Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За колелетата ... :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За колелетата ... :(

    И така. Приключи. Това нещо беше ... не терор ами не знам как да го нарека. Да, че е спорт, спорт е. Не трябва да се спъват хората. Спорта е посланник на мира. Ама да се затвори София заради някакви дето трябвало да педалират ... не знам. Малко ли са паркове. Като иска да върти 100 км, да върти от сутринта в борисовата градина кръгчета и да не спъват работата на половин София. Мани че беха затворили заради тях, ами те, сякаш не им стигаше (да не ги изброявам улиците и булевардите) пък и загряваха в булевардите в които имаше интензивно движение и шофьорите трябваше да ги пазят и тях. Да задължение е да ги пазят. Ама в закона пише, че трябва да са в колона. Ония се движат като свободни електрони по платното .. нямам думи. И върха беше, че всичко съвпадаше с най-големия форум за колездачи- Тур Дьо Франс. Хубава работа, ама БЪЛГАРСКА !!!

    #2
    Навсякъде по света затварят големи булеварди.А че е неприятно съм съгласен.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Просто незнам софиянци какви нерви имат и как издържат

      Коментар


        #4
        Слушах че имало и яки коПелездачки?
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Esper написа:
          Слушах че имало и яки коПелездачки?
          Абе не е лошо да има! Все пак беше и през weekend-а! Доста улици бяха затворени, но и София не може да се похвали с добро градоустройство за съжаление!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Абе не мога да разбера какво толкова е станало, че всички се възмущават!!!!!!!!!!!Радвайте се бе хора - организираме европейско първество!!!!!!!!!Сега в Париж като затворят Шанзелизе кво - да не би парижчани да надуят гайда до небесата!Айде по-сериозно моля ви се, не мислете само за собствените си задници, обърнете гръб на тесногръдието, в Европа сме вече (поне на документи)!!!

            Коментар


              #7
              Humppa написа:
              Абе не мога да разбера какво толкова е станало, че всички се възмущават!!!!!!!!!!!Радвайте се бе хора - организираме европейско първество!!!!!!!!!Сега в Париж като затворят Шанзелизе кво - да не би парижчани да надуят гайда до небесата!Айде по-сериозно моля ви се, не мислете само за собствените си задници, обърнете гръб на тесногръдието, в Европа сме вече (поне на документи)!!!
              Какво лошо?Ами ако искам да стигна до определено място, защото имам да върша работа и за 7км. проби да стигна до мястото ми отне около два часа и половина, като и аз може да съм си виновен но никъде не видях кога, кое и за колко време ще бъде затворено, плюс комбинацията от 38 градуса под един ламаринен покрив?ААА забравих, трябвало и да загряват - естествено пак на големите улици
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Алтернативен транспорт. Да беше яхнал и ти едно колело и нямаше да попаднеш в никакви задръствания.

                Коментар


                  #9
                  Humppa написа:
                  Абе не мога да разбера какво толкова е станало, че всички се възмущават!!!!!!!!!!!Радвайте се бе хора - организираме европейско първество!!!!!!!!!Сега в Париж като затворят Шанзелизе кво - да не би парижчани да надуят гайда до небесата!Айде по-сериозно моля ви се, не мислете само за собствените си задници, обърнете гръб на тесногръдието, в Европа сме вече (поне на документи)!!!
                  А дали французите не псуват повече и от нас в такива случаи а? И то при положение че организацията е на съвсем друго ниво. А това за тренировките по бул. Черни Връх и Алея Яворов... без коментар, просто изумях като ги видях в най-големите задръствания.
                  Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                  Коментар


                    #10
                    Humppa написа:
                    Абе не мога да разбера какво толкова е станало, че всички се възмущават!!!!!!!!!!!Радвайте се бе хора - организираме европейско първество!!!!!!!!!Сега в Париж като затворят Шанзелизе кво - да не би парижчани да надуят гайда до небесата!Айде по-сериозно моля ви се, не мислете само за собствените си задници, обърнете гръб на тесногръдието, в Европа сме вече (поне на документи)!!!
                    Аз съм за спорта и до последно ще защитавам спортистите, които се опитват да преодолеят дребномислието на съвременния човек. Нека сме толерантни към колоездачите, които ни демонстрираха един спорт, който ние, явно не можем да ценим. А това че като бързина и лекота за придвижване в градски условия колелото е незаменимо, съм готов да го докажа на всеки. На връщане в събота от Самоков поздравявах всеки колоездач от трениращите. За мен те са герои.

