Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Утре след дежурството отивам да пробвам новата пръчка: Cormoran RED MASTER TROUT & PERCHСамо да не валят камъни...
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      sok1 написа:
      Утре след дежурството отивам да пробвам новата пръчка: Cormoran RED MASTER TROUT & PERCH
      Честито. С какъв кастинг е? 2-15 или по - големия?
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        msotiroff написа:
        Вчера се върнах от Топлото на ТЕЦ Марица-2... Положението същото като преди две седмици - каракуди, платики и американски сомчета до припадък... Никаква по - сериозна риба, освен едно малко амурче около кило и половина. Мисля другия уикенд да почивам... освен ако Калин не даде стабилна интифа за Струма Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        С най-голямо удоволствие,но ще пътувам в петък и се връщам в понеделник. Иначе така ми се ходи ,че чак ми се вие.Като се върна ще се чуем и може да организираме нещо.
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          sok1 написа:
          Утре след дежурството отивам да пробвам новата пръчка: Cormoran RED MASTER TROUT & PERCHСамо да не валят камъни...
          Айде сега едно бързооборотно мулти с 7.1/1 и нов брейд и си готов.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Превеждам:- На риба ще ходим ли?- Ще ходим.- Въдици ще вземем ли?- За х§й са ни!Да ги загубим ...
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              Колеги кажете едно интересно местенце за риболов около София може и платено да е ще ми се рибка да има стабилно и да се нахващаме :D
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                Ibiza написа:
                Колеги кажете едно интересно местенце за риболов около София може и платено да е ще ми се рибка да има стабилно и да се нахващаме :D
                http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=140&t=15183&start=6315 Приятно четене Мелниците, 777, Суходол, Долни Богров, Негован - все "елитни" софииски рибарници тип паткарнициНо аз бих отишъл на Панчарево или на Кътина че поне е по спокойно. Иначе на горните три събота и неделя е като в Метрото сутрин в 8 часа. пп Риболовните билети са задължителни навсякъде.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  S_BANKOV написа:
                  Ibiza написа:
                  Колеги кажете едно интересно местенце за риболов около София може и платено да е ще ми се рибка да има стабилно и да се нахващаме :D
                  http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=140&t=15183&start=6315 Приятно четене Мелниците, 777, Суходол, Долни Богров, Негован - все "елитни" софииски рибарници тип паткарнициНо аз бих отишъл на Панчарево или на Кътина че поне е по спокойно. Иначе на горните три събота и неделя е като в Метрото сутрин в 8 часа. пп Риболовните билети са задължителни навсякъде.
                  И на "седмиците" ли? :D Вчера бях на "Орландо" (на разклона за Негован, 10 лв сопата и каквото си хванеш без пари) и се прибрах само с две шаранчета с общо тегло 2,160 кг.
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    Миналата събота ходих на негован цял ден едно шаранче беше доста слабо и като гледам и другите около мен направо не кълвеше самата риба.
                    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                    Коментар


                      При следващото ми идване към София ще сложа фидерите и мисли на кой гьол ще ме водиш Банков
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Чувал съм, че на Богоров има трофейни риби и доволно си дава, ако си подготвен... Каква е таксата и цената на улова не знам, но Тайсъне, не очаквай кефа да е същия като с "диваците", дето ги ловиш по Дунава
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          Чета темите за Богров в карпския форум Е,ясно ми е за кефа, но какво да се прави с тази забрана...
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            sok1 написа:
                            И на "седмиците" ли? :D Вчера бях на "Орландо" (на разклона за Негован, 10 лв сопата и каквото си хванеш без пари) и се прибрах само с две шаранчета с общо тегло 2,160 кг.
                            В интерес на истината Деюре и там, но и двамата знаем че проверка няма да има, така че дефакто не. Що не се обади , да не си ми се разсърдил от последния път Ммм сега пак ми запали фитила, шаран на плувка в тръстиката
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              tyson написа:
                              Чета темите за Богров в карпския форум Е,ясно ми е за кефа, но какво да се прави с тази забрана...
                              Е как кавко, ходи се на Звънарци и на Юпер , Ники от 1-ви до 11-ти ще съм в района, така че може и да направим едно Звънарци, ей така за скарата
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                S_BANKOV написа:
                                ...Що не се обади , да не си ми се разсърдил от последния път Ммм сега пак ми запали фитила, шаран на плувка в тръстиката
                                Че за какво да ти се сърдя, бре, френд? Утре мисля да отивам, ако си навит - свиркай? :D
                                Stop giving directions, just say "Follow me."
                                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                                Коментар

                                Working...
                                X