Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

откраднаха ми летите джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    откраднаха ми летите джанти

    колеги както бях писал в един друг пост живеем в една прекрасна държава където да разбият гараж и да ти откраднат летите джанти явно е нещо нормално.ето това са...с гуми 195/50 SAVA.в средата с червен цвят пише 1000 MIGLIA.АКО НЯКОЙ ГИ ВИДИ ОЧАКВАМ ДА МЕ УВЕДОМИ.МОДЕЛА И НОМЕРА НА КОЛАТА.БЛАГОДАРЯ!

    #2
    много неприятна случка Ега им изсъхнат ръчичките крадливи
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Имаше ли секретни болтове?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        М................................................. .................... Понеже не е прието да се псува - да си знаят напсувал съм ги яко до девето коляно. Ако жените им родът таралежи да не се чудят.
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #5
          Пич ти не продаваше ли колата?Да не би да си имаме абонирани за форума крадци?

          Коментар


            #6
            още хора ще изгорят или са изгоряли в младостзабелязал съм първо минават през дружба 2-3 дни после към младостпреди седмица се опитаха да ми тарашат вколата но алармата ми е с пейджър и като свирна веднага се показах,но и светнах лампата на стаята и явно говедата са избягали,на сутринта слизам да си махна колата от под лампата и на улицата(бях се замозапушил :D ) и гледам на задна лява врата малкото прозерче напъното между стъклото и колнката с нещо и сцепено цялото-само фолиото го държи,на следващата вечер на 2-ма приятели пак им разбили колите и те пак под лампата,на единия му разбили прозорчето пак по същия начин а на другия целия джам на задния панел (капка 2/3 врати)но незнам при тях дали са им свирнали алармите но наглите ко*****ца са си взели каквото трябва,от едната кола музиката от багажника-през задната седалка(като музиката не беше малка и закрепена за седалкат с болтове).Същата вечер е имало още 7-8 коли разбити само в Дружба2 4-та част а сега в младостпри нас минават през месец и от там задължително в младост-имам приятели които са пострадали и те в младост.точно след като в дружба се поразчуе,че пак са крадналиТА КОЛЕГИ ОТ МЛАДОСТ И ДРУЖБА,АКО СИ ЧУЕТЕ АЛАРМАТА ДА ПИЩИ ПРЕЗ НОЩА НИКОГА НЕ Я СПИРАЙТЕ ПРЕДИ ДА СТЕ ВИДЕЛИ КАКВО СТАВА И НЕ ПАЛЕТЕ ЛАМПИТЕ,мойта я спрях и светнах лампата-явно тогава са избягали

            Коментар


              #7
              Според мен има такива крадци които гледат и по форуми и ходят уж да купуват пък набелязват кво къде има. Нали има такива където работят по поръчка на клиента. Ужасна работа няма оправия.ПС Колегата с откладнатите джанти да поразгледа по форумите. Може някой прекупвач да ги пусне за продажба и да се разбере кой какво. Сякакви олигофрени има
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                Имаше ли секретни болтове?
                ?Това поне би трябвало поне да ги забави... Едва ли и това е непредолим проблем за такива де...Гнусна работа. Лошото е, че и да изникнат отнякъде новият собственик едва ли ще е крадеца На място на място.. Предлагам да раздаваме награди на тези които са хванали крадци и са ги били, за счупени краиници и глави - допълнителен бонус!

                Коментар


                  #9
                  Дружба- компютърен клуб Шатрата, Младост- компютърен клуб Риан /младост 1а/ там търсете пишлеметата, ако сте им видели физиономийте!!Иначе джанти на завоя на Панчерево- авто мивката, касетофони и музика- Горубляне.

                  Коментар


                    #10
                    джантите са били в гаража, а не на колата доколкото разбрах
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      джантите бяха в гараж в квартал разсадника.по-крадливо място от тоя квартал няма...пълен ужас..отстрани на квартала има едни колиби с много цигани,мисля 4е те са проблема...ама знае ли човек

                      Коментар


                        #12
                        малко е , но е интересно - за секретните болтове. миналата година един приятел си купи ланча и и сложи секретни болтове. когато реши да си сменя накладките, се оказа, че си е изгубил секретната глава - след хиляди теории и варианти, ни хрумна да пробваме с моята секретна глава, и ооо чудо познайте какво стана
                        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                        Коментар


                          #13
                          charlie написа:
                          малко е , но е интересно - за секретните болтове. миналата година един приятел си купи ланча и и сложи секретни болтове. когато реши да си сменя накладките, се оказа, че си е изгубил секретната глава - след хиляди теории и варианти, ни хрумна да пробваме с моята секретна глава, и ооо чудо познайте какво стана
                          . Малко и то мен. И аз така обаче нямах никой под ръка. И хоп при един гумаджия. Той вика ами със секача кво да праим. Ок първия го махна. И колегат му бърка в джоба и вади няколко вида и единия стана. Така че и ония лайнари са запасени....
                          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                          Совалката средно на LPG
                          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                          Коментар


                            #14
                            charlie написа:
                            малко е , но е интересно - за секретните болтове. миналата година един приятел си купи ланча и и сложи секретни болтове. когато реши да си сменя накладките, се оказа, че си е изгубил секретната глава - след хиляди теории и варианти, ни хрумна да пробваме с моята секретна глава, и ооо чудо познайте какво стана
                            Има ралика между секретен болт и секретен болт, колеги! Масовите за съжаление са български и ги прави една смотана фирма. И аз си бях затрил секрета преди време и на стоманени джанти с малко бой по болта и тръбен ключ се отвиват без проблеми. В алуминиевите джанти болтовете влизат по-дълбоко и общо взето е малко по-трудно да се бърникат. Та... като затрих главата на секретите им звънях на онези в цеха. Питаха ме дали съм имал записах кода, който бил набит на главата! Аз им казах, че имам само кодовете, които са на кутийката. Е да, ама не им вършели работа. Хубаво, но никъде е описанието не пишеше, че трябва да си запишеш кода на главата. Малоумна работа. Мислех да ги натопя на комисията на потребителите, но не ми се занимаваше. Пишеше дори на кутийката изрично, че при загуба може да се поръча резервна глава от магазина от, който са закупени. В ЕМ Комплект ме пратиха към доставчика на малоумната фирма, той не знам си, къде докато стигнах до цеха на майната си. Сега съм с германски секретни болтове... колкото да пазят страх дет се вика.
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              кажете тогава къде има хубави секретии горе-долу какви пари са
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X