Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да го измисля и това е Алфа 145 или Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не мога да го измисля и това е Алфа 145 или Браво

    Решил съм го ,но не мога да го измисля дали да е Алфа 145 1,6 боксер или Браво 1,6.Какво ви е мнението за този боксер на 145-цата.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Самият факт, че за смяна на свещи се откача мотора и се накланя ме кара да изпитвам див ужас от това недоразумение на техниката

    Коментар


      #3
      ами аз само съм чел въс форуми, навсякъде казват, че чарковете са по-скъпички, мотора харчи добре. бе като нямаш преки впечатления по-добре да не говориш, така че ще ти кажа за бравото. по двг не съм пипал нищо, сложих му газова още първия ден, обикновенна, с вакуумен изпарител е дори, но е хубаво да е ел, защото иначе се дави понякога при обръщане от газ на бензин. багажник не много малък за класа, абе достатъчен е. имам бутилка 25 литра. ходова част не ми тропа, но не може да се сравни като стабилност с голяма кола, не че е нестабилно, но който е карам голяма кола и малка кола знае за какво говоря. нисичко е, като мареа. скоростите както на всички от модела понякога първа не иска да влиза меко и влиза след вкарване на 2 и после 1, или просто по-елегантно. двигателчето си е супер, особенно на бензин въври много. скоростите са му сравнително къси и на 140 е малко над 4000 оборота, на 160 е на 5000 оборота. най-добре дърпа между 2800-900 до 4000. климата малко се усеща в града с това спри тръгни, но предполагам ефекта в по-малък град няма да е толкова осезаем. извънграда по не се усеща. харчовете на газ, като имай предвид не съм се задълбочавал да я регулирам на газ анализ със скорости от 120 до 140 и климатик/лятото де/ ми даде между 8 и 8.5. карал съм за проба уж икономично 110-120 без клима даде около 7.5. сеа бягам, ама по-късно ще пиша още
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Вярно ли че на 1.6 боксера му се сваля мотора за смяна на свещи? Бреххх какво чудо на техниката.
        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

        Коментар


          #5
          pr_00f написа:
          Вярно ли че на 1.6 боксера му се сваля мотора за смяна на свещи? Бреххх какво чудо на техниката.
          Хахахаха, нали знаеш че няма такова нещо...
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Re: Не мога да го измисля и това е Алфа 145 или Браво

            Tornado написа:
            Решил съм го ,но не мога да го измисля дали да е Алфа 145 1,6 боксер или Браво 1,6.Какво ви е мнението за този боксер на 145-цата.
            Като обслужване на мотора са горе долу на еднакви пари - даже смяната на ремъците на Боксера ти е по-евтина, ходовата им част е еднаква.Според мен всичко опира до външния вид - което ти харесва повече
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              Според мен Бравото е по-красиво. В случая като че ли определящ ще е дизайна. Теб към кое те тегли?
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                И двете ме теглят та затова се двуомя.Абе така и така на имам Мареа защо пък да не е Браво.Съобразявам се и малко с цената не ми се наливат повече от 3500 за покупка.Забравих да спомена ,че климатика и АБС не са задължителни както и ел.огледалата.И се купува за втора кола защото не ми се дрънка Уикенда из града за щяло и нещяло.Има едно задължително условие обаче и то е:да ярко червен цвят не знам как се води.Нещо като типока на maiden.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Аз съм с Браво и мен като дизайн ми харесва повече от 145ата. 146 изглежда страхотно, но двувратката...А Бравчо - е колкото и да е мръсен, като погледна на паркинга единствената по-красива кола от него е... измитото Браво
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Бронята и тя няма значение каква ще е може и без халогени да е защото задължително ще му се постави броня като на Мареата с големите отвори за въздуха.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      на мен дизайна на Бравото ми харесва повече
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Аз също харесвам повече червения цвят но повечето Бравчовци са тъмно сини,или едно гадно(поне за мен) светло синьо. И не отстъпвай за климатика -в жегата е голям плюс.

                        Коментар


                          #13
                          Торнадо, знаеш какво ще ти кажа: Браво

                          Коментар


                            #14
                            Бравото има по-добър дизайн и от вътре и от вън. Особено вътре алфата е мн ръбава и не ме радва.
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X