчета и ме хваща яд.
                      Малки според кого? Според теб или според закона? Закона мисля, че съм го спазил, въпреки, че са хващани на ПЛАТЕН гьол. И да, признавам, аз не съм от "catch and release team", а както казва СБАНКОВ - от "catch and release in the frying pan".
                      Шаран (Cyprinus carpio) 30 смБял амур (Ctenopharyngodon idella) 40 смЧерен амур (Mylopharyngodon Piceus) 40 см

                      Коментар


                        Bane написа:
                        sok1 написа:
                        Bane написа:
                        Мале като ви гледам как се снимате с тия малки шаранчета и амурчета и ме хваща яд.
                        Малки според кого? Според теб или според закона? Закона мисля, че съм го спазил, въпреки, че са хващани на ПЛАТЕН гьол. И да, признавам, аз не съм от "catch and release team", а както казва СБАНКОВ - от "catch and release in the frying pan".
                        Шаран (Cyprinus carpio) 30 смБял амур (Ctenopharyngodon idella) 40 смЧерен амур (Mylopharyngodon Piceus) 40 см
                        E, хубу де, какъв е проблема? Теракота в банята ми е 30 на 30. Смятай сам.
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          Събота и неделя ходих на палатка на Долни Дъбник.Къцахме от лодка и нещо се зарибих по тоя риболов Голям кеф да пускам плувката до крака си и да вадя платички от 5 метра дълбочина Имам една кофти китайска надуваема лодка вкъщи, ще й мисля някаква пейка от фибран и съм в играта :D
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Някой за събота или неделя за Орландо ?
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              S_BANKOV написа:
                              Някой за събота или неделя за Орландо ?
                              Съжалявам но събота и неделя съм на Жеков вир. :D
                              Fat Croma 1.9 16v multijet
                              Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

                              Коментар


                                Днешния улов на Орландо. От 06:30 до 12:00 хванати 6, две късания и 3 откачени. От 12:00 до 18:00 бях на плаж - никакво бутане...
                                Прикачени файлове
                                Stop giving directions, just say "Follow me."
                                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                                Коментар

                                Working...
                                X