Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

откраднаха ми летите джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    абе то да беше в един квартал... скоро едни съседи си взеха чисто ново 307 и няколко дни след голямата радост, колицата осъмна на тухли...мамицата им скапана
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #17
      :D Гадни копелета крадци.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        пичове, какво ще им е секретното ако се продават по магазините. направете си на стругар истински секрети, направете 2 глави и дишайте спокойно. или си махнете летите джанти
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #19
          pakumba написа:
          пичове, какво ще им е секретното ако се продават по магазините. направете си на стругар истински секрети, направете 2 глави и дишайте спокойно. или си махнете летите джанти
          Къде го тоз стругарец? :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            pakumba написа:
            пичове, какво ще им е секретното ако се продават по магазините. направете си на стругар истински секрети, направете 2 глави и дишайте спокойно. или си махнете летите джанти
            аз съм така, макар че откраднах идеята от един познат без той да знае, и различен размер на ключа разбира се :D
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар

            Working...
            X