Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз петък тръгвам за Васил Коларов.Очаквам много костури и кефалчета,но ще видим.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      И аз тази събота се глася за няколкочасов риболов на Дунав, но да видим ...
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Аз да се похваля - купих си зверска кутиика за кукички! Около час съм си играл да ги подреждам, но съм много доволен! Даже и блесните събра и 1-2 плувки! Отделенията може да се разместват и да се наглася големината им! Единственото тъпо беше, че кукичките трудно се вадят (поне 3-4 пати те заболява пръста) реших проблема като залепих 1 магнит в/у молив и сега е доста по-лесно! :D
        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

        Коментар


          И аз мисля да окъпя червея на Копринка тоз уикенд, ако някой има предложение за някой ръкав или конкретно място - сега е момента.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Аз ходя по Искъра в района на Карлуково. Излизат доста сомчета и кефали Някой да е ходил към Койнаре, Реселец и прочие?
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              Еее колеги от кога чакам такава тема И аз обичам да "рибаря" ама ме е срам да кажа от кога не съм ходил на риба. В този ред на мисли нека някой, да сподели хубаво място на около 100-тина километра от София?
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар


                Ходих на яз. Съединение близо до Търговище.Гаден вятър, нямаше избор на места. Улова беше от средни до едри таранки (0.600кг) + 6 рака на фидера. Нямам снимки от излета, понеже сутринта се успах и в бързината не взех фотото Ще постна няколко снимки от морето. Улов- иларии, на няколко пъти вадих по две.Стръв - блатен червей, такъм чепаре с 3 куки с повдигач. Куки - номер 8.Барбунки Работното ми място- Най-красивата ми снимка -
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Колега аз преди две седмици ходих няколко пъти до Съединение и останах доволен, освен платиката, таранките излезнаха и няколко шаранчета с добри размери Язовира си е доста приличен според мен...

                  Коментар


                    tyson написа:
                    ....Ще постна няколко снимки от морето. Улов- иларии, на няколко пъти вадих по две.Стръв - блатен червей, такъм чепаре с 3 куки с повдигач. Куки - номер 8.
                    браво бре :D, а аз вече си мислех че на нашето море има само попчета ПС: Къде си бил на морето

                    Коментар


                      Шкорпиловци.Най-накрая и аз открих сезона на ДУНАВ.Денят бе 07.08.2010 г. Ставане в 4:00 и газ към РЕКАТА.Получих душевен оргазъм докато пътувахме, отдавна не бях сядал на вода...Излета беше повече от перфектен. Лових основно на фидер, използвах захранка на Сунай и бял червей (само).Двете шаранчета излязоха на дънните.На дъното имахме 4 удара, от които 2 извадени и ОТНОВО 1 счупена кука. Но нищо, не е било наше ... Взех много прехвалените Оунър Кейзо. Ще ги тествам следващия път. На дъното заложихме на царевица с аромат на мед и дипвах в дип шокобан на Христо Карп.Направи ми впечатление, че има много дребни шаранчета. Калибър шамарче върнах около 10, и 2 около 800 гр. пуснах.На фидера излезе дунавска разна: платики,морунажи, таранки.Ето малко снимки за цвят Наслука на всички колеги!
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Ники, ти си моя идол в риболова !
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Да се похваля и аз от днескашния ми риболов , това са две от най едрите имаше каракуди средна хубост и доста костурчета ама дребаци http://www.prikachi.com/images/346/2...7/2410347M.jpg

                          Коментар


                            Много девствено гьолче. :D Клендаците са екстра Такова чудо никога не ми е кълвало
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Тая рибка (клендак) има ли друго име?Евала колеги, направо ми пълните душата с това което сте уловили. За Тайсън, кво да кажа .....като магнит за риба е
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар


                                dimmX написа:
                                Тая рибка (клендак) има ли друго име?Евала колеги, направо ми пълните душата с това което сте уловили. За Тайсън, кво да кажа .....като магнит за риба е
                                Кефал или клен клендак е умалително :D
                                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                                Коментар

                                Working...
                                X