Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз ходя на р.Дунав и блатата около селото ми ( Нова Черна,близо до Русе ) Но от както го направиха влажна зона рибата избяга нещо,пък и ся с тея нови забрани Даже вече имало точно определени места за робилов.Абе пак се ядва Таранка,сом,щука,шаран... и др...абе има какво да се хване дори и в най-лошия случай се прибирам с кило попчета Ако има мераклии от моя раион може да се разтикаме след забранат :D Забравих да кажа.Браво за темата А на лов кой ходи и каде? Това пак е към хобитата

    Коментар


      popara801 написа:
      Колеги,много съм запален покрай риболова.Дали не можем да си спретнем риболовен излет с преспиване някъде около Жребчево?Очаквам хората с лодки да пишат.
      ти незнаеш от коя страна се държи въдицата кажи на хората че искаш да се напиете хахха
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        popara801 написа:
        Колеги,много съм запален покрай риболова.Дали не можем да си спретнем риболовен излет с преспиване някъде около Жребчево?Очаквам хората с лодки да пишат.
        Преди месец ходихме на Жребчево, но освен че си изпихме питиетата и изядохме пържолите, друго не свършихме. В общи линии имаше около 30 лодки, но лично аз видях само 1 уловена сулка и то от брега. А от 15.04 до 30.05.2010 риболова е ЗАБРНЕН. Знам няколко язовира в ямболския регион, в които може да се лови - срещу заплащане на уловената риба - шаран, сом, каракуда, толстолоб, но за преспиване там и на може да става дума.
        Peugeot 301
        Punto 1.9 JTD - на жената

        Коментар


          Аз ходих тук на един водоем на 60км от Русе в неделя. Много слабо само 13 бр. таранки 1 шаранче и още едно по-малко пуснато да расте.Посещавах го 3 седмици подред. Поне се налових на таранки )) Така ще бъде докато падне забраната...тук кантара показа 12кг. [/img]
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            На яз. Еница някой да е ходил?
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              След риболов

              Да покажа рибките от тази нощ Преместена във вече съществуваща тема!Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                Браво, голям късмет имате!

                Коментар


                  Къде ги закачи тези белянки? :D
                  Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                  Коментар


                    Не само покажи, ами разкажи. Къде е водоема, условия, стръв, тактика.И използвай вече съществуващата тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...&start=255Аз скоро не съм ходил, затова не пиша.НАСЛУКА НА ВСИЧКИ! :D
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      Еми това са амурчета 8 и 12 кила.Водоема е Червена могила близо до град Радомир.На силик. царевица удариха това е общо взето .

                      Коментар


                        и при мен на последък няма нищо аз ходя често ама слаба работа
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          Аз смятам да възобновя страста си към риболова :D Досега не съм ловил сериозно - на село кефалчета, скубарчета и тн.Довечера като се прибера ще се заема да изчета темата и ще си задам въпросите(ако не намеря отговори )ЕДИТКолеги Билет трябва ли ми? И някой знае ли на Панчарево плаща ли се допълнително? Също така билета за колко въдици е? Преди мисля че беше до 2?Ако може и някакви съвети за стръв корда и тн за Панчарево или някаде около София Досега само на реката на село съм ловил и чесно казано идея си нямам как се лови по язовирите....Аз си мисля да взема 1 кофа бели червей, воблер, корда 0.20, 1 макара една бира и една сгодна женица(с лепенка на устата) А на дънна как се лови? Навремето съм гледал как става, но не си спомням точно технологията
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            ами в стз билета за 6 месеца е 15 лв като ти трябва една снимка (после ти я връщат) имаш право на 2 беоя въдици (пръчки) с по 2 куки беше май .....за черноморието и една за другите водоеми ами мисля че не е проблем и на другите водоеми с 3 видички това е което знам Наслука и снимков матерял ще чакаме
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              Таман тръгвам за Малиново на язовира, ако има слука ще покажа!
                              brava 1.6_v16 elx

                              Коментар


                                Мисля, че вече може да се издава билет и за 1 ден, 1месец, 6 месеца и година, но не съм съвсем сигурен. Със сигурност зная, че билет за 6 месеца струва 15лв., а за година 25лв. Това са цени, без евентуални суми за преводи по банков път, които варират от 3 до... много лева. А снимка не ти трябва - сканират ти тази от личната карта - пона така беше преди 4-5 месеца като си вадих моя /и ако имат скенер естествено/. А на билета има извадки от Закона за рибарството и аквакултурите и там пише къде, кога, с какво, колко и пр.
                                Peugeot 301
                                Punto 1.9 JTD - на жената

                                Коментар

                                Working...
                                X