                    Коментар


                      #11
                      Stilo написа:
                      Humppa написа:
                      Абе не мога да разбера какво толкова е станало, че всички се възмущават!!!!!!!!!!!Радвайте се бе хора - организираме европейско първество!!!!!!!!!Сега в Париж като затворят Шанзелизе кво - да не би парижчани да надуят гайда до небесата!Айде по-сериозно моля ви се, не мислете само за собствените си задници, обърнете гръб на тесногръдието, в Европа сме вече (поне на документи)!!!
                      Аз съм за спорта и до последно ще защитавам спортистите, които се опитват да преодолеят дребномислието на съвременния човек. Нека сме толерантни към колоездачите, които ни демонстрираха един спорт, който ние, явно не можем да ценим. А това че като бързина и лекота за придвижване в градски условия колелото е незаменимо, съм готов да го докажа на всеки. На връщане в събота от Самоков поздравявах всеки колоездач от трениращите. За мен те са герои.
                      Хубаво е човек да среща съмишленици...

                      Коментар


                        #12
                        По принцип и аз съм за колоезденето, но докато не направят алеи в софия да си колоездач е все едно да си камикадзе. Не може на цариградско да се кара колело, и не може от най-дясна лента да се кара направо защото било най-близо до тротоара. Колоездачите също трябва да знаят правилата и да ги спазват.А за първенството - аз не съм против затварянето на улиците за него - случило се е веднъж - не е толко страшно. Мен ме изнервят всички затваряния на улиците когато идва някой високопоставен и не толко високопоставен гост.
                        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                        Коментар


                          #13
                          Humppa написа:
                          Алтернативен транспорт. Да беше яхнал и ти едно колело и нямаше да попаднеш в никакви задръствания.
                          Колега, лесно ти е на тебе. Ти като се качиш на колелото докато изпотиш тениската си стигнал на другия край на града. Тука в София, първо че те гонят да те газят, после ти свиркат, после като се завре некой "екологично чист" икарус до тебе и като пръдне с ауспуха после не можеш да видиш къде да караш, да не говориме за перфектният въздух... какъв спорт кви 5 лв. Не ми говори за Франция. Франция има изградена инфраструктура и едва ли се крепи на един булевард, както в София се крепят на Цариградско, Младост, Дружба, и т.н. И аз съм ЗА спорта. Ама затвори им .. Сливница примерно. От Люлин до Сточна гара и да връткат. В Люлин има алтернатива на Сливница. Тодор Александров ... просто .. абе поредната недомислена работа.

                          Коментар


                            #14
                            Е, след още 2-3 Европейски ще се ошлайфат и тези от федерацията, и общинските чиновници...П.П.1. Може да са избрали точно тези булеварди, че имат по-малко дупки П.П.2. Един от проблемите на Сф е че няма вело-пешеходни алеи, по които могат да се движат освен велосипедисти и пешеходци, и малките скутери например...П.П.3. Бате Бойко обеща, че ще се правят вело-алеи по основните пътни артерии, дано успее да са справи с това начинание.

                            Коментар


                              #15
                              Humppa, аз също съм колоездач, ама в събота просто побеснях. Колата ми беше в Симеоново, бях със служебната и трябваше да я оставя и да се взема мойта.Загубих 3 часа (за това време до морето стигаш) в опити да се добера от нас (5те кьошета) до там, но така и не успях.Както се сещаш освен половината загубен ден ми пропадна и останалата половина заради това, че колата ми остана там.А относно това с яхването на колелото - служебната кола на рамо ли да си я сложа, че да я закарам до там?И всичко това в ден Събота - ден, в който не би трябвало да няма движение!
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X