Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на кафемашина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ами италянската DeLonghi.Работят безотказно.Имаме вентилаторна печка и работи безотказно вече 4 години!Елит не издържат и половин година ама какво искаш.За 15 лева.ДеЛонгито е 50.Та тази първата кафе машинка ми се струва че е най-добра.

    Коментар


      #32
      Машинката е много добра , аз бях професионален барман някога и си ги поназнайвам тези неща. Вкъщи си имам една Делонги самоче малко по-скъпа , ама тази въобще не е за подценяване , майка ми я има същата и да ти кажа прави адски много пяна , и кафето е просто супер! Вземай я , женати ще остане доволна :D
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #33
        Машината е стара като модел (поне на 7-8 години). Сега актуалния модел е този http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=01001165 .Ползвам я от 2 години и преди това четох един месец ревюта по чужди сайтове преди да я купя. Малко по-скъпа е, но "кеф цена няма"! Кафето е перфектно, с пяна и т.н.
        Брава 1.6 16V ELX
        Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

        Коментар


          #34
          Здравейте. Днес си подарихме Saeco Armonia, но тъй като досега не съм имал кафемашина ме притеснява следното - докато изкара кафето минава към 10 мин. а за следваща порция се чака пак толкова. Това нормално ли е или да я връщам?Иначе кафето е супер.
          Fiat Marea 1,6 16V 1998
          Lancia Y 1.2 8v 1997
          Fiat Tempra 1.6 1991

          Коментар


            #35
            С подобно делонги сме.. ами не прави каймак НИКАКЪВ. Няма крема диск и т.н. Един комшия си взе миналата година някаква кафемашина от ТСМ за около 85лв... ами страхотно кафе с 1 пръст каймак. Има някакво делонги с крема диск около 220лв, но все пак виж и в ТСМ. В офиса сме с автоматична Saeco Odea Giro около 800лв беше, но и там на 6-ия месец се счупи кафемелачката, добре че беше в гаранция иначе към 300лв за ремонт отиваха.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #36
              Сега последно не разбрах кафе машината с мелачка ли трябва да е или не?Все пак може да се купува смляно кафе а най-добре си е направо дозички на Lavazza - 0,66лв. за бр. и ви уверявам че няма да съжалявате.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #37
                Още един глас за Saeco, ползвал съм Delonghi и AEG и барараб с някакви Rohnson и други боклуци... Saeco-то е с класи над тях, прави страхотно кафе с 2 пръста каймак
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #38
                  nikolay nikolov написа:
                  Здравейте. Днес си подарихме Saeco Armonia, но тъй като досега не съм имал кафемашина ме притеснява следното - докато изкара кафето минава към 10 мин. а за следваща порция се чака пак толкова. Това нормално ли е или да я връщам?Иначе кафето е супер.
                  Колега,не е нормално да чакаш 10 мин!Загряването на тази машина е около 1-1,5мин. след което е в готовност да направи кафе (водата в резервоарчето е загряла).Самото кафе се прави около 15-30 секунди, в зависимост от това,колко дълго искаш да бъде.Тази машина на САЕКО е много добра.Магията е в дръжката и!Прави невероятно кафе,особенно ако ползваш качествено кафе (лаваца).Опиши ми какво правиш и колко време отнема.На първо четене може да ти е смляно много ситно кафето и от там да идва проблема,ако го пренатъпкваш.Кажи какво кафе ползваш и къде е смляно,за да не набеждаваме машината,че не е наред.Иначе и аз давам гласът си за САЕКО или ГАДЖИА.Аз лично имам 3 машинки саеко и не бих сменил тази марка.
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #39
                    Изглежда нещо не съм направил както трябва в началото. Днес си работи перфектно. Както казваш, готова е след около 1 мин.Би ли ми препоръчал някакво мляно кафе, че не ме си занимава всеки ден да меля.
                    Fiat Marea 1,6 16V 1998
                    Lancia Y 1.2 8v 1997
                    Fiat Tempra 1.6 1991

                    Коментар


                      #40
                      Колега - Illy ; Lavazza, Davidoff което и да вземеш от тях няма да сбъркаш
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #41
                        Още 1 глас за Saeco via veneto. Имам повече от година и съм много доволен... Цената и е ниска за качеството което получаваш.
                        Фиат Палио комби 1.2 73 коня

                        Коментар


                          #42
                          noriaga написа:
                          Колега - Illy ; Lavazza, Davidoff което и да вземеш от тях няма да сбъркаш
                          Наистина добри кафета,но зависи с какъв бюджет си.Цената им е около 6-9 лева за 250 грама.Аз ти препоръчвам за по-малък бюджет да вземеш Tchibo Espresso от Кауфланд.Имат го на цена 8,99 за 2+1 пакета (750 грама).Иначе на 1 пакетче цената е около 4,60лв.
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар

                          Working...
                          X